Otwórz oczy

”NOWOTWOROWA KONSPIRACJA” CZY ŚWIAT BEZ RAKA JEST MOŻLIWY ?

”NOWOTWOROWA KONSPIRACJA” CZY ŚWIAT BEZ RAKA JEST MOŻLIWY ?

Amerykański pisarz i filmowiec G. Edward Griffin  pojawił się niedawno w programie Infowars Alexa Jonesa , podczas którego na żywo na antenie przyznał, że przemysł nowotworowy to farsa.

Autor książki „Świat bez raka: historia witaminy B17” Griffin opowiedział o swoim mniej więcej 60-letnim dziedzictwie rzucania wyzwania współczesnemu establishmentowi medycznemu, który jego zdaniem nie jest zainteresowany faktycznym leczeniem chorób.

Griffin po raz pierwszy usłyszał o alternatywnych metodach leczenia raka od przyjaciela swojego lekarza, Johna Richardsona seniora, który skutecznie leczył pacjentów niekonwencjonalnie, przynajmniej do czasu, gdy placówka medyczna zagroziła mu odebraniem licencji, jeśli nie przestanie.

„Nie przestał tego robić, bo ratował życie, i zabrali mu licencję” – Griffin powiedział Jonesowi o lekarzu.

„Więc wtedy zająłem się tym tematem, gdy [Richardson] poprosił mnie o pomoc w napisaniu artykułu do gazety lub magazynu, aby mógł wyjaśnić światu, że to, co robi, ma naprawdę podstawy naukowe i jest bardzo skuteczne. „

Gdy Griffin wpadł do króliczej nory, odkrył, że rak „w niczym nie jest taki, jak nam mówiono”.

Rak spowodowany niedoborami składników odżywczych, a nie „robakami” czy wirusami

Według Griffina na raka składa się wiele czynników – czynników, które w społeczeństwie wmawia się, że są dla nich „dobre”, włączając w to tak zwane „leki” Wielkiej Farmacji.

„Pogorszenie działania wysoce toksycznych tak zwanych szczepionek, pseudoszczepionek, spowodowało załamanie układu odpornościowego organizmu” – wyjaśnił Griffin podczas segmentu. „Ludzie są bardziej podatni na raka niż kiedykolwiek wcześniej”.

Jeśli chodzi o to, czym właściwie jest rak , Griffin obalił panujący mit, że rak jest przez coś powodowany .

„Większość ludzi uważa, że ​​rak jest czymś spowodowany i że wciąż szukamy zarazków, wirusów lub czegoś podobnego, aby można było go wyleczyć szczepionkami” – wyjaśnił.

„Wszystkie choroby przewlekłe, to znaczy występują w organizmie i nie znikną. Żadna z nich nie jest spowodowana przez robaki, wirusy czy coś w tym rodzaju. Są spowodowane niedoborami czegoś”.

Innymi słowy, rak jest spowodowany brakiem czegoś, czego organizm potrzebuje, niezależnie od tego, czy są to witaminy, minerały, czy nawet podstawowe składniki odżywcze. Oznacza to, że nowotwór jest przede wszystkim chorobą związaną z niedoborem.

Według Griffina głównym niedoborem powodującym raka jest amigdalina , znana również jako letril lub witamina B17 , naturalna substancja chemiczna występująca w 1400 roślinach jadalnych – „ale problem polega na tym, że większości tych roślin nie jemy, ponieważ są gorzki w smaku” – mówi Griffin.

Ponieważ większość ludzi na Zachodzie preferuje słodką i wysoce wyrafinowaną żywność, spożywają bardzo mało amigdaliny. To dlatego nowotwory są powszechne na całym Zachodzie, ale bardzo rzadkie w prymitywnych kulturach, gdzie ludzie spożywają gorzkie zioła, rośliny i korzenie.

Powodem, dla którego establishment medyczny nigdy nie ujawnia tego publicznie, jest to, że byłoby to dla niego wysoce nieopłacalne.

„Wydali miliardy dolarów rzekomo na poszukiwanie leku na raka, ale w rzeczywistości go nie szukają” – mówi Griffin. „Oni szukają czegoś, co wydaje się być lekarstwem na raka, a podawanie go jest bardzo, bardzo opłacalne”.

„Chociaż jest to niepopularne i dla większości ludzi brzmi szalenie, ale formuła współczesnej medycyny zachodniej, czyli idea leczenia chorób, nie polega na ich wyleczeniu, ponieważ jeśli wyleczysz chorobę, stracisz klienta”.

https://www.brighteon.com/14fe1e14-c81e-4bb3-b655-01442a09ad5e

Udostępnij

”NOWOTWOROWA KONSPIRACJA” CZY ŚWIAT BEZ RAKA JEST MOŻLIWY ?

Globalna Świadomość28 lutego 2024

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułROCKEFELLER, ROTHSCHILD I TESLA – WOJNA O ŚWIĘTĄ CZĘSTOTLIWOŚĆNastępny artykułBLACKROCK I VANGUARD – KTO STOI ZA PROTESTAMI ROLNIKÓW ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

EUROPA ŚPI ! ZOBACZ JAK JAPONIA WALCZY Z TYRANICZNYM 'TRAKTATEM PANDEMICZNYM’ ’100 RAZY ŚMIERTELNIEJSZA NIŻ COVID-19′ – NOWA PANDEMIA W

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ”NOWOTWOROWA KONSPIRACJA” CZY ŚWIAT BEZ RAKA JEST MOŻLIWY ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?