AGENDA 2030

CZY OBECNY KRYZYS NA ŚWIECIE BĘDZIE PRETEKSTEM DO ZACZIPOWANIA LUDZKOŚCI?

Korporacje na całym świecie podejmują inicjatywę instalowania układów scalonych w postaci chipa u swoich pracowników jako „systemów bezpieczeństwa”, lecz za tym może kryć się mroczniejszy motyw.

WPROWADZANIE TECHNOLOGII RFID.

Firma monitorująca wideo Citywatcher z siedzibą w Cincinnati wywołała ogromne kontrowersje w 2006 r., Ponieważ jako pierwsza zainstalowała układy kontrolujące czas przyjazdu i dostęp do ograniczonych obszarów pracowników.

Sean Darks, prezes Citywatcher, powiedział mediom, że instalacja układu była „całkowicie dobrowolna”, co, jak oczekiwano, z czasem okazało się całkowicie nieprawdziwe.

Wikileaks ujawnił także dokument, w którym ogłoszono, że firma w Arabii Saudyjskiej planowała w 2009 r. Umieszczenie u osób zatrzymanych mikrochipów w celu „śledzenia ich przez bluetooth”.

Natomiast w 2012 roku szkoła John Jay High School w Teksasie zmusiła wszystkich uczniów do noszenia zawieszonego na szyi chipa, grożąc wydaleniem z placówki tych, którzy go usunęli, obietnicę się spełnili; Uczeń, który z powodów religijnych nie zgodził się na noszenie obroży, został wydalony ze szkoły.

Chipy te wykorzystywały technologię RFID, która dla uczniów i tysięcy ludzi, jest „znakiem bestii” opisanym w Biblii.

Odnosząc się do kwestii religijnych, ten scenariusz zaczął się powtarzać coraz cześciej na świecie, i to nie tylko wśród więźniów i studentów.

W rzeczywistości Chiny rozważały zainstalowanie układu chipowego w celu „oceny” populacji dzięki sztucznej inteligencji.

Jaki scenariusz pozostawia nam naszą przyszłość? Oczywiście nic zachęcającego. Wiele osób zastanawia się, jak postępuje proces zaczipowania populacji ludzkości.

Czy można stworzyć prawo międzynarodowe, które zmusi nas do korzystania z chipów w celu zapewnienia nam bezpieczeństwa i ochrony? Prawdopodobnie takie prawa już zostały napisane, tylko czekają na odpowiedni moment aby je wdrożyć.

Najgorsze w tej kwestii jest pasywność, z jaką obywatele podchodzą do sprawy, i zakładają, że masowa instalacja chipów nie byłaby możliwa.

W ten sam sposób, w jaki masowa akwizycja telefonów komórkowych na początku wieku nie byłaby możliwa lub że praktycznie stałe połączenie z Internetem nie byłoby możliwe około 15 lat temu.

Oczywiste jest, że ta technologia zostanie u nas wprowadzona po cichu, tylnymi drzwiami, tak abyśmy przyjęli ją jako normalną.

Jest bardzo prawdopodobne, że w ciągu najbliższych 10 lat wszczepienie chipów będzie obowiązkowe. Czy to może być początek masowej kontroli i inwigilacji obywateli? Obecna sytuacja wiele na to wskazuje Nowy niebezpieczny wirus, który panoszy się po świecie może być do tego świetną okazją.

ARON RUSSO MIAŁ RACJĘ.

W historycznym wywiadzie z W 2005 roku Aaron Russo udzielił historycznego wywiadu przed swoją nagłą śmiercią na raka, jak twierdzi otrzymał on ciekawą wiedzę udzieloną mu przez członka rodziny Rockefellerów.

Russo dowiedział się , że ataki z 11 września i inwazja USA na narody zatoki Perskiej była zaplanowana. Poznał także plan wdrożenia technologii wszczepialnych mikroczipów RFID.

Russo komentuje także, że „wielu ludzi w Hollywood zna prawdę, ale nie robią z tym faktem tego, co powinni, ponieważ nie mają odwagi, z obawy przed utratą swojego statusu gwiazdy”.

Wreszcie Aaron Russo przypomina nam mądre słowa Edmunda Burke:

Zło może prosperować tylko wtedy, gdy dobrzy ludzie nic nie robią”

Ostatnie wpisy

Kategorie

CZY OBECNY KRYZYS NA ŚWIECIE BĘDZIE PRETEKSTEM DO ZACZIPOWANIA LUDZKOŚCI?

12 marca 2020 / Możliwość komentowania CZY OBECNY KRYZYS NA ŚWIECIE BĘDZIE PRETEKSTEM DO ZACZIPOWANIA LUDZKOŚCI? została wyłączona

Może Ci się spodobać

SIMPSONOWIE, ASTERIX, KARTY ILLUMINATI I PANDEMIA. 12 września 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • CZY OBECNY KRYZYS NA ŚWIECIE BĘDZIE PRETEKSTEM DO ZACZIPOWANIA LUDZKOŚCI?
  • Może Ci się spodobać