extra-terrestrial

CZY NA ZIEMI ISTNIEJĄ”GWIEZDNE WROTA”?

CZY NA ZIEMI ISTNIEJĄ”GWIEZDNE WROTA”?

Większość z nas zapewne słyszała i oglądała film sci – fi pod tytułem „Gwiezdne wrota” w latach 90 powstał też bardzo popularny serial pod tym samym tytułem. Czy to możliwe, że na Ziemi istnieją portale, tak zwane kosmiczne mosty do innych punktów we wszechświecie? Czy te portale rzeczywiście mogą prowadzić do innych galaktyk i cywilizacji pozaziemskich? Chociaż może to brzmieć jak spisek lub materiał do filmu science fiction, to prawda jest taka, że wiele starożytnych cywilizacji mocno wierzyło, że takie rzeczy są możliwe, istnieje również wiele ustnych legend, które opowiadają historie o gwiezdnych gajach i portalach.

Abu Gurab.

Uważana za jedną z najstarszych struktur stworzonych przez człowieka leży w Egipcie niedaleko Gizy. Znajdziemy tam jedną z kilku świątyń solarnych, podobne istnieją w Ameryce Południowej. Część wykonana jest z kryształów, które według wierzeń wibrują wraz z ruchem Ziemi i te wibracje pozwalają na podróże do innych światów. Wielu ludzi przybywa do Abu Gurab ponieważ wierzą, że wyleczą tam choroby, wzmocnią się psychicznie i fizycznie oraz będą mogli porozumieć się z bóstwami i istotami pozaziemskimi.

Sumeryjskie Gwiezdne Wrota.

Na jednej z sumeryjskich płaskorzeźb widzimy boga wchodzącego portalem do naszego świata. Archeolodzy nie są w stanie wytłumaczyć w jaki sposób starożytni mogliby stworzyć takie przejście. Na innych artefaktach widzimy dziwne postacie noszące zegarki i naciskające guziki na nieokreślonych urządzeniach.

Tiahuanaco.

Na wysokości 3800 m n.p.m. w okolicy jeziora Titicaca znajdują się niezwykłe ruiny. Jednym z ważnych elementów jest Brama Słońca. Widnieją na niej wizerunki brodatego boga o jasnej skórze oraz ludzików w hełmach astronautów. Archeolodzy nie mają pojęcia, czy są to przedstawiciele obcej cywilizacji czy też członkowie społeczności, która nagle zniknęła bez śladu.

Abydos.

Abydos w Egipcie słynie z tego, że na ścianach odkrytych ruin widnieją hieroglify przedstawiające czołgi, helikoptery, latające spodki i inne pojazdy. Jednak jeszcze dziwniejsze jest to, w jaki sposób to miejsce zostało odkryte. Dorothy Ercady powiedziała, że jest reinkarnacją kochanki faraona Seti. Potrafiła przetłumaczyć egipskie teksty i wskazać archeologom, gdzie mają szukać miasta. Dorothy mówi, że znajduje się tam sekretne przejście do portalu. Próbowała otworzyć ściany, za którymi według niej ten portal się znajduje, ale nie udało się jej tego zrobić.

Puerta de Hayu Marca.

Puerta de Hayu Marca to drzwi bogów/duchów. Przypadkowo odkrył je Jose Luis Delgado Mamani, szukając dobrych miejsc do wspinaczki. Mówił, że to miejsce wielokrotnie pojawiało się w jego snach. Archeolodzy badają dwie bramy wykute z jednego bloku skalnego. Odkryli wiele ciekawych rzeczy, które pokrywają się z miejscową legendą mówiącą, że jest to brama, przez którą przychodził bóg. Gdy przyjechali Hiszpanie, zabrał klucz do bramy i zniknął w niej.

Ranmasu Uyana.

Również na Sri Lance znajdują się gwiezdne wrota. Na wielkim kamiennym głazie ukrytym pomiędzy jaskiniami widnieją tajemnicze symbole. Legendy mówią, że gdy ktoś zrozumie ich znaczenie, z łatwością otworzy drzwi do innego świata. Archeolodzy są jednak bardziej sceptyczni i twierdzą, że te malowidła to prymitywna mapa świata lub też mapa nieba.

Göbekli Tepe.

Göbekli Tepe znajduje się w Turcji i jest miejscem, w którym znaleziono prehistoryczne sanktuarium. Do tej pory przebadano dopiero 5% terenu i znaleziono na nim 4 koliste struktury z kamieni ważących od 10 do 20 ton. Niektóre ze słupów ważą nawet 50 ton. Zostały one wzniesione w okresie 11000- 8000 lat przed naszą erą. Archeolodzy nie mieli pojęcia, że w tych czasach istniała społeczność, która byłaby w stanie coś takiego zbudować. Na kamiennych słupach widnieją inskrypcje. Naukowcy przypuszczają, że zbadanie całego terenu zajmie im jeszcze 50 lat. Ale czy dowiedzą się, kto to zbudowa

Wiry w Sedonie.

Sedona to niewielkie miasto w Arizonie, leżące na terenach należących kiedyś do Indian. Miejscowi mówią, że jest to święte miejsce, a czerwone skały i pustynia wokół miasta tworzą tunele, które potrafią przenieść materię nieożywioną do innego wymiaru. Powstają tam tajemnicze wiry energii, które wpływają na ludzi w różny sposób, jednych naładują pozytywną energią, a u innych wywołają halucynacje. Kanion Boytnon uważany jest przez Indian za portal między światami, mówią oni o ludziach z gwiazd, którzy przez niego czasem przychodzą na pustynię.

Kamienna struktura na dnie jeziora Michigan.

Michigan, w 2007 roku, grupka archeologów szukała w jeziorze wraków. Zamiast wraków znaleźli kamienną strukturę przypominającą Stonehenge oraz rzeźbę przypominającą mastodonta. Kamienie te mają ponad 9000 lat. Indianie mieszkający na tych terenach prosili archeologów, aby nic nie mówili na temat znaleziska, ponieważ chcieli żyć spokojnie i bez tabunów turystów.

Stonehenge.

Najpopularniejsza atrakcja turystyczna w Wielkiej Brytanii nadal nie odsłoniła wielu tajemnic. Uważa się ją za świątynię druidów i portal do innych wymiarów. Nadal nie wiemy kiedy, po co i kto ją stworzył. Ludzie nie mieli odpowiednich narzędzi i technologii, aby wybudować coś tak wielkiego w tamtych czasach. Dawno temu było miejscem uzdrowień, ponoć wielką moc mają błękitne kamienie. Badacze snują coraz to nowe teorie, które szybko są obalane. Możliwe, że Stonehenge nigdy nie wyjawi nam swoich sekretów.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CZY NA ZIEMI ISTNIEJĄ”GWIEZDNE WROTA”?

Globalna Świadomość9 lutego 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułO CZYM TAK NAPRAWDĘ JEST ”MATRIX”?-MARK PASSIO TŁUMACZY ALEGORIE ”MATRIXA”.Następny artykułTEORIE PŁASKIEJ ZIEMI – CZY BIEGUN POŁUDNIOWY ISTNIEJE?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BYŁY TAJNY PILOT CIA – ”KONTROLUJEMY OBCĄ TECHNOLOGIĘ I MAMY KOLONIE NA KSIĘZYCU I MARSIE” RAPORT SPECJALNY : ALIEN AGENDA

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CZY NA ZIEMI ISTNIEJĄ”GWIEZDNE WROTA”?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?