Teorie spiskowe

TECHNOLOGIA 5G I KORONAWIRUS – BAKTERIE STAJĄ SIĘ ODPORNE NA ANTYBIOTYKI PRZEZ ELEKTROSMOG.

Olle Johansson, Profesor nadzwyczajny w Karolinska Institute, Departamentu Neuronauk zwrócił uwagę na nowy problem związany z elektrosmogiem:

Badania naukowe dowodzą, że wirusy poddane ekspozycji na promieniowanie telefonu komórkowego czy WiFi stały się odporne na antybiotyki. Konsekwencje tego są poważne, gdyż mogą łatwo wyjaśnić trwający powszechny i bardzo przerażający rozwój w kierunku coraz większej liczby odpornych na antybiotyki mikroorganizmów na całym świecie“.

22 maja 2017 r., gazeta “Metro Sztokholm” poinformowała :

”Ministrowie zdrowia z tzw. Krajów G20, w tym Australii, Francji, Indii, Włoch, Japonii, Kanady, Chin, Rosji, Arabii Saudyjskiej, Wielkiej Brytanii, Republiki Południowej Afryki, Turcji, Niemiec oraz USA postanowili rozpocząć współpracę, aby przeciwdziałać stale rosnącej i alarmującej na całym świecie odporności bakterii i wirusów na antybiotyki. Tylko w obrębie UE rocznie dochodzi do ponad 25 000 zgonów z powodu bakterii opornych na antybiotyki”.

Najnowsze wyniki badań naukowych wykazują:

Ekspozycja na promieniowanie telefonu komórkowego GSM 900 MHz i promieniowanie o częstotliwości radiowej 2,4 GHz emitowane ze zwykłych routerów Wi-Fi sprawiło,że bakterie ”Listeria monocytogenes” i ”E. coli” stają się odporne na różne antybiotyki”.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/28203122

”Odkrycia te mają bezpośredni wpływ na leczenie poważnych chorób zakaźnych. Wraz z ciągłym ogromnym i bardzo postępującym rozwojem w kierunku coraz większej liczby odpornych na antybiotyki mikroorganizmów na całym świecie, to zjawisko adaptacyjne i jego potencjalne zagrożenia dla zdrowia ludzi, powinno być dalej badane w kontrolowanych eksperymentach, zamiast wydawania pieniędzy i poświęcania czasu na krajowe plany działania.”

Z punktu widzenia zdrowia publicznego dowód w postaci tysięcy naukowych publikacji jest przytłaczający – teraz społeczeństwo musi działać! Zamiast tego są starania aby zniechęcać naukowców akademickich, posiadających dużą wiedzę, z powodu „braku pieniędzy”.

Wśród przedstawionych środków zaradczych są krajowe plany działania oraz dążenie do tego, aby zezwalać na zakup antybiotyków wyłącznie na podstawie formalnych recept lekarskich, a także rozpoczęto prace nad dostarczaniem tych leków po niższych i bardziej rozsądnych cenach.

Czy technologia 5G i wybuch epidemii Koronawirusa są ze sobą powiązane?

Adaptacja technologii 5G w Chinach wyprzedziła wiele innych krajów dzięki dotacjom rządowym, a także znacznej dostępności lokalnie produkowanego sprzętu sieciowego 5G. Podczas gdy krajowe firmy, takie jak ZTE i Huawei, miały embargo handlowe na terenie innych krajów co prawie doprowadziło ich do bankructwa, teraz ich sprzęt umożliwił uruchomienie usług 5G w około 30-50 Chińskich miastach. Nie jest to łatwe, biorąc pod uwagę wielkość kraju i liczbę ludności. Kraj spodziewa się, że do końca tego roku w każdym mieście na poziomie prefektury będzie 5G.

Wuhan, epicentrum koronawirusa, jest głównym centrum testowym dla ogromnej sieci 5G. Wuhan ma około 10 000 wież 5G, które zostały uruchomione pod koniec grudnia 2019 r.

Źródło:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *