Świat jest inny

KEANU REEVES: LUDZIE UWALNIAJĄ SIĘ Z MATRIXA.

KEANU REEVES: LUDZIE UWALNIAJĄ SIĘ Z MATRIXA.

”Obecnie na ziemi toczy się wojna o to jaki świat pozostawimy naszym dzieciom” mówi Keanu Reeves, lecz jest on „optymistycznie nastawiony” na przyszłości, ponieważ według niego „ludzkość wykazuje oznaki wyrwania się z matrixa”

„Ludzkość była zniewolona przez tysiące lat”, powiedział Keanu Reeves podczas kręcenia na pustyni Mojave, wyjaśniając, że „byliśmy przetrzymywani w więzieniu psychicznym przez mroczne elity i tajne stowarzyszenia, które zrobiły wszystko, co mogły, aby nas stłumić i powstrzymać nas przed dotarciem do potencjału, który drzemie w nas. ”

Ale gwiazda Matrix, która kręciła sceny z nadchodzącej reklamy firmy IT ”Squarespace”, mówi, że prawdziwa światowa matryca zaczyna pękać:

„Ludzkość wykazuje oznaki wyrwania się z matrycy. Żyjemy w ekscytujących czasach. ”

Aktor wyjaśnił, że studiuje starożytne teksty badając naturę rzeczywistości, Keanu powiedział:

„Tak, jasne, jest wielu ludzi, którzy nadal są zainteresowani tylko nadążaniem za Kardashiankami, ale znaczna część ludności się obudziło. Co najważniejsze, teraz toczy się wojna między naszymi panami-władcami i tymi, którzy chcą nas uwolnić.”

CZYM JEST MATRIX?

Keanu Reeves mówi, że matryca jest wszechświatem holograficznym narzuconym na nas przez tych, którzy chcą nas kontrolować. Ludzkość była tłumiona i kontrolowana w ten sposób od tysiącleci. Możliwe jest że żyjemy w filmie odtwarzanym w zbiorowej świadomości przedstawiającej się jako „rzeczywistość”.

Keanu jest przekonany, że ludzkość żyje w matrycy od tysięcy lat.

Niektórzy z najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi na świecie są przekonani, że żyjemy w symulacji komputerowej. Co najmniej dwóch technologicznych miliarderów z Doliny Krzemowej inwestuje pieniądze w wysiłki mające na celu wyłamanie ludzi z symulacji, w której, jak wierzą, żyjemy.

Elon Musk uważa, że ​​szanse, że nie żyjemy w symulacji komputerowej w stylu matrycy, wynoszą „miliardy do jednego”.

„Wiele osób w Dolinie Krzemowej ma obsesję na punkcie hipotezy symulacyjnej, argumentu, że to, czego doświadczamy jako rzeczywistości, jest w rzeczywistości sfabrykowane w komputerze”, pisze Tad Friend z The New Yorker. „Miliarderzy posuwają się tak daleko, że potajemnie angażują naukowców do pracy nad wyrwaniem nas z symulacji”.

Reeves uważa, że ​​tęgie głowy z Doliny Krzemowej nieco się mylili co do wyjścia z matrycy. Ma radę dla miliarderów z branży.

„Włóż portfele z powrotem do kieszeni. Nie ma to nic wspólnego z pieniędzmi ani komputerami. To jest duchowa zmiana, która musi nastąpić”

Według aktora ta duchowa zmiana ma miejsce. Ludzie są zmęczeni niepotrzebnymi wojnami, totalitarnym przywództwem i autorytarną kontrolą. Ludzie budzą się do tego, co jest naprawdę ważne w życiu.

„Myślę, że ludzie bardzo się bali, że świat się kończy, aż do niedawna. Po prostu czułem, że sprawy wymknęły się spod kontroli. Straciliśmy wszelką nadzieję na uratowanie się przed ciemnymi siłami na świecie”. Ludzie powoli się budzą. Czas odzyskać naszą moc i otworzyć drzwi mentalnego więzienia, nie jest to łatwe, ale czas na zmiany jest właśnie teraz najlepszy”.

https://www.youtube.com/watch?v=WqnhN2Rzaqc

Źródło:

https://www.soulask.com/keanu-reeves-humans-about-to-break-free-from-the-matrix/

Udostępnij

  1. Powiem tobie ….,że jeśli ludzkość się nie wysili ,szczerze ,to nie dosięgnie ,dotrze ,czy nie wzniesie się ponad ,,,to nic się nie zmieni na ..to co w dobrych pragnieniach ,bo nie będzie w tej sytuacji miało żadnych szans żadnych nie ale tych potrzebnych swoich ,których nie da się niczym powtarzam niczym zastąpić .sytuacja będzie jednak musiała i wymagała …..

Zaloguj się, aby skomentować.

KEANU REEVES: LUDZIE UWALNIAJĄ SIĘ Z MATRIXA.

Globalna Świadomość25 lutego 202027 lutego 2020

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJEMNICZE WEJŚCIE NA ANTARKTYDZIE ODKRYTE PRZYPADKIEM NA GOOGLE MAPS.Następny artykułSIEC 5G – KOMU NA NIEJ ZALEŻY NAJBARDZIEJ I KTO

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

KTO KONTROLUJE I POSIADA ŚWIATOWĄ ŻYWNIŚĆ ? BIDEN I PUTIN ”NIE ŻYJĄ” A ICH MIEJSCE ZAJMUJĄ MARIONETKI NWO ? KTO

.comments-title

Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.

Zaloguj się, aby skomentować. setTimeout(function(){var ct_input_name = "ct_checkjs_d7a728a67d909e714c0774e22cb806f2";if (document.getElementById(ct_input_name) !== null) {var ct_input_value = document.getElementById(ct_input_name).value;document.getElementById(ct_input_name).value = document.getElementById(ct_input_name).value.replace(ct_input_value, 'a2a505ffb07853cadaf19bce058b2791cc7295f4a06174c0415d04ad6a6f498e');}}, 1000);

Ostatnie wpisy

WOJENNE PRZEDSTAWIENIE – CZY ROSJA I UKRAINA USTALIŁA JUŻ ROZEJM NA WIOSNE ? KTO KONTROLUJE I POSIADA ŚWIATOWĄ ŻYWNIŚĆ ?

Kategorie

AGENDA 2030 (49) Alternatywna historia świata (146) Bez kategorii (3) Czarna Szlachta (10) extra-terrestrial (145) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • KEANU REEVES: LUDZIE UWALNIAJĄ SIĘ Z MATRIXA.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?