AGENDA 2030

WEF – ”LATAJĄCE MIKROCZIPY” BĘDĄ NADZOWOWAĆ LUDZKOŚĆ

WEF – ”LATAJĄCE MIKROCZIPY” BĘDĄ NADZOWOWAĆ LUDZKOŚĆ

Światowe Forum Ekonomiczne w Davos zaprezentowało najnowszą technologię zaprojektowaną do monitorowania populacji, wykrywania przestępstw myślowych i zmiany ludzkiego zachowania – za zgodą lub bez niej. Jak donosi NPR, nie jest to „ani ptak, ani samolot, ale uskrzydlony mikrochip wielkości ziarnka piasku, który może być przenoszony przez wiatr, monitorując takie rzeczy, jak poziom zanieczyszczenia lub rozprzestrzenianie się chorób przenoszonych drogą powietrzną”. Jak zwykle, manipulujące media głównego nurtu mówią swoim odbiorcom tylko połowę prawdy.

Ale zapnij pasy, ponieważ mamy finansowanych przez WEF naukowców z Northwestern University, którzy przyznają w filmie, jakie są prawdziwe intencje stojące za przełomową technologią. Zespół inżynierów z Northwestern University zainspirował się naturą i opracował pierwszy latający mikrochip.

Mikrofiltr 3D obok końcówki ołówka dla zwiększenia skali.

Widok z góry symulowanego mikrofiltra 3D.

Niestety dla ludzkości, ten niesamowity wyczyn inżynieryjny jest nadużywany przez globalną elitę w ich wojnie przeciwko ludzkości. Zrozumiałeś? W rzeczywistości przyznajesz, że te latające mikrochipy, które nie są większe niż ziarnko piasku, są wykorzystywane do nadzoru chorób i monitorowania populacji.

A myślałeś, że elita była autorytarna podczas pandemii Covid?

Elita jest zdeterminowana, aby bawić się w Boga i zmieniać ludzkie ciało, więc nie jest zaskoczeniem, że wierzą, że podbili biologię, opracowując funkcjonalne urządzenia monitorujące tak małe, że są niewykrywalne gołym okiem.

Elity są zdeterminowane, by zniewolić nas w swojej technokomunistycznej utopii. Zniewolenie nas poprzez totalną sieć kontroli nadzoru z latającymi mikroczipami wielkości ziarenka piasku to tylko część planu. Chcą również wejść nam pod skórę. Patent przyznany Billowi Gatesowi dał samozwańczemu światowemu carowi zdrowia „wyłączne prawo” do skomputeryzowania ludzkich ciał i wykorzystania ich jako lokalnych sieci bezprzewodowych. Ludzkie ciało jest wibrującą, pulsującą bramą rur i tuneli, wypełnioną elektrolitami i zdolną do przesyłania informacji, które są siłą napędową Internetu i XXI wieku.

Teraz okazało się, że Microsoft Gatesa otrzymał „wyłączne prawa” do tej zdolności ciała do działania jako sieć komputerowa.

Jeśli brzmi to zbyt jak science fiction, możesz przekonać się sam. Microsoft otrzymał amerykański patent 6,754,472 zatytułowany „Metoda i urządzenie do przesyłania energii i danych za pomocą ludzkiego ciała”.

To naprawdę powinno być science fiction. Czy ktoś zapytał cię, czy jesteś skłonny przekazać wyłączne prawa do swojego ciała Billowi Gatesowi? Oczywiście odpowiedź brzmi „nie”. Ale Gatesa to nie obchodzi. Według Roberta F. Kennedy’ego Jr, Gates ma „boską gotowość do eksperymentowania z życiem zwykłych ludzi”. Kennedy Jr. ostrzega dalej, że Bill Gates wykorzystał swoje pieniądze do systematycznego „zdobywania uprawnień, które pod pewnymi względami przekraczają uprawnienia prezydentów” i wykorzystuje te uprawnienia do eksperymentowania na ludziach jak na „królikach doświadczalnych”.

Grupy praw obywatelskich wyraziły również oburzenie próbą opatentowania przez Gatesa ludzkiego ciała.

„Części ciała, w tym przypadku skóra, nie powinny być w żaden sposób patentowane” – powiedział Jim Thomas z grupy ETC, która monitoruje rozwój technologiczny.

„Głównym pytaniem jest to, czy jednostki mogą odrzucić tę technologię, gdy jest ona wykorzystywana na przykład w urządzeniach śledzących”.

Ludzie na całym świecie masowo odrzucają Nowy Porządek Świata, ale globalistyczna elita, z którą pracuje ramię w ramię, wspiera Gatesa. Prorok z Davos, Yuval Noah Harari, twierdzi, że nie ma wątpliwości, że jednostki nie mają nic do powiedzenia w kwestii tego, czy ich ciała są wykorzystywane w tej technologii.

Według Harariego „projektantem życia nie będzie już Bóg, ale WEF będzie projektantem przyszłości życia”.

Harari jest znany z biegłości w bluźnierstwie, ale nawet jak na jego niskie standardy, jest to szokujące. Harari wyjaśnia również, dlaczego patent Gatesa na ludzkie ciało jest tak ważny. Według Harariego, Gates stał na czele rewolucji w informatyce, a także stoi na czele „rewolucji w naukach przyrodniczych”. I zgadnij co? Według Harariego, dwie rewolucje Billa Gatesa wkrótce połączą się w wielkim eksperymencie naukowym. WEF jest zdecydowany dołączyć do Billa Gatesa w eksperymentowaniu na tobie i twojej rodzinie. Co ciekawe, FDA zmieniła prawo, dzięki czemu badania kliniczne nie wymagają już świadomej zgody.

Czy ich intencje mogą być jaśniejsze? Nadszedł czas, aby uwolnić się z kajdan narzuconych przez globalną elitę i pokrzyżować jej plany technokomunistycznego transhumanizmu, zanim będzie za późno.

Udostępnij

WEF – ”LATAJĄCE MIKROCZIPY” BĘDĄ NADZOWOWAĆ LUDZKOŚĆ

Globalna Świadomość17 lutego 2024

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułSZOKUJĄCY WYWIAD – ZNANY KOMIK MÓWI WPROST O ILUMINATACH I TAJNYCH POWIĄZANIACH W HOLLYWOODNastępny artykułTAK WYGLĄDAJĄ MASOŃSKIE RYTUAŁY SETEK

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ? CYFROWE IDENTYFIKATORY NA CAŁYM ŚWIECIE ! NIE UCIEKNIESZ OD

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • WEF – ”LATAJĄCE MIKROCZIPY” BĘDĄ NADZOWOWAĆ LUDZKOŚĆ
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?