Przekraczając Rubikon

CO DZIEJE SIĘ NA WYSPIE ROTHSCHILD NA ANTARKTYDZIE ?

CO DZIEJE SIĘ NA WYSPIE ROTHSCHILD NA ANTARKTYDZIE ?

Rothschild Island to niewielka wyspa położona na Morzu Weddella, u wybrzeży Antarktydy. Jedna z najpopularniejszych teorii spiskowych głosi, że wyspa Rothschild jest tajną bazą rodziny Rothschild,

Czy wiesz: Wiadomości od anonimowych hakerów twierdzą, że Rothschildowie zapłacili najlepszemu hollywoodzkiemu aktorowi miliony, aby pobrać jego spermę i przechowywać ją w labolatoriach na wyspie Rothschild. Zapłacili również taką samą kwotę za pobranie jajeczka pięknej aktorki do swoich eksperymentów.

Wiadomości od anonimowych hakerów twierdzą, że Rothschildowie zapłacili najlepszym hollywoodzkim aktorom miliony, aby pobrać jego spermę i przechowywać ją w bio-sklepie na wyspie Rothschild.

Technologia obcych

Jedną z najczęstszych teorii spiskowych jest to, że wyspa Rothschild jest tajną bazą rodziny Rothschildów, w której przeprowadzają eksperymenty nad technologią obcych i inną zakazaną wiedzą. Niektórzy uważają, że wyspa jest również domem dla ukrytego miasta, w którym Rothschildowie i inne bogate elity żyją w tajemnicy.

Bogactwo rodziny Rothschildów

Inna teoria spiskowa głosi, że wyspa Rothschild jest bramą do innego wymiaru. Niektórzy uważają, że wyspa znajduje się na potężnej linii i jest portalem do innych światów. Istnieją również historie o ludziach, którzy zniknęli na wyspie Rothschild i nigdy więcej ich nie widziano, co niektórzy uważają za dowód na jej nieziemską naturę. Spisek Pustej Ziemi
Centrum kontroli pogody

W związku z rosnącymi obawami dotyczącymi zmian klimatycznych, niektórzy spekulują, że wyspa służy jako centrum kontroli pogody. Rothschildowie rzekomo manipulowali wzorcami pogodowymi, aby wpływać na globalne wydarzenia. Miało się to odbywać za pośrednictwem programu HAARP (High-Frequency Active Auroral Research Program).

Następnie narodziło się „Konsorcjum Pogodowe”. Ta tajemnicza grupa składa się z największych miliarderów na świecie, w tym znanych postaci z branży technologicznej, potentatów finansowych i innych, a wszyscy mają wspólną wizję: kontrolować globalne wzorce pogodowe i czerpać z tego ogromne zyski. Związane z tym bogactwo Neila deGrasse Tysona

Kontrolując pogodę, Weather Consortium może przewidywać, a nawet dyktować wyniki zbiorów. Wyobraź sobie, że dokładnie wiesz, kiedy i gdzie wystąpi susza lub powódź. Ta wewnętrzna wiedza umożliwia członkom konsorcjum osiąganie ogromnych zysków z handlu towarami.

Twierdzi się na przykład, że bogate elity mogą wykorzystywać modyfikację pogody do wywoływania huraganów na określonych obszarach w celu zniszczenia mienia i podniesienia stawek ubezpieczeniowych. Mogą też wykorzystywać je do wywoływania susz na niektórych obszarach w celu podniesienia cen żywności. Wyjaśnienie spisku chemtrails
Tajna siedziba rządu światowego

Niektórzy uważają, że wyspa Rothschild jest tajną siedzibą szemranego rządu światowego, gdzie globalne elity spotykają się, aby organizować ważne wydarzenia i manipulować sprawami światowymi. Nie przegap sekretów rodziny Waltonów

Eksperymenty z podróżami w czasie

Krążą plotki, że wyspa Rothschildów jest centrum eksperymentów z podróżami w czasie. Zgodnie z tą teorią, Rothschildowie odkryli sekrety manipulacji czasem i zmieniają przeszłość, aby kształtować teraźniejszość.
Inne teorie

Biorąc pod uwagę związek rodziny Rothschildów z bogactwem, niektórzy sugerują, że wyspa służy jako bezpieczny skarbiec dla niewyobrażalnych bogactw, w tym złota, skarbów i cennych artefaktów.

Wyspa Rothschildów może być miejscem tajnych eksperymentów medycznych, w tym zaawansowanych terapii, inżynierii genetycznej, a nawet prób znacznego przedłużenia ludzkiego życia.

Istnieje teoria, że wyspa Rothschild jest schronieniem dla elity na wypadek katastrofy ekologicznej. Jest rzekomo zaopatrzona w zapasy, zrównoważone zasoby i technologie ochronne.
Kriogeniczny ośrodek zastoju

Istnieje teoria, że wyspa Rothschild jest ściśle tajnym obiektem kriogenicznym, w którym najpotężniejsze i najbardziej wpływowe postacie na świecie są przechowywane w zawieszonej animacji, czekając na przyszły świat, który będą mogli kontrolować.

Dlaczego Wyspa Rothschilda nie jest widoczna na Mapach Google?

Istnieje kilka możliwych wyjaśnień, dlaczego Wyspa Rothschilda nie jest widoczna na Mapach Google. Jedną z możliwości jest to, że wyspa jest tak mała i odległa, że nie została jeszcze zmapowana przez satelity Google. Inną możliwością jest to, że wyspa jest celowo ukryta.

Niektórzy uważają, że rodzina Rothschildów zapłaciła Google za ukrycie wyspy. Inni uważają, że rząd ukrywa wyspę z innego powodu, na przykład w celu ochrony przed turystami lub obcymi mocarstwami.

Oczywiście możliwe jest również, że wyspa Rothschild jest po prostu niewidoczna na Mapach Google, ponieważ znajduje się w regionie Antarktydy, który jest pokryty lodem morskim przez większą część roku. Nie wyjaśnia to jednak, dlaczego wyspa nie jest widoczna na innych mapach Antarktydy.

Udostępnij

CO DZIEJE SIĘ NA WYSPIE ROTHSCHILD NA ANTARKTYDZIE ?

Globalna Świadomość13 lutego 2024

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułNEFILIM UPADLI ANIOŁOWIE I PEDOFILIA ELIT – OKULTYSTYCZNE PRAKTYKI SIĘGAJĄ TYSIĘCY LAT WSTECZNastępny artykułPAŃSTWO NARODOWE GATESÓW – ŚWIAT WZYWA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

25 LAT MATRIXA – UKRYWANA PRAWDA O POWSTANIU FILMU ! CZY 'PLANDEMIA’ BYŁA OKULRYSTYCZNYM RYTUAŁEM O PODŁOŻU SATANISTYCZNYM ? CZY

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CO DZIEJE SIĘ NA WYSPIE ROTHSCHILD NA ANTARKTYDZIE ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?