Mistyczny 11/09/2001

11/09/2001 – największy skok na złoto w historii świata.

11/09/2001 – największy skok na złoto w historii świata.

11 Września 2001 r. to dzień, który po prawie 20 latach przynosi więcej zagadek niż odpowiedzi. Istnieje jeden ciekawy i mało poruszany wątek tego co wydarzyło się tego dnia.

Film dokumentalny ”Loose Change” ukazuje prawdopodobnie prawdziwy cel ataku „fałszywej flagi” na Amerykę, który był największą zbrodnią we współczesnej historii. Okazuje się, że 9/11 był również prawdopodobnie największym skokiem na złoto w historii przestępstw na całym świecie! Z oficjalnych danych wynika że w skarbcach pod WTC 4 i WTC 5 znajdowało się złoto, srebro oraz palatyna i inne cenne kruszce o wartości 300 miliardów dolarów!

Podziemny skarbiec w kompleksie WTC.

Jedno z niewielu zdjęć z wnętrza skarbca po atakach.

Na początku 2011 r. pojawiła się reklama promująca pamiątkową monetę z okazji 10-lecia ataku na WTC, która została rzekomo pokryta czystym srebrem odzyskanym ze skarbców pod gruzami ze Strefy Zero”.

Ta reklama sprowokowała emerytowanego kapitana Departamentu Policji w Nowym Jorku, Toma DePrisco, do opowiedzenia ciekawej historii na łamach The New York Daily News.

Po atakach na WTC DePrisco został przydzielony do Biura Zarządzania Kryzysowego w celu pomocy w odzyskiwaniu metali szlachetnych zakopanych w dwupiętrowym skarbcu pod gruzami budynku Trade Center WTC 4 i przeniesieniu go do skarbca w Brooklyn Naval Yard World.

Twierdził, że operacja rozpoczęła się 16 października 2001 r. I trwała dwa dni. DePrisco wspomina moment, w którym wszedł do skarbca. Powiedział: „To było jak scena z filmu z Jamesem Bondem – „Goldfinger” nieskończone stosy złotych, srebrnych i platynowych sztabek – warte pół miliarda dolarów. ”

Według artykułu New York Daily News DePrisco twierdził że nigdy nie odzyskano żadnych metali szlachetnych, więc zainterweniował gdy rozpoczęła się sprzedasz fałszywych monet, które rzekomo są wykonane są ze srebra odzyskanego z Ground Zero.

WTC 4, tu w podziemiach znajdowały się skarbce.

Daily News skontaktowało się ze sprzedawcą tych monet, który twierdził, że są autentyczne. Firma powiedziała, że ​​ma pełny łańcuch kontroli towarów i twierdzi, że kupiła te przedmioty od firmy, która kupiła je w banku „przechowującym srebrne sztabki w skarbcach pod WTC”.

Ile złota było w kompleksie WTC?

Los złota, srebra i innych metali szlachetnych o wartości prawie 300 miliardów dolarów przechowywanych pod WTC przed 11 września nadal jest niejasny.

Do dnia dzisiejszego oficjalnie zaksięgowano tylko 230 milionów dolarów. Wszystko to zostało odzyskane ze wspomnianego wcześniej dwupoziomowego skarbca o powierzchni 6000 stóp kwadratowych należącego do Banku Nowej Szkocji. W wyniku ataków podobno stracili 200 milionów dolarów złota. Jednak inne szacunki sugerują, że było jeszcze 750 milionów dolarów metali szlachetnych, które mogły być przechowywane w innych skarbcach i zostały pospiesznie wywiezione i lub ukradzione przez nieznanych sprawców przed upadkiem wieżowców.

Według artykułu z 1 listopada 2001 r. W The London Times: „Dział handlu firmy Comex na giełdzie Mercantile Exchange w Nowym Jorku trzymał 3 800 sztabek złota – ważących 12 ton i wartych ponad 100 milionów dolarów w skarbcach budynku WTC 5. Comex trzymał tam również prawie 800 000 uncji złota w imieniu innych o wartości około 220 milionów dolarów. Posiadał także ponad 102 miliony uncji srebra, o wartości szacunkowej 430 milionów dolarów ”.

Artykuł „Timesa” informował również, że część odzyskanego złota mogła zostać znaleziona poza skarbcem.

„Złoto, które zostało odkryte było transportowane przez piwnicę budynku rano 11 września a pracownicy odzysku dotarli do tunelu serwisowego i odkryli 10-kołową ciężarówkę oraz wiele samochodów które zostały zmiażdżone przez spadającą stal”.

Kolejny artykuł w The New York Daily News mniej więcej w tym samym czasie potwierdza tę historię:

„Źródła podają, że złoto zostało znalezione w tunelu dostawczym pod World Trade Center 5.”

WTC 5.

Jeśli te doniesienia są prawdziwe to stoją w sprzeczności z oficjalną historią, która twierdzi, że wszystkie odzyskane metale zostały znalezione w skarbcu Banku Nowej Szkocji pod WTC 4. Doprowadziło to niektórych do spekulacji, że osoby o które miały wiedzę na temat ataków podjęły szaloną próbę przeniesienia skarbów ciężarówkami w bezpieczne nikomu nie znane miejsce.

Czy odkryte ciężarówki były ostatnią flotą złotych ładunków ? Czy personel zdecydował się porzucić te pojazdy i uciec pieszo, gdy usłyszał zawalanie się budynków? Odpowiedzi na te pytania mogą nigdy nie zostać odkryte, o ile rząd federalny odmówi ponownego przyjrzenia się tragedii 11 września po przeprowadzeniu odpowiedniego dochodzenia.

Tymczasem niektórzy twierdzą, że oficjalna historia jest bezwstydnym kłamstwem, a kolejnym powodem ataków na WTC był największy skok na złoto w historii. Jedno z ciekawych twierdzeń w tej kwestii pochodzi od byłego szefa Włoskiej mafii Tony’ego Gambino, który zadeklarował w wywiadzie radiowym z 2007 roku: „Wiem na pewno, że Bush i inni przywódcy rządu USA wiedzieli co się wydarzy i pomogli zorganizować ataki na WTC. Zrobili to z wielu oczywistych powodów, jednym z nich jest zainicjowanie wojny w Iraku. Ale zrobili to również, aby zdobyć całe złoto ukryte w skarbcach pod WTC”.

Gambino twierdzi, że firma budowlana jego dziadka zbudowała WTC oraz podziemne skarbce do magazynowania ogromnych ilości złota.

Keith Johnson jest niezależnym dziennikarzem i redaktorem „Revolt of the Plebs”, alternatywnej strony z wiadomościami, którą można znaleźć na RevoltofthePlebs.com.

„Ataki na WTC były furtką do kradzieży złota o wartego setki miliardów dolarów”.

W piwnicy World Trade Center budynku 4 znajdowały się skarbce pełne złota, ale ilość odzyskanego kruszcu wydaje się być tylko niewielkim ułamkiem ilości, o której wiadomo, że była tam przechowywana. Czy złoto zostało skradzione? Będąc gęstym, plastycznym metalem, złoto nie powinno było zostać zniszczone przez wieże. Złoto jest również jednym z najbardziej obojętnych pierwiastków i jest bardzo mało prawdopodobne by poddało się jakimś dziwnym reakcjom chemicznych.

Co wiozą ci dwaj panowie ? W sytuacji zagrożenia człowiek instynktownie myśli o sobie i ucieka z miejsca niebezpieczeństwa a tych dwóch panów wiezie jakieś pudła na szpitalnym łóżku?

Wielkie pytanie brzmi: czy w skarbcach było jakieś złoto, czy zostało ono skradzione przed atakami na WTC z 11 września?

Źródło:

Od redakcji:

Historie, relacje i dyskusje w tym artykule nie zawsze są oparte na sprawdzonych faktach i mogą być sprzeczne z obecnie przyjętą nauką i powszechnymi przekonaniami.

Globalna świadomość nie bierze odpowiedzialności integralność zawartych informacji. Powinieneś przeczytać ten artykuł z otwartym umysłem i samemu wyciągnąć wnioski z treści.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *