Świat jest inny

BASTION OKULTYSTYCZNEJ KABAŁY – TE 13 DYNASTII WŁADA ŚWIATEM OD STULECI

BASTION OKULTYSTYCZNEJ KABAŁY – TE 13 DYNASTII WŁADA ŚWIATEM OD STULECI

Londyńskie City, od dawna uważane za epicentrum świata finansów, kryje w sobie mroczniejszą prawdę: służy jako twierdza kabały, rodzin bankowych, które pociągają za sznurki globalnej gospodarki. Ale nadszedł czas, aby podnieść zasłonę oszustwa i ujawnić nikczemne plany, które grożą zniewoleniem ludzkości. Od brytyjskiego mandatu w Palestynie po rozwijający się kryzys na Ukrainie, ręka kabały jest wszechobecna, snując sieć kontroli i dominacji. Konieczne jest, abyśmy uwolnili się od tego uścisku, ponieważ tylko wtedy możemy zapoczątkować erę pokoju i dobrobytu dla wszystkich.

Londyńskie City: bastion kabały

W samym sercu Londynu znajduje się niezrównane centrum władzy. Ze swoimi wysokimi drapaczami chmur i tętniącymi życiem rynkami finansowymi, londyńskie City emanuje aurą niezwyciężoności. Ale pod jego powierzchnią kryje się ukryta prawda – jest to domena kabały, tajnej sieci rodzin bankowych, które od dawna sprawują władzę nad światową gospodarką.

Od Rothschildów po Rockefellerów, dynastie te zgromadziły niewyobrażalne bogactwo i władzę, kształtując bieg historii zgodnie z własnymi interesami. Ale jaki jest ostateczny cel kabały? Aby odpowiedzieć na to pytanie, musimy najpierw przyjrzeć się jej początkom. Wielu uważa, że korzenie kabały sięgają starożytnego Imperium Khasar, cywilizacji, która przeszła na judaizm w VIII wieku.

Stamtąd rozprzestrzenili swoje wpływy daleko i szeroko, infiltrując rządy, instytucje finansowe i media, aby realizować swój plan dominacji nad światem.

Brytyjski Mandat Palestyny: dziedzictwo zdrady

Wystarczy spojrzeć na burzliwą historię Bliskiego Wschodu, aby zobaczyć rękę kabały w pracy. Po I wojnie światowej Imperium Brytyjskie dokonało podziału regionu pod przykrywką mandatu Ligi Narodów, obiecując jego mieszkańcom samostanowienie. Ale za zamkniętymi drzwiami działał inny plan. W 1917 r. Deklaracja Balfoura położyła podwaliny pod ustanowienie żydowskiej ojczyzny w Palestynie, przygotowując grunt pod dziesięciolecia konfliktu i rozlewu krwi.

Ale dlaczego, rząd brytyjski miałby sprzymierzać się z interesami kabały? Odpowiedź leży w ich wspólnych celach dominacji i kontroli. Wspierając ruch syjonistyczny, Brytyjczycy mieli nadzieję zdobyć przyczółek w bogatych w ropę krajach Bliskiego Wschodu, podczas gdy kabała starała się stworzyć bazę operacyjną dla swoich globalnych ambicji.

Kryzys na Ukrainie: pionek w grze

Przechodząc do teraźniejszości, znajdujemy się w samym środku kolejnego kryzysu geopolitycznego – tym razem na Ukrainie. W miarę jak napięcia między Rosją a Zachodem osiągają punkt wrzenia, prawdziwe motywy stojące za konfliktem stają się jasne.

Po raz kolejny widzimy, że ręka kabały pociąga za sznurki, starając się realizować swój plan dominacji nad światem. Ale co, kabała ma do zyskania na niepokojach na Ukrainie?

Odpowiedź leży w ich nienasyconym pragnieniu władzy i kontroli. Podsycając konflikt i niestabilność, starają się siać niezgodę i podziały między narodami, osłabiając je od wewnątrz i torując drogę do własnego powstania. I nie popełnijcie błędu – mieszkańcy Ukrainy są tylko pionkami w tej śmiertelnej grze, poświęconymi na ołtarzu chciwości i ambicji. Ale nie bój się, nie wszystko jest stracone. W obliczu tyranii i ucisku wciąż jest nadzieja – nadzieja na lepszą przyszłość, wolną od kajdan wpływów kabały. Ale aby osiągnąć tę przyszłość, musimy najpierw zająć się źródłem problemu – systemem bankowym Rezerwy Federalnej i jemu podobnymi.

Zbyt długo byliśmy niewolnikami cinkciarzy i podporządkowywaliśmy się ich każdej zachciance. Ale koniec z tym. Nadszedł czas, aby powstać i odzyskać naszą suwerenność, zlikwidować skorumpowane instytucje, które trzymają nas w niewoli, i wytyczyć nową ścieżkę naprzód. Tylko wtedy możemy naprawdę doświadczyć pokoju na Ziemi.

13 rodzin, o których myślisz, że rządzą światem, kontra 13 rodzin, które faktycznie rządzą światem

W świecie owianym tajemnicą i teoriami spiskowymi panuje powszechne przekonanie, że władzę sprawuje kilka elitarnych rodzin. Prawda jest jednak o wiele bardziej fascynująca i złowroga, niż można sobie wyobrazić. W całej historii pewne rodziny wywierały ogromny wpływ na losy narodów, kształtując światowe wydarzenia za zamkniętymi drzwiami. Te mroczne postacie są często przedstawiane jako władcy marionetek, którzy kontrolują rządy, gospodarki, a nawet losy ludzkości. Podczas gdy wielu słyszało o niesławnych nazwiskach, takich jak Rothschild i Rockefeller, rzeczywistość jest znacznie bardziej złożona, a prawdziwi posiadacze władzy pozostają ukryci.

13 rodzin, które Twoim zdaniem rządzą światem:

1. Ród Astorów: często reklamowani jako jedna z kluczowych postaci, Astorowie zawsze byli kojarzeni z bogactwem i wpływami. Jednak ich prawdziwa potęga mogła z czasem ulec zmniejszeniu i jest bardziej prawdopodobne, że są reliktami minionej epoki.

2. Ród Bundy: Chociaż rodzina Bundy ma swoją własną mroczną historię, nie są oni cienistymi władcami, za jakich uważają ich zwolennicy teorii spiskowych. Ich wpływ, jeśli w ogóle istnieje, jest minimalny w wielkim schemacie globalnej kontroli.

3. linia krwi Collinsów: chociaż rodzina Collinsów ma pewne znaczenie historyczne, ich pozycja zmniejszyła się na przestrzeni wieków.

8. Ród Onassis: Bogactwo rodziny Onassis jest dobrze udokumentowane, ale ich rola w globalnej strukturze władzy jest przesadzona.

9. Ród Reynoldsów: Rodzina Reynoldsów była bogata, ale nigdy nie posiadała klucza do globalnej dominacji.

10. Ród Rockefellerów: Rockefellerowie odegrali znaczącą rolę w kształtowaniu współczesnego świata, ale ich dominacja z czasem osłabła.

11. Rothschildowie: Rothschildowie są często w centrum teorii spiskowych, ale ich wpływ na dzisiejszy świat znacznie osłabł.

12. Ród Russellów: historyczne znaczenie rodu Russellów nie przekłada się na współczesną globalną kontrolę.

13. Ród Van Duynów: Ród Van Duynów jest mniej znany, a ich zaangażowanie w sprawy światowe jest znikome.

13 rodzin, które naprawdę rządzą światem:

1. Ród Borja: ród Borja wyłonił się z cienia historii i po cichu zgromadził bezprecedensową władzę i wpływy.

2. Ród Breakspeare: Breakspeare’owie wniknęli w strukturę globalnego zarządzania i działają poza zasięgiem opinii publicznej.

3. Ród Somaglia: subtelny wpływ rodziny Somaglia na sprawy międzynarodowe jest zdumiewający.

4. Ród Orsini: Orsini ugruntowali swoją pozycję prawdziwych lalkarzy, pociągając za sznurki w cieniu.

5.Ród Conti: Kontrola rodziny Conti rozciąga się na najbardziej tajne obszary globalnej struktury władzy.

6. Ród Chigi: Dzięki swoim głębokim powiązaniom Chigi są architektami międzynarodowych intryg.

7. Ród Colonna: Dzięki swoim głębokim powiązaniom Chigi są architektami międzynarodowych intryg.

8. Ród Farnese: wpływ rodziny Farnese jest daleko idący i nie należy go lekceważyć.

9. Ród Medyceuszy: Medyceusze nadal wywierają wpływ na światową scenę i nie poddają się upływowi czasu.

10. Ród Gaetani: Gaetani po cichu kształtowali sprawy światowe i wymykali się publicznej kontroli.

11. Ród Pamphili: Sieć władzy Pamphili jest ściśle spleciona z tkanką polityki międzynarodowej.

12. Ród Este: Estowie zachowali swoje dziedzictwo, działając w cieniu i chroniąc się przed wścibskimi spojrzeniami.

13. Ród Aldobrandini: Aldobrandini opanowali sztukę kontrolowania losów świata z ukrycia.

W miarę jak odkrywamy kolejne warstwy spisku, dowiadujemy się, że 13 rodzin powszechnie kojarzonych z dominacją nad światem jest w rzeczywistości jedynie odwróceniem uwagi od prawdziwych władców marionetek. 13 rodzin, które według ciebie rządzą światem, to relikty przeszłości, podczas gdy 13 rodów, które faktycznie rządzą światem, nadal manipuluje globalnymi sprawami z cienia. Prawda może być niepokojąca, ale ważne jest, aby rozpoznać prawdziwych władców, jeśli chcemy opanować złożoność naszego świata. W końcu pozostaje pytanie: kim są prawdziwi architekci naszego przeznaczenia?

Udostępnij

BASTION OKULTYSTYCZNEJ KABAŁY – TE 13 DYNASTII WŁADA ŚWIATEM OD STULECI

Globalna Świadomość20 lutego 2024

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”STRAŻNICY ILLUMINATÓW” – KTO UMIESZCZA GWIASDY MUZYKI NA SZCZYCIE ?Następny artykułTAJEMNICE ANTARKTYDY – DLACZGO PRAWIE CAŁA AUSTRALIA JEST ODGRODZONA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

W EUROPIE POWSTAJE NOWY CERN, KTÓRY PRZYĆMI SWOJEGO POPRZEDNIKA ! DZIWNE WYDARZENIA PO ZAĆMIENIU SŁOŃCA – TAJEMNICZA ANOMALIA ANTARKTYCZNA TAJNA

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • BASTION OKULTYSTYCZNEJ KABAŁY – TE 13 DYNASTII WŁADA ŚWIATEM OD STULECI
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?