Przekraczając Rubikon

OKULTYSTYCZNE KORZENIE HOLLYWOOD

OKULTYSTYCZNE KORZENIE HOLLYWOOD

Nic na tym świecie nie jest takie jak myślisz że jest. Aby zrozumieć, co dzieje się w Europie i Ameryce, musisz spojrzeć wstecz na starożytne europejskie społeczeństwo i ceremonie druidów. Pamiętaj, że toczy się wojna o twój umysł i twojej duszę. Iluminaci, którzy działają za kulisami, używają Hollywood w realizacji swojego globalnego planu.

Studiowanie świata okultyzmu oznacza badanie tego co jest ukryte. Tyle prawdziwej wiedzy i mądrości jest ukrytych, ponieważ ludzie, którzy rządzą światem, czują, że prawdziwa wiedza i mądrość na temat tego, jak działa świat i jak manifestować rzeczywistość, jest czymś, czego nie musimy wiedzieć. Przemysł rozrywkowy został zaprojektowany w taki sposób, aby kierować twoim umysłem.

Kapłaństwo zwane Druidami rządziło starożytną Europą. Ministrowie, kapłani, prawnicy, szlachta, politycy. Druidzi sprawowali władzę w społeczeństwie. Europa i jej anglo-amerykańskie ramię, które nazywamy teraz USA, nadal opiera się na zasadach kultury druidów.

Jednym z ich najważniejszych symboli była magiczna różdżka wykonana z drewna drzewa świętego. Magowie, dyrygenci i rządzący trzymali magiczne różdżki lub laski. Miałeś grać według ich melodii i tańczyć do ich rytmu, oni polecili ci grać. Dzisiejsze Hollywood to nic innego jak establishment druidów.

Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy, że nazwa „hollywood – świętego drewna” pochodzi od drzewa poświęconego w szczególny sposób druidom i okultystom.

Na marginesie wyjaśniając, czy tego chcecie czy nie, magia istnieje i jest prawdziwym, namacalnym zjawiskiem, lecz jest zupełnie czymś innym niż to co znamy z bajek i filmów.

Druidzi byli czcicielami drzew, zwłaszcza drzewa dębu, było to dla nich największą świętością i symbolem bogini matki Holle lub Hela, która władała nordyckim podziemnym światem. Poświęcony dąb od dawna jest materiałem używanym do tworzenia różdżek dla magików.

Pomyśl o tym, jak działa Hollywood. Zostaje napisana historia, która zamienia się w grę ekranową, po czym aktorzy są zatrudniani do odgrywania bohaterów. Aktorzy są wynagradzani za odgrywanie ludzkich emocji, reżyser zostaje zatrudniony do kierowania aktorami i umieszczania ich dokładnie tam, gdzie chce, w kadrze. Reżyser odpowiada przed producentem, który odpowiada przed producentem wykonawczym, który ostatecznie produkuje pieniądze na film.

Gdy widz oglądający tę historię rozgrywającą się na dużym ekranie, film podświadomie powoduje, że reagujesz emocjonalne na to co właśnie widziałeś. Wychodząc z kina nie raz pewnie myślisz czy zachował byś się tak jak aktor w odgrywanej roli.

Dlatego dzisiaj jak społeczeństwo jesteśmy tak zdezorientowani. Nasza zdolność do wspólnej pracy i wspólnego życia jako ludzie nie jest dostosowana, ponieważ oglądaliśmy wiele filmów i jesteśmy nasyceni rozrywką. Przemoc, seks i narkotyki wprost z Hollywood dociera do naszych domów programując nas na niskie częstotliwości oparte na wibracjach strachu. Hollywood pod pewnymi względami dokonuje modyfikacji psychologicznych zachowań u ludzi, aby zachowali się w sposób, który ich zdaniem jest społecznie akceptowalny. Ludzie po prostu wychodzą i zachowują się tak, jak powinni, a nie tak, jak naprawdę to czują sercu.

Dążeniem numer jeden dla większości młodych ludzi jest dziś sławna i rozpoznawalność. Kiedy spojrzy się na dzisiejszych idoli to nie ma się co dziwić. Hollywood to rynek handlu pustymi i bezwartościowymi gwiazdami, które w większości są członkami/ofiarami okultystycznych kręgów.

Wzdłuż hollywodzkiej aleji gwiazd, na obskurnym Hollywood Boulevard, znajdują się kluby ze striptizem, salony tatuażu, coffee shopy, , wróżki, agresywni straganiarze, świątynia masońska, a nawet muzeum poświęcone L. Ronowi Hubbardowi, założycielowi okultystycznej religii scjentologii, która ma w pobliżu ogromną świątynię, która służy bogatym i sławnym i wygląda jak zamek z Harrego Pottera.

W dziwnych, by nie powiedzieć groteskowych, okolicznościach odeszła również amerykańska aktorka Peg Entwistle.

Po latach grania na deskach Broadwayu, artystka dostała propozycję zagrania w filmie. W 1932 roku Entwistle wystąpiła w „Thirteen Women” w reżyserii George’a Archainbauda. Niestety, recenzenci nie zostawili na debiutantce suchej nitki.

Zrozpaczona artystka wdrapała się na napis „Hollywood” znajdujący się na wzgórzach Los Angeles i skoczyła. Następnego dnia przyszła do niej propozycja zagrania w filmie opowiadającym o… samobójczyni. Niestety, było już za późno. Peg Entwistle zginęła na miejscu.…ale jak zwykle może to po prostu przypadek.

Źródło:

https://www.collective-evolution.com/2017/11/05/hollywood-a-celebrity-cult/

Udostępnij

OKULTYSTYCZNE KORZENIE HOLLYWOOD

Globalna Świadomość22 lutego 202022 lutego 2020

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”ZAKAZANA WIEDZA” W OGROMNEJ DAWCE.Następny artykuł”CZARNY RYCERZ” – OBCY SATELITA OBSERWUJĄCY LUDZKOŚĆ.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

INWAZJA PORYWACZY CIAŁ – LUDZIE NIE WIEDZĄ CO W SOBIE NOSZĄ PRAWDZIWE ZNACZENIE LUSTER W DAWNYCH CYWILIZACJACH ELON MUSK I

O czym myślisz?

  • OKULTYSTYCZNE KORZENIE HOLLYWOOD
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • O czym myślisz?