Świat jest inny

PLANY ELIT DLA ŚWIATA – WOJNA Z ROSJĄ W EUROPIE, WOJNA DOMOWA W USA

PLANY ELIT DLA ŚWIATA – WOJNA Z ROSJĄ W EUROPIE, WOJNA DOMOWA W USA

„Narody owiec będą rządzone przez wilki”. Klub Rzymski , utworzony w 1968 r., opublikował w 1991 r. swój drugi „światowy” raport Pierwsza globalna rewolucja” . Jej preambuła mówi,”Ach kochanie! Czy Ty i ja moglibyśmy z wiarą spiskować, By pojąć cały ten smutny plan rzeczy, Czy nie roztrzaskalibyśmy go na kawałki, Uformować go bliżej pragnienia naszego serca”? —Rubáiyát of Omar Khayyám to tytuł, jaki Edward Fitzgerald nadał swojemu tłumaczeniu z perskiego na angielski w 1859 roku wybranych czterowierszów [4-wierszowy wiersz] przypisywanych Omarowi Khayyamowi, nazywanych „astronomem- Poeta Persji”).

Na końcu Przedmowy znajdujemy jeszcze jeden niezwykły cytat: „Żadne pokolenie nigdy nie lubiło swoich proroków, a już najmniej ci, którzy wskazywali na konsekwencje złego osądu i braku dalekowzroczności. Klub Rzymski może być dumny z faktu, że przez ostatnie dwadzieścia lat był niepopularny. Mam nadzieję, że będzie on kontynuował swoją działalność jeszcze przez wiele lat, przedstawiając niesmaczne fakty i poruszając sumienia zadowolonych z siebie i apatycznych ludzi”. — (późno) Książę Filip, książę Edynburga, Przesłanie do delegatów na Konferencję z okazji dwudziestej rocznicy Klubu Rzymskiego, Paryż, 1988

I jeszcze jedno podkreślone w tekście: „Kult suwerenności stał się główną religią ludzkości. Jego 'bóg’ żąda ludzkiej ofiary”. – Arnold Toynbee, brytyjski historyk i filozof – Arnold Toynbee, brytyjski historyk i filozof Taki jest wydźwięk książki na 160 stronach. Jest przepełniony arogancją i wyższością. Wraz ze swoim poprzednikiem, „Limits to Growth”, promuje eugenikę i od dziś i w przyszłości – jeśli na to pozwolimy – jest planem Wielkiego Resetu WEF i Agendy ONZ 2030.

Razem, te dwa raporty promują, a raczej dyktują „Niszczenie dla odbudowy lepszego” (pamiętasz nigdy nie wyjaśniony slogan neokonów?) i eugenikę. Są to główne priorytety, według których ludzkość żyje i cierpi dzisiaj. Dlatego właśnie wojny są wspierane zamiast pokoju, dlatego ludzie muszą być oszukiwani, aby wierzyć w niezliczone i nieprzewidywalne pandemie – wszystkie na horyzoncie, jak „choroba „X” – i oczywiście, nie martw się, szczepionki są na desce kreślarskiej, różne rodzaje mRNA, które modyfikują geny, dzięki czemu stajesz się „lepszym człowiekiem” – kod dla „więc giniesz szybciej”.

Zapamiętaj slogan na górze: „Naród owiec będzie rządzony przez wilki”… – przestańmy być tymi owcami. To, czym żyjemy w dzisiejszych czasach. Tygodnie, miesiące – i przez co najmniej ostatnie 4 lata, w coraz szybszym tempie – to dokładnie agenda, dyktat Klubu Rzymskiego (KR). Zniszczenie to nazywają grą. Zaczynając od Zachodu, obejmuje to zniszczenie naszej gospodarki, przemysłu, infrastruktury, rolnictwa – żywności, której potrzebujemy, aby przetrwać – usług, opieki zdrowotnej, systemów prawnych, etyki, wiary, nadziei – i wreszcie samej ludzkości. Jest nas teraz około 8 miliardów – chcą nas sprowadzić poniżej 1 miliarda. Kiedy zobaczymy zagładę – buty kabały będą mogły dokończyć swój pęd.

Zniszczenie – zainicjowane przez francuskiego Macrona?

Kilka dni temu prezydent Francji Macron powiedział otwarcie i bez wyrzutów sumienia: „Nie ma żadnych granic wsparcia dla Ukrainy”. Dodał, że „Francja nie powinna przestrzegać żadnych ograniczeń ani rosyjskiej „czerwonej linii”, jeśli chodzi o wspieranie Kijowa”. To mocne słowa. Prowokacja dla Rosji bez precedensu. Macron już wcześniej powiedział, że wysłanie wojsk NATO (francuskich) na Ukrainę jest rzeczywiście opcją. To kładzenie palca na spuście dla wybuchu nuklearnego. Jeśli dla aroganckich waszyngtońskich marionetek nie jest to jeszcze jasne, rosyjska czerwona linia nie zniknie dlatego, że pan Macron tak powiedział. Rosyjski arsenał nuklearny znacznie przewyższa arsenał Stanów Zjednoczonych, które stacjonują jako NATO w całej Europie i Azji, kierując swoje rakiety z głowicami nuklearnymi w stronę Moskwy.

Jeśli zniszczenie musi nastąpić, panie Macron, to rzeczywiście będzie to znowu Europa, trzeci raz w ciągu nieco ponad stu lat. Europa i prawdopodobnie daleko poza nią. Tym razem nikt nie może sobie nawet wyobrazić skali zniszczeń – i kosztów w ludziach. I może być już za późno, by zachodnie „elity” – sprawcy katastrofy – uciekły do swoich bunkrów. Były prezydent Rosji i obecny zastępca szefa Rady Bezpieczeństwa Narodowego, Dmitrij Miedwiediew, napisał na „X” (dawny Twitter), że oznacza to, że „Rosja nie ma już czerwonych linii dla Francji”. Dodał, że „wszystko jest dozwolone przeciwko wrogom”. Tutaj wrogiem jest Francja i wszyscy ci, którzy zostali pociągnięci za sobą przez francuską arogancję.

Francuski europarlamentarzysta Florian Philippot, lider francuskiej Partii Patriotów, wezwał Francuzów do impeachmentu Macrona, zanim zostaną wysłani na śmierć na Ukrainie. „Każdy Francuz musi stawić opór, każda matka musi odmówić, by jej syn zginął za Kijów, NATO i Blackrock” – powiedział Philippot w programie „X”. „To do nas należy walka o opuszczenie UE i NATO oraz wyrzucenie Macrona!”. Nigdy wcześniej europejski, tak zwany „przywódca”, nie wygłosił tak surowych i prowokacyjnych oświadczeń, nawet Macron. Kto wydał mu rozkazy, by zrobił to TERAZ? KTO WYDAŁ MU ROZKAZY?

Czy oficjalnie wyśle francuskie (NATO) wojska na Ukrainę? Czy w ten sposób przekroczy czerwoną linię Putina i sprowokuje Rosję do tego, co uzna za konieczne, aby chronić swoją integralność, swoją ziemię i swoich ludzi? Może to być konflikt nuklearny – całkowicie destrukcyjny. To jest to, co wielu analityków przewiduje i czego się obawia.
Czy tego właśnie chce władza stojąca za Francją i za mroczną kabałą – całkowitego zniszczenia – które służyłoby również programowi depopulacji? Być może. Być może nadejdzie rok po 2024.

Lider Francuskiej Partii Republikańskiej (gaullistów), Eric Ciotti, jest bardziej ostrożny, mówiąc, że wspieranie Ukrainy poprzez wysyłanie wojsk byłoby „nieodpowiedzialne i niebezpieczne”.UFAJMY, że ludzkość znajdzie rozsądek i raczej usunie Macrona niż pójdzie za jego niewyobrażalnie niebezpiecznymi radami, słowami i czynami. Moskwa jest czujna. Moskwa ostrzega, że NATO staje się coraz bardziej agresywne.

Planem jest inżynieryjne zniszczenie ludzkości?

Wypełnienie mandatu Klubu Rzymskiego? Oczywiście, że elita nie planuje samozniszczenia. Przed całkowitą zagładą mają nadzieję szukać ratunku w swoich bunkrach, gdziekolwiek się znajdują, może na odległej wyspie Hawaje, w Nowej Zelandii lub po prostu w Południowej Dakocie – zobacz to. Orędzie o stanie państwa wygłoszone przez prezydenta Joe Bidena 9 marca 2024 r. to kolejne katastrofalne przesłanie dotyczące całkowitego zniszczenia, unicestwienia cywilizacji, jeśli postawi na swoim. Ale tak się nie stanie.

„Normalne” orędzie o stanie państwa dotyczy Stanów Zjednoczonych, dotyczy „stanu” narodu, gospodarki, miejsc pracy, wzrostu i potencjału wzrostu – prognoz, perspektyw rozwoju. Jest to przesłanie prognostyczne, mające dać ludziom nadzieję – aby wiedzieli, że ich rząd planuje poprawić niedociągnięcia. Nic takiego się nie wydarzyło.Pierwsze 20 minut przemówienia było poświęcone tylko Ukrainie – miażdżąc prezydenta Putina i Rosję, oraz… „Nigdy nie opuścimy Ukrainy! Zawsze będziemy stać za nią”. Obiecując wysłanie kolejnych 90 miliardów dolarów ukraińskim oligarchom. Pieniądze podatników, za nic. Biden o tym wie. Kongres USA o tym wie. Wszyscy to wiedzą. Tej wojny NIGDY nie da się wygrać z Rosją. A dlaczego miałaby być?

Poza przygotowaniem i rozpoczęciem – dzięki Madame Victorii Nuland [pieprzyć Europę], która dzięki Bogu odeszła; ponad 10-miliardowy projekt przygotowawczy – jaki pozostały interes mają Stany Zjednoczone w prowadzeniu wojny zastępczej około 10 000 km dalej, przez Atlantyk i Europę? Z pewnością nie bezpieczeństwo narodowe. Zwiększenie marży zysku kompleksu wojskowo-przemysłowego z pewnością jest dobrym powodem, a także osiągnięcie „zmiany reżimu” w Rosji. Madame Nuland przyznała się do tego w wywiadzie dla Christiane Amanpour z CNN, zaledwie kilka dni przed jej wymuszoną rezygnacją.

Tak, zawsze chodziło o rzucenie Rosji na kolana przez waszyngtońskiego cesarza, z rosyjskim marionetkowym przywódcą. Myśleli, że osiągnęli swój cel w 1991 r., z ówczesnym prezydentem Jelcynem, który był mądrzejszy, niż mu przypisywano – kiedy przedstawił Władimira Putina, mianując go w sierpniu 1999 r. premierem. Było jasne, że prezydent Jelcyn przygotowywał Putina do objęcia Kremla. To tyle, jeśli chodzi o pokonanie podstępnych sposobów Zachodu na podporządkowanie sobie Rosji.

Przemówienie Bidena było również nagonką na Republikanów. Na samym początku porównał byłego prezydenta Trumpa, swojego jedynego przeciwnika w (wciąż) planowanych wyborach w listopadzie 2024 r. – do Hitlera. Tak właśnie nazwał Donalda Trumpa. Ten człowiek, Biden, ma zero przyzwoitości. Jego twarz wyrażała złość – krzyczał i ryczał. I zgadnijcie co – dostał owacje na stojąco. To wiele mówi o stanie Stanów Zjednoczonych. Zobacz całe przemówienie: President Biden’s State of the Union Address

Tucker Carlson w odpowiedzi na orędzie o stanie państwa wygłoszone przez Joe Bidena powiedział, że było to najgorsze w historii orędzie o stanie państwa Stanów Zjednoczonych. Oprócz opisania zbrodni, którą Stany Zjednoczone – Zachód – finansowały na Ukrainie, Tucker Carlson wskazał na inne destrukcyjne środki promowane przez Bidena, takie jak transhumanizm i bezpłatna aborcja, innymi słowy finansowana przez Sorosa agenda Woke – która nawet nie ukrywa swojego celu redukcji populacji.

Nielegalni imigranci. Tucker Carlson mówił również o szalonej polityce Bidena dotyczącej otwartych granic, sprowadzania nielegalnych imigrantów do USA, nawet samolotami, dawania im schronienia, jedzenia, kart debetowych, które nigdy nie zostaną spłacone [zobacz wideo poniżej] – głównie młodych mężczyzn, którzy mogliby i powinni służyć w armii amerykańskiej. The COLLAPSE is happening in real time and YOU are paying for it | Redacted with Clayton Morris Dlaczego Biden miałby to robić? Ci imigranci nie są lojalni wobec USA i powinni służyć w amerykańskiej armii? Być może przeciwko narodowi amerykańskiemu – podczas sprowokowanego powstania? Zobacz pełną analizę Tuckera (usunięta ):

Administracja Bidena otwarcie przyznaje, że „nielegalni” imigranci są bezpośrednio przerzucani do Stanów Zjednoczonych. Jak dotąd oficjalne dane wskazują na 320 000. Oficjalnym powodem jest rzeczywiście uzupełnienie braków w rekrutacji wojskowej. Prawdziwy powód z pewnością leży gdzie indziej. Imigranci, zwłaszcza gdy przybywają masowo, zawsze stanowią zakłócenie w społeczeństwie, do którego wkraczają. Tak samo jest w Europie, a polityka europejska nie różni się zbytnio od amerykańskiej. Jest bardzo skoordynowana. Zobacz to i to(14-minutowy film „Zredagowany” z 7 marca 2024 r.).

W wywiadzie dla Tuckera Carlsona płk MacGregor ostrzega przed planem rekrutacji nielegalnych imigrantów do amerykańskiego wojska. Tucker powiedział, że Rzym upadł, ponieważ cudzoziemcy, którzy nie byli lojalni wobec Rzymu, zaludnili jego wojsko i zwrócili się przeciwko mieszkańcom Rzymu. Z tego samego powodu emerytowany pułkownik armii Douglas Macgregor ostrzegł Amerykanów przed zezwalaniem nielegalnym cudzoziemcom na służbę w siłach zbrojnych. Zobacz too (wideo 7 min – 4 marca 2024 r.).

Rzeczywiście, zakłócanie społeczeństwa. Ale dlaczego? Stworzenie wewnętrznego konfliktu, wewnętrznej walki – może wojny domowej? Jest to środek zniszczenia, a ofiarami są imigranci, którzy marzą o lepszym świecie. Zamiast tego są oni wykorzystywani do realizacji przykazania Klubu Rzymskiego dotyczącego DESTRUKCJI – aby ostatecznie odbudować się zgodnie z pragnieniami elit.To tylko kilka przykładów zaplanowanego i zaprojektowanego zniszczenia – dokładnie tak, jak przewidziano w edyktach Klubu Rzymskiego.

Ludzie obudźcie się. To, co dzieje się w USA, już dzieje się w innej, być może mniej widocznej wersji w Europie. Przestańmy być narodami owiec rządzonymi przez wilki. Peter Koenigjest analitykiem geopolitycznym i byłym starszym ekonomistą w Banku Światowym i Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), gdzie przez ponad 30 lat pracował na całym świecie. Wykłada na uniwersytetach w USA, Europie i Ameryce Południowej. Regularnie pisze do czasopism internetowych i jest autorem książkiImplosion – thrillera ekonomicznego o wojnie, zniszczeniu środowiska i chciwości korporacji; iwspółautorka książki Cynthii McKinney „When China Sneezes: From the Crown Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis” ( Clarity Press – 1 listopada 2020 r.).Peter Koenig, Global Research, 2024

Sankcje które mają zniszczyć Zachód a nie Rosję

„Jeśli cofniemy się do okresu sprzed nałożenia sankcji w 2014 r., a nawet do 2022 r., rosyjska gospodarka była bardzo silnie skolonizowana przez zachodnie firmy”. – Amerykański ekonomista, profesor na Uniwersytecie w Teksasie James Galbraith Profesor Galbraith nie wspomina o tym, że wszystkie zachodnie firmy, które zostały zmuszone przez zachodnie rządy do sprzedaży swoich inwestycji w Rosji, muszą sprzedawać z obowiązkową 50-procentową zniżką i zapłacić podatek od wyjścia w wysokości 15% wartości rynkowej firmy. Zobacz here.

W rzeczywistości, jeśli zsumować miliardy dolarów, euro i funtów inwestycji oraz wartość technologicznego know-how, które zostały przekazane do Rosji w ciągu ostatnich 2 lat, prawdopodobnie znacznie przewyższa to kontrowersyjne 300 miliardów dolarów rosyjskich pieniędzy banku centralnego, które utknęły w zachodnich bankach. Cała ta farsa z sankcjami wydaje się być w rzeczywistości wsparciem dla rosyjskiej gospodarki i przemysłu. Wątpliwe jest jednak, aby twardogłowi Bidena wiedzieli, jaki będzie wynik netto ich własnych działań. Jak to się mówi, jest to turniej szachowy 4D, a gracze nie zdradzają swoich nazwisk. Spisek? Oczywiście.

Zabójcze „szczepionki” dla Chrześcijańskich, Zachodnich krajów

Koronawirus działał na korzyść Rosjan, ponieważ atakuje niemal wyłącznie państwa członkowskie NATO! Dane pokazują, że 2/3 zgonów z powodu Covid-19 zarejestrowanych w 2023 r. przypada na 31 krajów Sojuszu Północnoatlantyckiego. Według danych przeanalizowanych przez generała Delawarde od początku „fałszywej pandemii” w przestrzeni znajdującej się pod dominacją NATO zginęło 2,8 miliona osób. Stanowi to 40,3% śmiertelności planety.

Koronawirus w ogóle nie dotyka Afryki! Południe jest generalnie ignorowane. Wygląda na to, że wirus nie wie o istnieniu świata rozciągającego się od Rosji po Azję Południowo-Wschodnią! Czas znów podejść trochę poważnie! Fałszywa pandemia szalała tylko w krajach, które zostały zmanipulowane przez ohydną propagandę opartą na strachu i które pozwoliły sobie na wstrzyknięcie eksperymentalnego produktu pełnego nanotechnologii w dużej mierze nieznanej lekarzom…

Dziś wiemy (ci, którzy chcą wiedzieć), że żaden ze środków przeciwko Covid-19 nie zadziałał, po prostu dlatego, że te zastrzyki nie miały żadnego celu zdrowotnego, a jedynie totalitarne szkolenie i zabijanie. Profesor Didier Raoult zacytował niedawno badanie opublikowane 13 stycznia 2024 r. w czasopiśmie Journal of Clinical Medicine . To badanie pokazuje, że decyzje rządu (blokady, dystans społeczny, maski, zastrzyki itp.) nie miały wpływu na fałszywą pandemię i że jedynie czynnik sezonowy(grypa) odegrał swoją zwykłą rolę. Od 2020 roku zgromadziło się wiele prac naukowych, które już w dużej mierze pokazały, że strategie zorganizowane przeciwko „kryzysowi zdrowotnemu” nie miały wpływu na jego rozwój !

Czytelnika odsyłam do serii artykułów opublikowanych już w globalization.ca na temat problemu koronowirusa… Dzięki najnowszemu badaniu uczciwi lekarze alopatyczni będą mogli zdać sobie sprawę, że jego wnioski kładą kres mitowi o zakażeniu (nowym korono-wirusem)! Nie ma organizmów chorobotwórczych, przed którymi powinniśmy się chronić poprzez maskowanie, zamykanie się lub wstrzyknięcie szczepionki mRNA… dlatego wszystkie te strategie mogą zakończyć się jedynie miażdżącą porażką! Nie przeszkadza to oczywiście naszym ograniczonym przywódcom w trwaniu w tym obskurantyzmie i wierze w nową religię covidystyczną, tak praktyczną dla ich (komunistycznych) projektów!

Profesor Didier Raoult powiedział niedawno, że nigdy nie widział wirusa poddanego manipulacji w laboratorium, który miałby zwiększony potencjał szkodliwości! Ten sam profesor kwestionuje narrację dotyczącą „zdobycia funkcji” i wykorzystania wirusów jako broni. Wirus nie może być jednocześnie bardzo zaraźliwy i bardzo niebezpieczny. Dlatego wirus jest z natury nieskuteczną bronią.

Nie ma czynnika bakteryjnego lub wirusowego, który można by przekształcić w narzędzie „masowej zagłady” z prostego powodu, że mikroorganizmy manifestują się jedynie dzięki biologicznemu terenowi, który stwarza warunki niezbędne do ich manifestacji (czyli są ograniczone na małym obszarze , chyba że zostaną rozprowadzone przez zastrzyk dopow). Profesor Raoult zwraca dziś uwagę na fakt, że niebezpieczeństwo leży raczej w manipulacji genetycznej roślin spożywczych i opracowaniu szczepionek mRNA… Niebezpieczeństwo zatem wcale nie leży tam, gdzie chcemy je umieścić za wszelką cenę.

Udostępnij

PLANY ELIT DLA ŚWIATA – WOJNA Z ROSJĄ W EUROPIE, WOJNA DOMOWA W USA

Globalna Świadomość18 marca 202418 marca 2024

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”LASEROWE WOJNY” – BROŃ O UKIERUNKOWANEJ ENERGII JUŻ OFICJALNIENastępny artykułJAKI JEST PRAWDZIWY PLAN ZA ZNISZCZENIEM ŚWIATOWEGO ROLNICTWA ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

W EUROPIE POWSTAJE NOWY CERN, KTÓRY PRZYĆMI SWOJEGO POPRZEDNIKA ! DZIWNE WYDARZENIA PO ZAĆMIENIU SŁOŃCA – TAJEMNICZA ANOMALIA ANTARKTYCZNA TAJNA

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • PLANY ELIT DLA ŚWIATA – WOJNA Z ROSJĄ W EUROPIE, WOJNA DOMOWA W USA
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?