Niewygodnie informacje

KORONAVIRUS – CZY CHIŃSKIE MEDIA PRZEZ PRZYPADEK PODAŁY PRAWDZIWĄ LICZBĘ ZMARŁYCH I ZARAŻONYCH?

Tencent, jedna z największych korporacji w Chinach, która bada rozwój epidemii. Kilka dni temu zaktualizowała dane dotyczące przypadków śmiertelnych i podała liczbę 80 razy większą od tej ,którą znamy. Zamiast 304 ofiar poinformowano o ponad 24,000 zgonów! Szybko jednak wrócono do pierwszej wersji….

Na stronie chińskiej firmy prowadzącej bieżące statystki w sprawie koronawirusa pojawiły się zatrważające liczby. Zanotowano ponad 24,000 zgonów i 150,000. przypadków zarażeń.

Wiele osób uważa, że nie była to pomyłka, a wyciek prawdziwych danych, które są ukrywane przed światem. Powstały teorie spiskowe wedle, których Komunistyczna Partia Chin próbując stłumić panikę, zakłamuje rzeczywistość i zaniża liczbę ofiar. Sami dobrze wiemy jak komunistyczny aparat władzy działał w naszym kraju…

Chińska korporacja podała, że liczba zgonów z powodu koronawirusa wynosi 24 589. Również zarażonych miałoby być kilka razy więcej, bowiem aż 154 tys. Dane szybko zmieniono na te oficjalne, udostępniane w mediach. Dane jednak szybko zmieniono na te oficjalne. Nie wiadomo czy był to wyciek prawdziwych statystyk, czy zwyczajny błąd.

Witryna Tencent zatytułowana “Epidemic Situation Tracker” została szybko zaktualizowana, jednak kilku osobom udało się zrobić zdjęcia i zapisać niepokojące dane. Chiny poinformowały w czwartek, że liczba zgonów wynosi aktualnie 563, a zakażonych jest 28 tys. osób.

Koronawirus zabił 24 tys. osób. Wyciek przerażających danych
(Twitter)

Regularnie pojawiają się doniesienia, że Chiny nie informują o wszystkich przypadkach. Na początku tego tygodnia, jeden z lekarzy powiedział, że osoby, które umrą przed diagnozą nie są uwzględniane w statystykach. Potwierdziły to krematoria, do których przywozi się setki martwych ciał, które rzekomo nie były zakażone.

Prowincja Hubei w środkowych Chinach, w której znajduje się źródło wirusa jest niemalże całkiem odizolowana od świata.

PS:

W ten sposób rozpuszczają jakieś środki chemiczne które ponoć mają niwelować wirusa…

https://www.facebook.com/christopher.nelke.1/videos/567438410510158/

Źródło:

https://www.taiwannews.com.tw/en/news/3871594

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *