AGENDA 2030

TECHNOKRATYCZNA WOJNA Z ROLNICTWEM – KIEDY ZABRAKNIE ŻYWNOŚCI NA PÓŁKACH ?

TECHNOKRATYCZNA WOJNA Z ROLNICTWEM – KIEDY ZABRAKNIE ŻYWNOŚCI NA PÓŁKACH ?

Globalny program UE przedkłada zależność nad lokalną samowystarczalność, mimo że zależność od importu żywności i ropy naftowej niesie ze sobą ryzyko. Import żywności z odległych miejsc znacznie zwiększa zużycie paliwa i nakłady pracy w porównaniu z produkcją lokalną. Program resetowania Światowego Forum Ekonomicznego promuje wprowadzenie inteligentnych urządzeń i technologii 5G, pomimo potencjalnej szkodliwości technologii częstotliwości elektromagnetycznych dla zdrowia ludzkiego. W sektorze rolnym oznacza to elektryfikację i bezprzewodową łączność wszystkiego pod pretekstem walki ze zmianami klimatu i osiągnięcia zerowej emisji CO2 netto.

Chociaż te nowe ramy są sprzedawane jako zmniejszające emisję CO2, nadal są bardzo szkodliwe dla środowiska. W miarę jak nacisk przenosi się na marketing i sprzedaż nowych „zielonych” produktów, wpływ na środowisko pozostaje w dużej mierze niezmieniony.

Bez rolników i niedrogiej ropy naftowej półki supermarketów wkrótce będą puste

Globalistyczna Unia Europejska („UE”) wydaje się nie przejmować tym, że bez europejskich rolników 750 milionów ludzi w UE i całej Europie byłoby pozbawionych produkcji żywności na całym kontynencie europejskim. Cała żywność musiałaby być importowana, zużywając jeszcze więcej paliw kopalnych w transporcie – co jest oczywistą sprzecznością z programem redukcji emisji paliw kopalnych / CO2. Prawdziwą agendą jest wyraźnie tworzenie zależności i tłumienie lokalnej lub regionalnej samowystarczalności.

Co więcej, tak zwany „tani” import żywności do UE ustanie z powodu niedoborów ropy naftowej i rażąco zawyżonych cen ropy naftowej po osiągnięciu szczytu wydobycia ropy naftowej. Kraj, który jest nadmiernie uzależniony od importu żywności i ropy, jest jak pacjent szpitala na podtrzymaniu życia, czekający na wyciągnięcie wtyczki z gniazdka.

Gdziekolwiek na świecie mieszkasz, dostęp do importowanej żywności zależy od dostępności niedrogiej ropy naftowej.

Należy również pamiętać, że w dobie globalizacji ceny mogą być manipulowane i często nie odzwierciedlają rzeczywistości, w której transport żywności na tysiące kilometrów wymaga znacznie więcej paliwa i pracy niż produkcja żywności we własnym kraju lub regionie. Gdyby wziąć pod uwagę te efekty zewnętrzne, tj. rzeczywiste koszty transportu, pracy i szkodliwy wpływ na środowisko naturalne, cena importu byłaby wyższa. Nie ma sensu wysyłać żywności tysiące kilometrów, jeśli można ją wyprodukować we własnym miejscu, kraju lub regionie.

Biorąc pod uwagę, że Ukraina jest rozległym krajem z ogromnymi połaciami żyznej ziemi, widzimy, że kraj ten ma długoterminowe znaczenie strategiczne. Wygląda na to, że wojna globalistów z ludzkością obejmuje również wojnę z rolnictwem i lokalnym bezpieczeństwem żywnościowym. Autorka Rosa Koire opisała, w jaki sposób Agenda ONZ 2030 ma na celu wypędzenie ludzi z ziemi, uczynienie ich bardziej zależnymi i przeniesienie ich do miast:

„Agenda ONZ 21/Zrównoważony Rozwój to globalny plan, który jest wdrażany lokalnie. Ponad 600 miast w USA jest jego członkami … Koszty ponoszą podatnicy … Chociaż hrabstwa twierdzą, że wspierają rolnictwo, spożywanie lokalnie produkowanej żywności, targi rolne itp., w rzeczywistości istnieje tak wiele przepisów ograniczających użytkowanie wody i gruntów (istnieją korytarze widokowe, wiejskie korytarze śródlądowe, korytarze zatokowe, plany obszarowe, plany szczegółowe, plany przebudowy, wysokie opłaty, grzywny), że rolnicy całkowicie tracą swoją ziemię …. Presja jest taka, że ludzie opuszczają ziemię, stają się bardziej zależni i przyjeżdżają do miast…” -Rosa Koire

Technokratyczna wojna UE/ONZ/WEF z rolnikami: alarmizm klimatyczny, kontrola korporacyjna, IoT i elektryfikacja wszystkiego

Program resetowania Światowego Forum Ekonomicznego („WEF”) obejmuje globalne wdrażanie inteligentnych urządzeń wykorzystujących technologie częstotliwości elektromagnetycznych, w szczególności Internet przedmiotów („IoT”). IoT jest wspierany przez technologię mobilną piątej generacji, 5G.

Należy jednak pamiętać, że tysiące badań naukowych twierdzą, że technologie oparte na polach elektromagnetycznych mogą być szkodliwe dla zdrowia ludzkiego. Według WEF:

Internet Rzeczy (IoT) łączy obecnie 22 miliardy urządzeń w czasie rzeczywistym, od samochodów po łóżka szpitalne, sieci energetyczne i pompy stacji wodnych po piece kuchenne i systemy nawadniania w rolnictwie. Oczekuje się, że liczba ta osiągnie 50 miliardów lub więcej do 2030 roku. W sektorze rolniczym wiąże się to z elektryfikacją i bezprzewodowym połączeniem wszystkiego w sieć pod mylącym pozorem walki ze zmianami klimatu. Inteligentne technologie, które rzekomo są sprzedawane w celu osiągnięcia bezsensownej „zerowej emisji dwutlenku węgla netto”, są już wdrażane w sektorze rolnym.

Rozważmy ten cytat z raportu grupy roboczej ds. produktywności w rolnictwie brytyjskiej Rady Sektora Żywności i Napojów:

„Jeśli nasza branża ma osiągnąć cel zerowej emisji dwutlenku węgla netto, należy ułatwić elektryfikację ciężkich maszyn rolniczych. Wzmocnienie wiejskiej infrastruktury elektrycznej w całym kraju, w tym buforowych systemów magazynowania baterii, będzie miało kluczowe znaczenie dla zapewnienia wymaganego przepływu energii do „inteligentnego ładowania” wielu akumulatorów o dużej pojemności …. Ułatwienie zarządzania gruntami przez tych, którzy przyjmują nowe narzędzia, technologie i praktyki, może mieć pozytywny wpływ na produktywność.”

Wymagane są następujące środki:

1. inwestycje w infrastrukturę 5G w celu umożliwienia wymaganego przepływu danych w przyszłości.

2. modernizacja wiejskiej sieci elektrycznej w celu umożliwienia elektryfikacji sprzętu rolniczego.

Najwyraźniej za resetem WEF stoi inny program, a mianowicie Agenda ONZ 2030, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistą ochroną środowiska.

Plan wzywa również do wyparcia rolników z ziemi (napędzane sztuczną inteligencją farmy bez rolników) i wypełnienia dużych połaci obszarów wiejskich farmami wiatrowymi i panelami słonecznymi … Ta błędna agenda jest receptą na brak bezpieczeństwa żywnościowego … neoliberalną politykę handlową, która prowadzi do importu produktów, które … osłabiają produkcję krajową i podcinają ceny … lub wdrożenie polityki zerowej emisji netto, która wyznacza nierealistyczne cele…..

Rolnictwo jest celowo uniemożliwiane lub przestaje być opłacalne finansowo. Celem jest wyparcie większości rolników z ziemi i narzucenie agendy, która z samej swojej natury może powodować niedobory i podważać bezpieczeństwo żywnościowe. Wielkie agrobiznesy i fundacje „filantropijne” pozycjonują się jako zbawcy ludzkości … Integralną częścią tej „diety”. Ta drapieżna komercjalizacja obszarów wiejskich wykorzystuje błędne przesłanki i alarmizm klimatyczny, aby legitymizować przyjęcie technologii, które rzekomo uratują nas wszystkich przed zmianami klimatu i katastrofą maltuzjańską.

„Transformacja żywieniowa” to wojna z żywnością, rolnikami i wszystkimi ludźmi na całym świecie.

Należy również zauważyć, że gospodarka wiatrowo-słoneczno-elektryczna promowana przez ONZ/WEF jest fałszywym ekologizmem, ponieważ produkcja milionów dużych akumulatorów do pojazdów elektrycznych wymaga intensywnego wykorzystania paliw kopalnych do wydobycia, produkcji i przetwarzania metali ziem rzadkich. Co więcej, pojazdy elektryczne są nadal zasilane energią elektryczną wytwarzaną z paliw kopalnych i najprawdopodobniej nadal tak będzie. Pomimo dziesięcioleci rządowych dotacji, energia wiatrowa dostarcza mniej niż 5% światowej energii, a energia słoneczna tylko 1%. Wykorzystanie energii elektrycznej do ładowania pojazdów i urządzeń jest również wyjątkowo nieefektywnym wykorzystaniem energii.

Szacuje się, że efektywność energetyczna „well-to-tank” (od pierwotnego źródła energii do wtyczki sieciowej) wynosi około 37%, biorąc pod uwagę energię zużywaną na wytwarzanie i dystrybucję energii elektrycznej. Co więcej, przejście z gospodarki opartej na węglowodorach na gospodarkę opartą na energii wiatrowej i słonecznej samo w sobie wymaga ogromnej ilości energii pochodzącej z paliw kopalnych, aby przekształcić cały globalny system przemysłowy i zbudować rozległe nowe sieci energetyczne dla energii wiatrowej i słonecznej.

Pomysł, że ta nowa gospodarka zmniejszy emisje CO2, jest po prostu nieprawdziwy – został jedynie tak przedstawiony.

Nowe ramy przemysłu elektrycznego same w sobie będą nadal bardzo zanieczyszczać ziemię, powietrze i wodę, praktycznie tak samo jak stare ramy, ponieważ tworzą coraz więcej „produktów”, które mają być wprowadzane na rynek i sprzedawane, takie jak samochody elektryczne, które mamy. Teraz niesłusznie mówi się, że jest to w porządku, ponieważ jest to „produkt ekologiczny”. Na całym świecie istnieją sieci wiedzy na temat lokalnej uprawy własnej żywności. Uważam, że wielu rolników zachowuje zasoby genetyczne roślin dla żywności i rolnictwa oraz współpracuje z siecią hodowców nasion i jabłoni; pomologów; sadowników; konserwatorów; edukatorów; ogrodów społecznościowych i grup sadowniczych. Niech trwa odrodzenie lokalnie uprawianej żywności ekologicznej….

Udostępnij

TECHNOKRATYCZNA WOJNA Z ROLNICTWEM – KIEDY ZABRAKNIE ŻYWNOŚCI NA PÓŁKACH ?

Globalna Świadomość22 marca 202422 marca 2024

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułGETTY MUSEUM – CO SKRYWA PODZIEMNY KOMPLEKS PEDOFILSKICH ELIT ?Następny artykuł4 ROCZNICA NAJWIEKSZEJ WOJSKOWEJ OPERACJI PSYCHOLOGICZNEJ – W BRYTYJSKIM

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

H5N1 – TESTY SZCZEPIONKI GATESA TRWAJĄ… CO TO OZNACZA ? SZALEŃSTWO WEF – CHCĄ BYŚ JADŁ SWOJE ODCHODY !!! WEF,

Ostatnie wpisy

DLACZEGO ”SCENARIUSZE APOKALIPSY ” OSIĄGAJĄ SWÓJ PUNKT KRYTYCZNY ? GEOIŻYNIERYJNA, NIEWIDZIALNA WOJNA MOCARSTW TRWA KOD ILUMINATÓW – ZEGAR 'BIG BEN”

Kategorie

AGENDA 2030 (263) Alternatywna historia świata (186) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TECHNOKRATYCZNA WOJNA Z ROLNICTWEM – KIEDY ZABRAKNIE ŻYWNOŚCI NA PÓŁKACH ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?