extra-terrestrial

BLACK GOO – NIESAMOWITA CZARNA MATERIA, KTÓRA ŻYJE WŚRÓD NAS.

BLACK GOO – NIESAMOWITA CZARNA MATERIA, KTÓRA ŻYJE WŚRÓD NAS.

Black Goo to czarna materia nieznanego pochodzenia, która posiada inteligencję, temat ten jest wielopoziomowy i dotyka sfer trudnych do pojęcia dla zwykłego zjadacza chleba. Jeśli kiedykolwiek słyszałeś o tym temacie to jesteś jednym z niewielkiej gruby osób, która zna to pojęcie.

Jebnym z niewielu specjalistów na świecie w tej tematyce jest, który miał do czynienia z ową substancją jest Harald Kautz – Vella – nietuzinkowy niemiecki naukowiec badający alternatywną wiedzę.

Od kilku lat Harald działa aktywnie na rzecz propagowania tematyki związanej z black goo, chemtrails oraz chorobą Morgellonów. W szeregu konferencji i wykładów Harald przekazuje nam pasjonującą wiedzę, którą zbierał przez lata

Czym jest Czarna Maź?

Według Haralda Czarna maź jest substancją, która posiada pewien rodzaj nie znanej nam inteligencji a także zdolność do samorozwoju. Black goo potrafi zmienić swój stan skupienia, posiada zdolności motoryczne, ma swoją pamięć i potrafi się uczyć

Najbardziej zastanawiającym faktem jest to, że substancja potrafi oddziaływać na istoty żywe, działa na podświadomość istot ludzkich potrafi zmienić ich charakter myśli, uczucia oraz zachowania.

Pierwsze skojarzenia, które przyjdą niektórym na myśl to „czarny symbiot” z komiksów Marvela lub „czarny rak” z serialu „Z archiwum X”.

Harald Kautz-Vella przeprowadził liczne badania i obserwacje laboratoryjne, które doprowadziły go do uzyskania podstawowej wiedzy o składzie chemicznym tej substancji.

Po wielu obserwacjach i badaniach laboratoryjnych Harald uzyskał podstawową wiedzę na temat tej substancji. Naukowiec twierdzi, że naturalnym środowiskiem, gdzie powstaje ta ciecz, jest wnętrze Ziemi. Tam woda i dwutlenek węgla, w odpowiednich warunkach i przy odpowiednich ruchach wewnętrznych, ulegają reakcjom i tworzą taką właśnie maź. Ulegając nieustannemu rozwojowi, asymilując światło, Black Goo wydostaje się na powierzchnię Ziemi poprzez tzw. czarne korytarze – wnęki na dnie oceanów.

Według naukowca udało się dokonać ekstrakcji czarnej mazi z materiałów pobranych w Bawarii. Ciekawostką jest to, że w tym samym miejscu tego samego dokonali Niemcy podczas II wojny światowej.

Czarna materia potrafi niewidzialnie funkcjonować w ekosystemie gdyż potrafi asymilować się ze skałami kamieniami oraz innymi substancjami trwałymi.

Black Goo istnieje również w postaci inteligentnej antymaterii, która nie pochodzi z ziemi. Przed wiekami ziemię nawiedzały liczne deszcze meteorytów na których mogła przybyć kosmiczna czarna antymateria. Według Haralda w takich miejscach jak Falklandy czy Paragwaj istnieją skupiska tej skostniałej substancji.

Niewiele jest publikacji o Black Goo – choć jest to pasjonujący temat. Zarówno istota, właściwości, realny wpływ na otaczający nas świat, pozostaje wciąż zagadką.

Black Goo jest tematem bardzo fascynującym, niewiele istnieje publikacji związanych z tym zagadnieniem, które należy raczej niszowych nawet w kręgach wiedzy alternatywnej.

https://www.youtube.com/watch?v=YYyyTmmwm_M

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BLACK GOO – NIESAMOWITA CZARNA MATERIA, KTÓRA ŻYJE WŚRÓD NAS.

Globalna Świadomość17 marca 20206 sierpnia 2023

Czym jest Czarna Maź?

Według Haralda Czarna maź jest substancją, która posiada pewien rodzaj nie znanej nam inteligencji a także zdolność do samorozwoju. Black

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPODWODNA ”STREFA 51” MARYNARKI WOJENNEJ USA.Następny artykułGEORGE CARLIN – NIESAMOWITY KOMIK, KTÓRY UŚWIADAMIAŁ LUDZI POPRZEZ ŻART.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

RAPORT SPECJALNY : ALIEN AGENDA – CZYM BĘDZIE ”WIELKIE UJAWNIENIE” ? RAPORT SPECJALNY : ALIEN AGENDA I PŁASKA ZIEMIA, CO

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! ŚWIAT JEST SCENĄ I NIC

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • BLACK GOO – NIESAMOWITA CZARNA MATERIA, KTÓRA ŻYJE WŚRÓD NAS.
  • Czym jest Czarna Maź?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?