Świat jest inny

HANDEL NIEMOWLĘTAMI, MILIONY NA KONTACH – PRAWDZIWE OBLICZE ŚWIĘTEJ MATKI TERESY Z KALKUTY.

Jan Paweł 2 beatyfikował Matkę Teresę z Kalkuty, a papież Franciszek ogłosił ją świętą. Jednak jej działalność pomimo pokojowej nagrody Nobla, budzi wiele wątpliwości. Zamiast pomagać chorym, zrobiła z ich cierpienia dochodowy interes. Nie dawała im leków, tylko „cierpieniem oczyszczała ich dusze”.

Nie dawała cierpiącym nawet leków przeciwbólowych. Natomiast sama umierała w najlepszej klinice w Szwajcarii, pod najlepszą opieką najlepszych specjalistów. Jej duszy nie trzeba było zbawiać poprzez cierpienie. Biznes nieźle się kręcił, bo miała sporo hojnych darczyńców z całego świata. Jak widać, nawet handel dziećmi nie był siostrzyczkom obcy.

Matka Teresa z Kalkuty, a właściwie Agnes Gonxha Bojaxhiu, bo tak brzmi jej prawdziwe imię i nazwisko, urodziła się w 1910 roku w Imperium Osmańskim. Do zakonu wstąpiła w wieku 18 lat. Wśród jej wielu zasług wymienia się przede wszystkim stworzenie w Indiach zgromadzenia Misjonarek Miłości, które pomagało najbiedniejszym ludziom żyjącym na ulicach Kalkuty. Za swoją działalność Matka Teresa została uhonorowana Pokojową Nagrodą Nobla w 1979 roku.

Jej działalność budziła także wiele kontrowersji. – Misjonarki miłości z zakonu założonego przez Matkę Teresę z Kalkuty nie pomagały chorym i umierającym, miały tylko modlić się i asystować przy nich – ocenił były zakonnik, prof. Tadeusz Bartoś. Z kolei kanadyjscy naukowcy uważają, że na kontach bankowych Matki Teresy znajdowały się miliony dolarów.

MROCZNE TAJEMNICE ŚWIĘTEJ MATKI TERESY.

Wszyscy znamy imię Matki Teresy. Zdobyła Pokojową Nagrodę Nobla za tak zwaną działalność humanitarną i ufundowała Misjonarzy Miłosierdzia. Kiedy była na swojej światowej trasie, zebrała miliony (podobno miliardy) dolarów od bogatych, ponieważ głupio wierzyli, że będzie w stanie pomóc biednym i cierpiącym w Indiach. Wiele osób uważa, że ​​Indie były i są jej wiecznie wdzięczne.

Jak bardzo się mylą! Ale co tak naprawdę zrobiła z tymi wszystkimi pieniędzmi? Z pewnością nie wykorzystano go do poprawy warunków cierpienia. Matka Teresa nie była żywą świętą lecz moralnie skorumpowaną kobietą, na co są dowody.

Pieniądze Matki Teresy przeznaczano głównie na finansowanie pedofilii i gwałtów na dzieciach, a nie na biednych. Zbudowała sto obiektów na całym świecie, na każdym z nich jej nazwa i organizacja „Misjonarze Miłosierdzia”. Większość z nich to zakonnice i domy dzieci kierowane przez papistów. gdzie miliony dzieci były codziennie krzywdzone, bite i sodomizowane. Wiele z tych dzieci zostało poddanych praniu mózgu i uwarunkowanych myśleniem kultowym, aby zachowywały się tak jak ona, a tym samym wywoływały „kult cierpienia”.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego Kościół Katolicki rzucił się na kanonizację Matki Teresy po jej śmierci? Okazuje się, że była handlarzem dzieci, sprzedając Watykanowi dzieci w ilości od 50 do 100 milionów dolarów rocznie.

Matka Teresa otworzyła Dom dla Niemowląt z siedzibą w Waszyngtonie pod patronatem Hillary Clinton. Ten sierociniec został cicho zamknięty w 2012 roku.

HANDEL NIEMOWLĘTAMI.

Sprawa handlu dziećmi nie ujawnia jedynie degeneracji konkretnej instytucji religijnej i dobroczynnej, ale też słabość całego systemu ochrony dzieci w Indiach, szczególnie małych dzieci lub dzieci bez opieki, sierot czy oddanych do adopcji. Przez lata system adopcji w kraju był mocno zdecentralizowany i prowadzony przez najróżniejsze ośrodki przy niewielkim nadzorze aparatu państwowego. Częścią tego niemonitorowanego systemu był też Zakon Misjonarek Miłości.

Jedynie na podstawie dziennikarskich śledztw możemy szacować skalę nadużyć. Ujawnienie ich skłoniło rządzących do podjęcia kroków w 2015 roku. Cel reformy systemu był jeden: sprawić, że adopcje będą wsparciem dla dzieci, które nie mają rodziców, a nie bazarem, na którym każdy może sobie zdobyć dziecko, jakie sobie wymarzył. Nowy, zcentralizowany i zreformowany system został wdrożony w całym kraju, ale wciąż na adopcję czeka w Indiach aż 230 tysięcy dzieci. Jak widać wszystko wskazuje też na to, że nie zadbano odpowiednio o zwalczanie handlu dziećmi, a proceder nielegalnych adopcji nadal kwitnie.

MILIONY UBOGIEJ ZAKONNICY.

Matka Teresa miała na kontach ponad 100 milionów dolarów, a ludziom w jej domach opieki odmawiano leków przeciwbólowych.

Ustaliliśmy, że tylko 5% procent wszystkich pieniędzy poszło na opiekę. Cała reszta została przeznaczona na budowę domów dla sióstr misjonarek albo przejęta przez Watykan. Z tego, co mówiły byłe misjonarki i z badań przeprowadzanych przez dziennikarzy wynika, że Matka Teresa dysponowała majątkiem wynoszącym ponad 100 milionów dolarów. Wobec takiego bogactwa, nic nie tłumaczy faktu, że misjonarki nie miały leków przeciwbólowych dla chorych albo jednorazowych strzykawek.

Źródło:

https://www.npr.org/2018/07/17/629681931/late-mother-teresas-order-investigated-for-child-trafficking-in-india?t=1582035836773

Ostatnie wpisy

Kategorie

HANDEL NIEMOWLĘTAMI, MILIONY NA KONTACH – PRAWDZIWE OBLICZE ŚWIĘTEJ MATKI TERESY Z KALKUTY.

18 lutego 2020 / Możliwość komentowania HANDEL NIEMOWLĘTAMI, MILIONY NA KONTACH – PRAWDZIWE OBLICZE ŚWIĘTEJ MATKI TERESY Z KALKUTY. została

Może Ci się spodobać

SZTUCZNE SŁOŃCE I NIBIRU – PRZYKRYWKA DLA OSTATECZNEGO PLANU ELIT. 16 października 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • HANDEL NIEMOWLĘTAMI, MILIONY NA KONTACH – PRAWDZIWE OBLICZE ŚWIĘTEJ MATKI TERESY Z KALKUTY.
  • Może Ci się spodobać