Świat bez cenzury

W CZASIE EPIDEMII AMERYKANIE MASOWO WYKUPUJĄ BROŃ – OBYWATELE KONTA NWO?

Amerykanie dobrze wiedzą że NWO zbliża się do nich wielkimi krokami, a pod przykrywką epidemii władze wprowadzą nowe prawa które będą trzymać obywateli za mordę i inwigilować jeszcze bardziej. Wiele znaków wskazuje na to, że trwają już przygotowania do likwidacji gotówki na rzecz elektronicznego pieniądza, a kolejne obawy obywateli to wprowadzenie prawa przymusu szczepień na covid-19 oraz ostatecznie powszechne chipowanie.

Zakażonych koronawirusem w USA jest ponad 21 tys. osób; zginęło co najmniej 267 osób z Covid-19 – informuje w sobotę portal CNN. Ponad 70 milionów Amerykanom nakazano pozostanie w domach.

W USA w szybkim tempie przybywa osób zakażonych. W sobotę ogólna liczba zakażonych przekroczyła 21 tys. Zmarło co najmniej 267 osób. Najgorsza sytuacja panuje w stanie Nowy Jork. Pod kątem koronawirusa przebadano w Stanach Zjednoczonych łącznie ponad 195 tys. osób.

W kraju wujka sama sprawa wygląda trochę inaczej niż w europie, tam ponad 50 % obywateli wierzy pozaziemskie cywilizacje, a teorie spiskowe są dla nich teoriami faktu! Większość stanów ma odrębne suwerenne prawa i nie czują się przywiązani do jednej wielkiej ameryki. Wyznając zasadę ”mój dom to moja twierdza” wiele radykalnych stanów będzie walczyć wszelkimi środkami z nadchodzącym NWO. Może dojść do krwawych zamieszek a w skrajnym przypadku lokalnie nawet do wojny domowej, bo przepełnieni nadmuchanym patriotyzmem Amerykanie wiedzą, że na nieposłusznych obozy FEMA już czekają…

Pracuję w sklepie z bronią w Missouri. Tak wygląda u nas ściana wystawowa po najbardziej ruchliwym tygodniu w całej dwudziestoletniej historii naszego biznesu. 287 sztuk broni wyprzedane, setka zamówień czeka opóźniona. Czyste. Szaleństwo. Popyt na amunicję to w ogóle jakiś kosmos. Robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, by nadążyć z podażą, ale ostatecznie nie było szans, nawet przy reglamentowaniu dwa kartony na klienta i tylko do konkretnego kalibru. (…) Na oko jakieś 60-75 proc. osób, które dokonały u nas zakupu, nigdy nie trzymało broni w rękach.

Normalnie obsługa jednego człowieka razem z weryfikacją niekaralności zajmuje od trzydziestu minut do godziny. W ostatnim tygodniu czas ten skurczył się do 5-15 minut. Sklep jest czynny 8-10 godzin dziennie i nie ma ani chwili przerwy.

Przywołuję ten określony przypadek, bo jest on TYPOWY. We wszystkich relacjach sprzedawców broni z różnych stanów, które czytałem, powtarzają się te same elementy:

  • rekordowa (historycznie wysoka) sprzedaż;
  • mnóstwo egzemplarzy zamówione i wyczekuje dostawy;
  • ponad połowa kupujących to nowi posiadacze broni;
  • wielu z tych nowych przyznaje, że nigdy nie byli zwolennikami 2. Poprawki, ale wiadomo – jak trwoga, to do sklepu z bronią i kończy się słodkie pieprzenie

Czy sondażownie będą w stanie wychwycić wzrost wskaźnika uzbrojonych gospodarstw domowych? Ostatnie statystyki szacują że Realny odsetek domów z minimum jedną sztuką broni wynosi w USA ponad 55 proc.

Polski Władze najbardziej obawiają się świadomego i UZBROJONEGO społeczeństwa, dobrze o tym wiedzą i dla tego dostęp do broni w naszym kraju jest tak restrykcyjny.

źródło :

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *