Świat bez cenzury

MINISTER ZDROWIA JAK BILL GATES – ”EPIDEMIA SIĘ SKOŃCZY JAK CAŁA POLSKA SIĘ W ZASZCZEPI”

Rekomendacja dotycząca wyborów prezydenckich zostanie przedstawiona pod koniec tygodnia lub na początku przyszłego tygodnia; przekażę rekomendację opinii publicznej, zaraz po tym, jak przedstawię ją premierowi – powiedział w środę w TVN24 minister zdrowia Łukasz Szumowski. „Przedstawię państwu ją (rekomendację) niezwłocznie po tym, jak przekażę ją panu premierowi” – powiedział Szumowski.

Jak dodał, niezwłocznie, to znaczy, jak przekaże ją premierowi, to tego samego dnia przedstawi ją opinii publicznej.

„Myślę, że jest to koniec tego tygodnia, początek przyszłego” –

doprecyzował minister.

Wcześniej Szumowski mówił w mediach, że stan epidemii może być przez najbliższy rok i wybory korespondencyjne, to jedyna forma, jaką będzie można przez ten czas zastosować.

Inną informację przekazał Szumowski w TVP Info, gdzie powiedział, że Polska wciąż znajduje się na „etapie wzrastającym” epidemii koronawirusa.

„Codziennie mamy więcej chorych i niestety taki etap będziemy mieli jeszcze jakiś czas, a potem będziemy na etapie – mam nadzieję – stabilnym, to znaczy będziemy mieli nowych chorych, ale będziemy mieli również tyle samo osób, które będzie zdrowiało i wtedy osiągniemy pewien stan plateau” –

dodał.

Według niego zachorowania na koronawirusa skończą się wtedy, kiedy dostępna będzie szczepionka na SARS-coV-2. „Należy założyć, że to będzie za co najmniej półtora roku, jak nie dwa lata” – ocenił. (PAP)

Jeden Komentarz

  • Pejot

    szumowinowiec (tak jak i inni) sobie grabi i zbiera punkty niezadowolenia społecznego na sznur wokół szyi jak to przestrzegał parę dni temu Pan poseł Braun… gniew społeczny narasta, w pewnym momencie ludzie nie wytrzymają i skończy się to tragicznie przede wszystkim dla kryminalnych elyt peudorządowych odpowiedzialnych za obecną sytuację… nie chcę być czarnym prorokiem, ale jak wqrzony i doprowadzony do skrajności NARÓD w desperackim akcie dokona linczu i samosądu na władzach to politykierom nie zapewni ochrony ani policja ani nawet wojsko…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *