Świat jest inny

NEFILIM UPADLI ANIOŁOWIE I PEDOFILIA ELIT – OKULTYSTYCZNE PRAKTYKI SIĘGAJĄ TYSIĘCY LAT WSTECZ

NEFILIM UPADLI ANIOŁOWIE I PEDOFILIA ELIT – OKULTYSTYCZNE PRAKTYKI SIĘGAJĄ TYSIĘCY LAT WSTECZ

Upadek Jeffreya Epsteina sprawił, że kwestia ta znalazła się w centrum uwagi, ale niewiele osób tak naprawdę wie, jak długo takie rzeczy miały miejsce. Jest to trudny temat, którego wielu autorów nie chce podejmować ze względów bezpieczeństwa i zdrowego rozsądku.

Jedną z takich książek, jest Apokalipsa Yajnavalkyi i uwierzcie mi, kiedy mówię, że nic podobnego nigdy wcześniej nie zostało napisane. Umieszcza ona kwestię elitarnej pedofilii w głębszym kontekście historycznym, który rzuca nowe światło na to przerażające zjawisko. Rzadko zdarza się, aby ktoś przedstawił światu teorię burzącą paradygmat, która głęboko niepokoi i zadziwia nawet doświadczonych badaczy, ale tej książce się to udało.

Nadrzędna narracja, którą autor z innego świata wykorzystuje do połączenia dziesiątek tysięcy lat historii ludzkości, jest równie niepokojąca, co fascynująca. Opiera się ona na różnych dyscyplinach współczesnej nauki, a także na prawie wszystkich pismach religijnych, jakie kiedykolwiek napisano. Opublikowana anonimowo przez tajemniczą Bibliotekę Cernê, czyta się ją jak podręcznik życia na Ziemi, wraz z historią świata, kosmologią, analizą zagrożeń i przewodnikiem po osobistym rozwoju i odkupieniu.

Jeśli to prawda, wiemy teraz, kim są prawdziwi władcy świata, jak długo są u władzy, skąd pochodzą (aż do ich genetyki i rodowodu), jak funkcjonują i o co chodzi w tych wszystkich obcych grupach zadaniowych i przesłuchaniach oraz co stanie się z klasą rządzącą i nami. Ostrzegam, ten rozdział dotyczy najciemniejszego zła popełnianego dzisiaj, na taką skalę i tak długo, że umysł odsuwa się albo z niedowierzaniem, albo z przerażeniem. Jednak wraz z przytłaczającym sukcesem Sound of Freedom, świat jest teraz gotowy do zbadania najbardziej ohydnego sekretu, jaki kiedykolwiek był strzeżony przez klasy rządzące. Tak więc, bez dalszych uwag….

Plugawienie niewinnych

W jaki sposób Nefilimom udało się utrzymać swoją haniebną filozofię przez ponad dziesięć tysiącleci? Od samego początku wiedzieli, że muszą kontrolować dzieci.

Klasa rządząca wie, że dzieci są najbardziej bezbronne wśród nas i dokłada szczególnych starań, aby skazić te niewinne istoty poprzez traumatyzowanie i pranie mózgu w młodym wieku. Narzędzi tego prania mózgu jest wiele: obejmują one systemy reedukacji, o których czytałeś, ale są też mroczniejsze, okultystyczne narzędzia rytualnego znęcania się, mające na celu złamanie woli i ducha danej osoby oraz wyczarowanie alter ego, które można łatwo zaprogramować, są sposobami na realizację jej agendy.

Demoniczna żądza

12 października 1875 roku na waszym świecie narodziła się mroczna istota: Edward Alexander Crowley. Młody Edward był nazywany „Bestią” przez własną matkę, przydomek, który bardzo mu się podobał, a później stał się znany jako Aleister Crowley, niezwykle wpływowa postać w europejskich kręgach okultystycznych, które rozwinęły się w ciągu ostatnich dziesięcioleci. Jednym z największych osiągnięć Crowleya było stworzenie Thelemy, systemu myślowego, który wykorzystywał rytuały seksualne i krwawe ofiary do przywoływania demonów dla egoistycznych celów praktykujących.

W ciągu swojego życia Crowley zanurzył się w każdym złu, jakie można sobie wyobrazić, w szczególności w podupadłym domu, który nazwał Opactwem Thelemy, a wszystko to w służbie jego wizji klas rządzących na ziemi. Powinniśmy oprzeć społeczeństwo na kaście „ludzi ziemi”, synów ziemi, krzepkich, zmysłowych, upartych i głupich, nie zmaskulinizowanych przez edukację etyczną lub intelektualną, ale kierowanych w ich rozwoju przez inteligentne klasy rządzące do ideału czystości zwierzęcej doskonałości.

Świadomie lub nieświadomie był idealnym narzędziem dla Nefilim, którzy ujawnili Crowleyowi wystarczająco dużo swoich sztuk, aby wydawał się niemal nadprzyrodzony, a ludzie lgnęli do niego jak ćmy do płomienia.

Jednym z tych zwolenników był Harry Hay, który głęboko podziwiał rozwiązły biseksualizm Crowleya i jego zamiłowanie do bestialstwa. Sam Hay był prominentną postacią ruchu LGBT i pozostał nią po swojej śmierci w 2002 r. Seksualna „magia” Crowleya, jak pisał to słowo, odegrała ważną rolę w pismach samego Haya, w których gloryfikował deprawację jako drogę do oświecenia i wyzwolenia. Hay jest najbardziej znany jako zagorzały zwolennik i obrońca pedofilii, często broniąc jednej z jej grup lobbingowych: North American Man-Boy Love Association.

Dla ogółu społeczeństwa łatwo było ignorować ludzi takich jak Crowley i Hay, ponieważ byli oni oczywiście pokręconymi postaciami, które nie były w stanie zbudować zaufania. Jak jednak widać, od początku XXI wieku w kręgach zawodowych podejmowane są wysiłki na rzecz normalizacji pedofilii w społeczeństwie.

Dlaczego tak oczerniana praktyka jest broniona i podtrzymywana? Dzieje się tak dlatego, że pedofilia jest narzędziem Nefilim i ich potomstwa, aby złamać dzieci i uczynić je narzędziami ich mocy, tak aby były ukształtowane tak, by bezwarunkowo służyć celom Nefilim. W rzeczywistości, jeden z psychologów badających to zjawisko donosi, że w wielu przypadkach jedną z osobowości stworzonych w złamanym umyśle dziecięcej ofiary jest alter ego – obraz napastnika, który pozostaje, ułatwiając w ten sposób dorosłej ofierze wślizgnięcie się w rolę sprawcy, kontynuując w ten sposób dziedzictwo zła.

Weźmy pod uwagę rosnący ruch aktywistów transpłciowych, który wprowadza dzieci w błąd co do ich seksualności od najmłodszych lat poprzez pokazy pornograficzne i inne materiały, które są zawarte w programach nauczania. Czy to może sprawiać, że dzieci stają się bezbronne wobec drapieżników, którzy interweniują, aby zapewnić bardziej rygorystyczne „wskazówki” dotyczące seksualności dziecka? Jeśli tak, to komu służy ta podatność?

Osoby odpowiedzialne nie pozostawiają miejsca na kwestionowanie tych praktyk. Kiedy rodzice w Stanach Zjednoczonych potępiają władze szkolne za seksualizację nieletnich, normalizację pedofilii, promowanie transpłciowości i odbieranie im rodzicielskiej odpowiedzialności i władzy nad tym, na co narażone są ich dzieci, FBI określa ich jako zagrożenie terroryzmem wewnętrznym.

Główną agencją normalizującą pedofilię i tłumiącą wiedzę o ohydnych czynach nefilimów jest Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne, którego członkowie przez wiele dziesięcioleci promowali pedofilię jako po prostu inną preferencję seksualną.

Weźmy na przykład dr Fredericka Berlina, założyciela Kliniki Zaburzeń Seksualnych w Szpitalu Johnsa Hopkinsa, który na konferencji w 2003 roku stwierdził, że „osoby, które odczuwają pociąg seksualny do dzieci, powinny nauczyć się nie wstydzić swojego stanu”. Media głównego nurtu dołączyły do tych specjalistów, publikując artykuły pedofilów, aby zyskać współczucie dla ich wynaturzonych, destrukcyjnych impulsów.

W naszej cywilizacji istnieje o wiele więcej przykładów wykorzystywania dzieci przez władze i osoby sprawujące władzę. Kościół katolicki jest dobrze znanym przykładem: papież Jan XXIII wydał Crimen Sollicitationis w 1962 roku – zestaw instrukcji mających na celu zatuszowanie seksualnego wykorzystywania dzieci przez księży, które miało miejsce w całym chrześcijaństwie. FBI również uczestniczyło w tuszowaniu sprawy, ukrywając dokumenty i fałszując roszczenia nieletnich ofiar, chroniąc w ten sposób sprawcę, Larry’ego Nassara, lekarza amerykańskiej drużyny olimpijskiej, i pozwalając mu na dalsze wykorzystywanie gimnastyczek.

To nie wszystko. Wysoki rangą agent FBI odpowiedzialny za przestępstwa przeciwko dzieciom był pedofilem. W rzeczywistości korupcja FBI i bezpośrednie zaangażowanie w skandale seksualne sięgają czasów J. Edgara Hoovera, pierwszego dyrektora FBI i skrytego homoseksualisty, który był znany z litowania się nad pedofilami.

Hoover osiągnął taki rozgłos podczas swojej kadencji, że prezydent USA Harry Truman napisał o FBI Hoovera: „Nie chcemy gestapo ani tajnej policji”. FBI zmierza w tym kierunku. Zajmują się skandalami seksualnymi i zwykłym szantażem, podczas gdy powinni łapać przestępców. Mają też zwyczaj wyśmiewania lokalnych policjantów”.

Jest też więcej dowodów na powszechne praktyki pedofilskie wśród wielkich i wpływowych. Dennis Hastert, najdłużej urzędujący przewodniczący Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych i sam przyznający się do wykorzystywania seksualnego chłopców, wykorzystywał swoje powiązania bankowe, aby ukryć te same przestępstwa innych. Jimmy Savile, ikona BBC, wykorzystał ponad 500 dzieci, a nawet uprawiał seks ze zwłokami. Był bliskim przyjacielem króla Karola III i został nawet „pasowany na rycerza” w 1990 roku przez matkę króla, zmarłą królową Elżbietę II.

Książę Andrzej, brat króla, był bliskim powiernikiem i klientem skazanego pedofila i handlarza seksem Jeffreya Epsteina. Poprzez bezczynność, stan Arizona i armia amerykańska umożliwiły stosowanie tortur seksualnych wobec dzieci. Światowy Program Żywnościowy ONZ zmuszał głodujące dzieci w wieku dziewięciu lat do uprawiania seksu w zamian za jedzenie. Na Haiti setki żołnierzy sił pokojowych ONZ przez ponad dekadę prowadziło pierścień handlu dziećmi i żaden z nich nie został uwięziony po tym, jak sprawa wyszła na jaw.

W Stanach Zjednoczonych zaproponowano nawet przepisy legalizujące małżeństwa między dorosłymi a dziećmi w wieku przedpokwitaniowym. Po latach bezskutecznych prób uzyskania pozwolenia na wszczęcie śledztwa, australijski policjant wręczył senatorowi Billowi Heffernanowi listę 28 znanych pedofilów, w tym sędziów, prokuratorów, a nawet byłego premiera. W odpowiedzi premier John Howard wydał dziewięćdziesięcioletni zakaz publikacji tej listy.

Królestwo grzechu

Kiedy czytasz te przypadki tuszowania pedofilii w twoim społeczeństwie, prowadzone przez organy ścigania i rządzących, możesz się zastanawiać, jak głęboko sięga ta sieć. Sięga ona aż na sam szczyt. Oto tylko jeden przykład: Podczas ubiegania się Hillary Clinton o prezydenturę USA w 2016 roku, kierownik jej kampanii John Podesta był zamieszany w skandal pedofilski zwany Pizzagate, który wyszedł na jaw po wycieku wielu e-maili Podesty. W e-mailach tych Podesta i jego współpracownicy często odnoszą się do konkretnej pizzerii o nazwie Comet Ping Pong Club, a także chusteczek „związanych z pizzą”, „przysług Thelemy” i wielu innych pozornie bezsensownych tematów. Przygotuj się, bo zaraz staniesz twarzą w twarz z niepokojącą prawdą.

W styczniu 2007 r. FBI opublikowało dokument zawierający listę znaków i symboli używanych przez pedofilów i handlarzy seksem w celu wskazania cech dzieci będących przedmiotem handlu. Symbole te zostały znalezione w wielu sklepach odwiedzanych w elitarnych kręgach – w tym w Comet Ping Pong Club.

W zakodowanym języku dzieci są pizzą, a różne rodzaje pizzy odnoszą się do różnych płci i wyglądu dzieci. Kod, w połączeniu z treścią e-maili Podesty, zdecydowanie sugeruje, że Comet Ping Pong Club był przykrywką dla handlu dziećmi. Weźmy pod uwagę właściciela pizzerii, Jamesa Alefantisa, który bezczelnie zamieścił na swoim koncie na Instagramie zdjęcie młodej dziewczyny przywiązanej do stołu taśmą klejącą, a nawet zdjęcie dziecka trzymającego stosy kolejno ponumerowanych euro, podczas gdy pętla z pieniędzmi jest nadal na miejscu, co zwykle można zobaczyć tylko w podziemiu przestępczym. W innym poście nieznanego dziecka ktoś skomentował: „Słodycz to bardzo poważna sprawa. Poważna.”

W innym poście na Instagramie Alefantis przesłał zdjęcie lalki z napisem „Niemieckie dziecko, 1200 dolarów” i zostawił komentarz, że jest to „znacznie zawyżona cena”. Wiele innych zdjęć zamieszczonych na kontach pracowników w ramach strategii promocyjnej firmy przedstawia akty pornograficzne ocenzurowane kawałkami pizzy. Była szefowa sztabu Clinton, Tamera Luzzatto, również była zamieszana w skandal Pizzagate. W innym e-mailu, który wyciekł, Luzzatto mówiła o przewożeniu dzieci na „imprezę przy basenie” jako o „innej rozrywce”.

Na swoim osobistym blogu zatytułowanym „Evie’s Crib”, który stał się prywatny po tym, jak skandal Pizzagate stał się publiczny, zaoferowała swoją własną córkę z podpisem „Evelyn dorasta”. Wkrótce będzie królową całego USA. Teraz, tylko przez ograniczony czas, możesz spędzić z nią trochę czasu online, surowo i bez cięć”.

Po zebraniu dowodów na to, że w pizzerii miały miejsce przerażające wydarzenia, mężczyzna z półautomatycznym karabinem wszedł do Comet Ping Pong Club, aby uratować dzieci rzekomo przetrzymywane w piwnicy. Nie znalazł żadnego, a klasa rządząca była w stanie przedstawić wszystkie dowody z tego incydentu jako urojenia samotnego, brutalnego wariata, uciszając w ten sposób wszelkie dalsze dyskusje na temat ważności kręgu pedofilii. Ale czy jest to oczywisty przypadek samozwańczej, czujnej sprawiedliwości? Czy to nie dziwne, że zdjęcie profilowe tego sprawcy, wielokrotnie nagradzanego aktora, jest przyciętą wersją zdjęcia zrobionego podczas jego aresztowania po incydencie w Comet Ping Pong?

I czy można się dziwić, że zaledwie miesiąc wcześniej został aresztowany za zderzenie samochodu z nastolatkiem, raniąc go w głowę, tułów i nogę? A jednak był w stanie opuścić stan i pojechać do Waszyngtonu, aby odegrać swoją bohaterską fantazję w Comet Ping Pong?

Czy to możliwe, że akt czujnej sprawiedliwości Edgara Maddisona Welcha był ugodą mającą na celu odwrócenie uwagi od Alefantisa, odmalowanie jego i jego patronów jako ofiar i zapewnienie pretekstu do zakończenia wszelkich dyskusji na temat jego działalności przestępczej?

Sędzia, który nadzorował proces mściciela Pizzagate, Ketanji Browna Jacksona, jest znany ze szczególnie łagodnego traktowania sprawców przestępstw seksualnych wobec dzieci. Wydaje się dość przypadkowe, że została przydzielona do tej sprawy, zwłaszcza że nałożyła surowy wyrok, prawdopodobnie wysyłając wiadomość do innych niedoszłych strażników próbujących zamknąć ten pedofilski pierścień. Od czasu procesu w sprawie Pizzagate, Jackson została powołana do Sądu Najwyższego USA, gdzie będzie zasiadać do końca swojego naturalnego życia.

W obliczu ogromnej krytyki, ekspert prawny CNN i publiczny masturbator Jeffrey Toobin miał czelność powtórzyć opinię Jackson, że przepisy dotyczące pornografii dziecięcej są zbyt surowe, ponieważ internet sprawił, że tak łatwo jest tworzyć i rozpowszechniać duże ilości tego typu treści. Jeśli uważnie przyglądałeś się tej sprawie, zauważyłeś, że nazwiska i organizacje związane z klasą rządzącą i jej nikczemnymi celami wciąż się pojawiają.

Przykład: John Podesta jest nie tylko częścią tego pedofilskiego kręgu, ale także prominentnym zwolennikiem ujawnienia UFO, co łączy go z Hillary Clinton i jej mężem Billem. Czy to zbieg okoliczności?

Czy to przypadek, że Jan Harzan, były dyrektor wykonawczy Mutual UFO Network, musiał zrezygnować w niesławie po tym, jak odkryto, że był pedofilem?

Skąd biorą się ci wszyscy pedofile, jak dostają się na tak potężne i wpływowe stanowiska i dlaczego są tak dobrze chronieni przez organy ścigania i wymiar sprawiedliwości?

Jak zobaczysz w następnej sekcji, Nefilim używali tej strategii wykorzystywania seksualnego przez tysiąclecia, aby stworzyć Mandżurskich Kandydatów, którzy teraz zasiadają na wszystkich poziomach władzy w twoim świecie.

Udostępnij

NEFILIM UPADLI ANIOŁOWIE I PEDOFILIA ELIT – OKULTYSTYCZNE PRAKTYKI SIĘGAJĄ TYSIĘCY LAT WSTECZ

Globalna Świadomość13 lutego 202413 lutego 2024

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTUCKER I PUTIN – KOD KABAŁY UJAWNIONYNastępny artykułCO DZIEJE SIĘ NA WYSPIE ROTHSCHILD NA ANTARKTYDZIE ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

W EUROPIE POWSTAJE NOWY CERN, KTÓRY PRZYĆMI SWOJEGO POPRZEDNIKA ! DZIWNE WYDARZENIA PO ZAĆMIENIU SŁOŃCA – TAJEMNICZA ANOMALIA ANTARKTYCZNA TAJNA

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • NEFILIM UPADLI ANIOŁOWIE I PEDOFILIA ELIT – OKULTYSTYCZNE PRAKTYKI SIĘGAJĄ TYSIĘCY LAT WSTECZ
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?