Filmoteka świadomych

BRUTALNIE SZCZERA ANIMACJA, KTÓRA POKAZUJĘ PRAWDĘ O NASZYM SPOŁECZEŃSTWIE.

BRUTALNIE SZCZERA ANIMACJA, KTÓRA POKAZUJĘ PRAWDĘ O NASZYM SPOŁECZEŃSTWIE.

Film to jedna z najlepszych form przekazu, która dociera do człowieka, tym bardziej gdy obraz jest ostry i dobitny tak by zmuszał ludzi do myślenia. Produkcja ta została napisana, wyreżyserowana i wyprodukowana przez Lubomira Arsova. Więcej informacji na jego temat znajdziemy na stronie Inshadow.net. Oto kilka kwestii, które film stara się przedstawić:

Wszyscy nosimy maski.

Jednym z podstawowych aspektów naszego społeczeństwa jest fakt, że większość z nas nosi maski. Ludzie często myślą jedno i mówią coś innego. Prawdopodobnie wszyscy to robią czasami. Kontrola przemysłu rozrywkowego gdzie telewizja działa jako narzędzie propagandy, programy telewizyjne manipulowane w celu kontrolowania opinii publicznej i ogłupiania społeczeństwa.

Wojna, film pokazuje proces i przyczyny wojny. Najpierw przedstawia młodego człowieka, który zamienia się w żołnierza. Następną rzeczą, którą widzimy, jest zniszczenie. Po wojnie i zniszczeniu elita zarabia pieniądze, jednak marionetki medialne przedstawiają ich jako bohaterów. Pokazano również anoreksję w branży modowej. Kolejna część filmu sprytnie pokazuje, że tak naprawdę nie różni się niczym od otyłości.

W dalszej części widzimy kult celebrytów, w którym gwiazdy są kontrolowane przez elity. Kolejny motyw pokazuje GMO i inne formy manipulacji żywnością oraz wynikające z tego powodu choroby. ale nie martwcie się Big Pharma ma na wszystko lekarstwo lekarstwo. Film jest niestety groteskową karykaturą dzisiejszych czasów, jednak kończy się pozytywnym przesłaniem. Po prostu sprawdź to sam:

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *