Świat jest inny

MORDOWANIE ŚWIATA TRWA NADAL – NOSOROŻCE WYGINĄ BY CZŁOWIEK MIAŁ LEKI NA POTENCJĘ.

MORDOWANIE ŚWIATA TRWA NADAL – NOSOROŻCE WYGINĄ BY CZŁOWIEK MIAŁ LEKI NA POTENCJĘ.

Nosorożce są uznawane za gatunek krytycznie zagrożony, a na całej planecie pozostało mniej niż 28 000. Aby spojrzeć na to z perspektywy, szacuje się, że co najmniej pół miliona nosorożców zamieszkiwało Afrykę i Azję na początku XX wieku.

OSTRZEŻENIE: Ten artykuł zawiera niepokojące obrazy i filmy nieodpowiednie dla wszystkich przeglądających.

Populacje nosorożców są zagrożone z powodu utraty swoich siedlisk i nadmiernej ilości polowań, które są motywowane zapotrzebowaniem na tradycyjne środki lecznicze, na przykład na potencję, które wymagają użycia rogów nosorożca. Ta forma tradycyjnej medycyny ze składników pochodzących od zagrożonych zwierząt, jest popularna tylko w Chinach.

Rogi nosorożca są zwykle poszukiwane przez najbogatszych obywateli Chin, zwykli ludzie w Chinach nie przywiązują wielkiej wagi do tego rodzaju środków leczniczych. Jednak nadal nie przeszkadza to w powstawaniu lukratywnego, czarnego rynku handlu zagrożonymi zwierzętami.

Zwolennicy tradycyjnej medycyny chińskiej uważają, że proszek z rogu nosorożca może wyleczyć wiele różnych dolegliwości, w tym opętanie diabła, raka, bóle głowy, reumatyzm i oczywiście zaburzenia erekcji.

Rogi nosorożców można sprzedać nawet w cenie 100 000 USD za kilogram. Biorąc pod uwagę, że większość z tych rogów waży średnio od dwóch do pięciu kilogramów, kłusownik może zarobić od 300 000 do 700 000 USD na pojedynczym rogu nosorożca.

Brutalne gangi przestępcze, które polują na te zwierzęta, używają broni ze środkami uspokajającymi, aby spowolnić nosorożce przed brutalnym odcięciem rogów i pozostawieniem ich na powolną i krwawą, bolesną śmierć.

Jak podał w zeszłym roku raport The Truth Theory, zespół naukowców z University of Oxford i Fudan University w Chinach ogłosił niedawno, że opracowali fałszywy róg nosorożca, który, jak mają nadzieję, zmniejszy nielegalny rynek prawdziwych rzeczy.

Źródło:

https://truththeory.com/2020/02/19/poachers-cut-rhinos-horns-to-be-used-as-natural-viagra-and-other-remedies/

Udostępnij

Zaloguj się, aby skomentować.

MORDOWANIE ŚWIATA TRWA NADAL – NOSOROŻCE WYGINĄ BY CZŁOWIEK MIAŁ LEKI NA POTENCJĘ.

Globalna Świadomość19 lutego 202027 lutego 2020

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułSEKRETNE ZNACZENIA DNI TYGODNIA.Następny artykułBRUTALNIE SZCZERA ANIMACJA, KTÓRA POKAZUJĘ PRAWDĘ O NASZYM SPOŁECZEŃSTWIE.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

KTO KONTROLUJE I POSIADA ŚWIATOWĄ ŻYWNIŚĆ ? BIDEN I PUTIN ”NIE ŻYJĄ” A ICH MIEJSCE ZAJMUJĄ MARIONETKI NWO ? KTO

Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.

Zaloguj się, aby skomentować. setTimeout(function(){var ct_input_name = "ct_checkjs_43feaeeecd7b2fe2ae2e26d917b6477d";if (document.getElementById(ct_input_name) !== null) {var ct_input_value = document.getElementById(ct_input_name).value;document.getElementById(ct_input_name).value = document.getElementById(ct_input_name).value.replace(ct_input_value, 'a2a505ffb07853cadaf19bce058b2791cc7295f4a06174c0415d04ad6a6f498e');}}, 1000);

Ostatnie wpisy

WOJENNE PRZEDSTAWIENIE – CZY ROSJA I UKRAINA USTALIŁA JUŻ ROZEJM NA WIOSNE ? KTO KONTROLUJE I POSIADA ŚWIATOWĄ ŻYWNIŚĆ ?

Kategorie

AGENDA 2030 (49) Alternatywna historia świata (146) Bez kategorii (3) Czarna Szlachta (10) extra-terrestrial (145) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • MORDOWANIE ŚWIATA TRWA NADAL – NOSOROŻCE WYGINĄ BY CZŁOWIEK MIAŁ LEKI NA POTENCJĘ.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?