Przekraczając Rubikon

TAJEMNICZE WEJŚCIE NA ANTARKTYDZIE ODKRYTE PRZYPADKIEM NA GOOGLE MAPS.

TAJEMNICZE WEJŚCIE NA ANTARKTYDZIE ODKRYTE PRZYPADKIEM NA GOOGLE MAPS.

Badacz Blake Cousin odkrył ogromne wejście do jaskini na Antarktydzie, którą mogli zbudować ludzie. Badacz zasugerował, że może to być opuszczony obiekt wojskowy w której stacjonowało wojsko ze Stanów Zjednoczonych bądź była to w przeszłości baza należąca do starożytnych pozaziemskich cywilizacji. Można też spekulować że jest to wejście do pustej ziemi.

Badacz studiował materiał nagrany w 2005 i 2007 roku za pomocą usługi Google. Wcześniejsze zdjęcie pokazuje, jak coś „ucieka” z lodowej ściany. Na drugim widać, jak w tym miejscu pojawiła się duża jaskinia. Wejście do rzekomej tajnej podziemnej bazy o wymiarach 75 na 75 metrów.

Zdjęcie pokazuje, jak obiekt wylatuje z jaskini, której długość wynosi około 14 metrów. Według ekspertów ogromna jaskinia ma kilka dziesięcioleci. Schody prowadzą do otworu, który bardziej przypomina sztuczną konstrukcję. Badacz jest przekonany, że jest to nisza w podziemnej bazie. Ale do kogo dokładnie należy, nie jest jasne, ponieważ wejście po pewnym czasie zniknęło bez śladu.

Ufolodzy okresowo informują, że znajdują ślady UFO na Antarktydzie. Według nich kontynent ukrywa wejście do wewnętrznego świata naszej planety. Wiele lat temu naziści, którzy byli częścią jednej z organizacji, uparcie poszukiwali go na Antarktydzie.

https://www.facebook.com/aXg.OU.StrefaUFOiKosmosu/videos/501835003857140/

Źródło:

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TAJEMNICZE WEJŚCIE NA ANTARKTYDZIE ODKRYTE PRZYPADKIEM NA GOOGLE MAPS.

Globalna Świadomość24 lutego 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTR-3B BLACK MANTA ZAOBSERWOWANY NA KSIĘŻYCU.Następny artykułKEANU REEVES: LUDZIE UWALNIAJĄ SIĘ Z MATRIXA.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

PRÓBA ROZBICIA FIRMAMENTU – TAJEMNICA MASOŃSKIEGO PROJEKTU ”ARTEMIS” ELONA MUSKA ŚWIĘTY GRZYB I KRZYŻ – JAK NAPRAWDĘ POWSTAŁO CHRZEŚCIJAŃSTWO ?

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? JAK POWSTAJĄ ELITY – KTO WSTĘPUJE DO TAJNYCH STOWARZYSZEŃ? CZY PRZY

Kategorie

AGENDA 2030 (209) Alternatywna historia świata (176) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TAJEMNICZE WEJŚCIE NA ANTARKTYDZIE ODKRYTE PRZYPADKIEM NA GOOGLE MAPS.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?