Przekraczając Rubikon

ZIEMIA JAKO GLOBALNA EKSPERYMENTALNA KOMORA GAZOWA.

ZIEMIA JAKO GLOBALNA EKSPERYMENTALNA KOMORA GAZOWA.

Obecnie jest bezsporne, że trwają plany geoinżynieryjne mające na celu zmianę atmosfery i klimatu na Ziemi. Finansowany przez Billa Gatesa projekt SCoPEx prowadzony przez Harvarda to tylko jeden z kilku programów, które planują umyślnie zanieczyścić atmosferę, aby zmienić przyszłość życia na Ziemi.

Ten projekt był otwarcie reklamowany przez CNBC, podczas gdy podobny projekt o nazwie Stratospheric Aerosol Infection jest otwarcie popierany przez brokera głębinowego rządu Johna Brennana (również zaangażowanego w mistyfikację Trumpa).

Określone cele tych programów niszczą oczywiście życie na Ziemi, jak wiemy. Cele te obejmują:

 • Zciemnianie słońca i zmniejszanie gęstości promieniowania słonecznego docierającego do powierzchni Ziemi. (Oczywiście w imię wyeliminowania „globalnego ocieplenia”).
 • Chłodzenie i zamrażanie Ziemi, uniemożliwiając dużym obszarom uprawę traw, drzew lub roślin spożywczych. (Ponieważ szaleńcy klimatu twierdzą, że lód jest dobry, ale płynna woda jest zła.)
 • Zmniejszająca się fotosynteza, która jest źródłem energii potrzebnym wszystkim roślinom i roślinom uprawnym. (Fotosynteza potrzebuje dwutlenku węgla, wody i światła słonecznego.)
 • Znacząco zmniejsza stężenie tlenu w atmosferze, ponieważ tlen jest produktem ubocznym fotosyntezy. (Tlen obecnie wynosi zaledwie około 20% i gwałtownie spadnie, gdy ten plan wejdzie w grę.)
 • Zawalające się ekosystemy oceaniczne poprzez pozbawienie fitoplanktonu energii słonecznej muszą funkcjonować jako filarowe źródło pożywienia dla ekosystemów morskich. (Ekosystem morski również potrzebuje światła słonecznego.)
 • Spada toksyczny ołów – powszechne zanieczyszczenie węglanu wapnia, który zostanie zrzucony do atmosfery – na wszystkie ziemie, drogi wodne i oceany świata.

Według The Lancet zanieczyszczenie ołowiem na niskim poziomie powoduje również 412 000 zgonów rocznie w samej Ameryce.
Zmniejszenie rozmiarów oceanów na świecie poprzez zamrożenie planety, zwiększenie polarnej masy lodowej i obniżenie poziomu oceanów na całym świecie, niszczenie siedlisk ekosystemów oceanicznych. Wszystko w imię „ratowania ludzkich miast”.

Oczywiste efekty tych programów będą obejmować:

Upadek upraw spożywczych w krajach marginalnych (krajach Trzeciego Świata), prowadzący do masowego głodu i niepokojów społecznych. Masowe ubijanie populacji Trzeciego Świata jest oczywiście przyspieszane przez globalne inicjatywy aborcyjne popierane przez rząd Kanady i kilku kandydatów demokracji amerykańskiej, takich jak Bernie Sanders.


Gwałtowny wzrost konfliktu geopolitycznego i niepokojów społecznych na całym świecie, w miarę jak biosfera przyspiesza ku upadkowi.
Masowe wymieranie ludzi na całym świecie, w zgodzie z miliardami ludzi. Jest to najwyższy priorytet projektu, który jest prowadzony i finansowany przez globalistów wyludniających się.


Równoległe masowe wymieranie życia roślinnego, ekosystemów wodnych, lasów deszczowych i łąk, powodujące kaskadowy falujący efekt śmierci i zniszczenia na całej planecie.


Śmierć ssaków oddychających tlenem ze względu na zmniejszenie stężenia tlenu w atmosferze prowadzące do uduszenia.


Masowe zanieczyszczenie świata, gdy chemikalia rozpylane do atmosfery spadają na Ziemię, zanieczyszczając wszystko dwutlenkiem siarki, związkami glinu, węglanem wapnia, zanieczyszczeniem ołowiem lub czymkolwiek innym rozpylanym na niebie.


Mówiąc dokładnie, cele geoinżynierii / terraformowania nie są kompatybilne z ludzkim życiem na Ziemi.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZIEMIA JAKO GLOBALNA EKSPERYMENTALNA KOMORA GAZOWA.

Globalna Świadomość21 lutego 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułSŁAWNE I ZNANE OFIARY ILUMINATÓW.Następny artykuł”ZAKAZANA WIEDZA” W OGROMNEJ DAWCE.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • ZIEMIA JAKO GLOBALNA EKSPERYMENTALNA KOMORA GAZOWA.
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?