extra-terrestrial

PODWODNA ”STREFA 51” MARYNARKI WOJENNEJ USA.

Baza jest prawdopodobnie używana do testowania podwodnej broni i sprzętu. Niektóre teorie spiskowe podobno powiązały ją z obserwacjami kosmitów i podróżami w czasie.

Chociaż tajemniczy obiekt wojskowy USA, znany jako „Strefa 51”, od dawna stanowi podstawę różnych teorii spiskowych. Większość z nich dotyczy technologii UFO i kontaktów z istotami pozaziemskimi. Wygląda na to, że marynarka wojenna USA działa z podobnym obiektem.

Miejsce to jest znane jako Centrum Badań Podwodnych i Oceny Atlantyku lub AUTEC. Znajduje się na Bahamach. W oświadczeniu opublikowanym na stronie internetowej Dowództwa Systemów Marynarki Wojennej stwierdzono, że celem AUTEC jest zapewnienie

potrzeb w zakresie badań, rozwoju, testowania i oceny gotowości operacyjnej armii USA.”

Według doniesień mediów „tajna baza”, którą US Navy zaczęła rozwijać od 1964 r., I która najwyraźniej była wykorzystywana do testowania podwodnych pojazdów i broni. Od tego czasu wiąże się to z teoriami spiskowymi i „kilkoma dziwnymi doniesieniami o działalności UFO”, które rzekomo widziano w pobliżu bazy.

Opracowano szereg raportów z tego regionu , które są co prawda zawierają opowieści o kosmitach pracujących z amerykańskim personelem marynarki w strukturach podwodnych, a nawet sugestie dotyczące podróży w czasie. Być może wszystko z bezpośredniego położenia bazy blisko niesławnego Trójkąta Bermudzkiego.

Źródło:

https://www.soulask.com/us-navy-has-a-secret-underwater-area-51/

PODWODNA ”STREFA 51” MARYNARKI WOJENNEJ USA.

16 marca 2020 / Możliwość komentowania PODWODNA ”STREFA 51” MARYNARKI WOJENNEJ USA. została wyłączona

Zobacz również

ANUNNAKI – ROLA SFINKSA W PRZED POTOPOWYM ŚWIECIE. 26 października 2020

Ostatnie wpisy

Kategorie

  • PODWODNA ”STREFA 51” MARYNARKI WOJENNEJ USA.
  • Zobacz również
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie