AGENDA 2030

KTO ZYSKA NA OBECNYM KRYZYSIE ? – CZY INTERNET JAKI ZNAMY PRZESTANIE ISTNIEĆ?

Gdy przyjrzymy się temu co się dzieje globalnie to można zauważyć kilka rzeczy. Sytuacja w jakiej się znaleźliśmy to przygotowania do wojny raz przeciwko całej ludzkości, dwa realnej wojny elit, którym marzy się globalnymi rząd.

„COVID-19 tyle od nas bierze. Ale daje nam także coś wyjątkowego – możliwość spotkania się jako jedna ludzkość – do wspólnej pracy, wspólnej nauki, wspólnego wzrostu.”


– Tedros Adhanom Ghebreyesus, dyrektor generalny WHO

Najwięcej na tym sztucznie wywołanym kryzysie zyskują globaliści. Ich celem jest maksymalizacja kontroli życia ludzkiego.

Wirtualna waluta

Stworzenie wirtualnej waluty więc muszą pozbyć się gotówki i jedyny sensowny sposób by przekonać masy o korzyściach z tego płynących to przestraszenie ich, że gotówka przenosi wirusa. Oprócz tego straszą nas, że gotówka to ogromne koszta i jest nieefektywna. Dodatkowo mogą zaproponować opornym, że ci będą mieć korzyści z transakcji bezgotówkowych co już w sumie ma miejsce. By jednak wprowadzić ten system potrzebują szybkiego rozwoju technologii cyfrowych.

Dlatego też tak bardzo spieszą się z budową sieci 5G oraz sieci satelit StarLink od SpaceX, które będą dostarczać internet w każde miejsce na Ziemi. Nikt nie ukryje się przed tą technologią. Ich celem jest wprowadzenie globalnego systemu ID gdzie każdy z nas i każde kolejne nowo narodzone dziecko będzie obowiązkowo znakowanie po pierwsze przez wprowadzenie do systemu wszystkich danych od imienia i nazwiska po przebieg chorób i ogólny stan twojego zdrowia w tym kalendarz szczepień. To ostatnie pozwoli im uzależnić ludzi od możliwości korzystania z usług na przykład podróżowania.

Będą także dysponować danymi na temat twoich zakupów ponieważ nie będzie gotówki będziesz zależny od banków. Jeśli będziesz w jakiś sposób niewygodny zablokują ci dostęp do Twoich pieniędzy i staniesz się wyrzutkiem społeczeństwa.

Ich marzeniem jest wprowadzenie globalnego systemu szczepień. Nie będzie miało znaczenia to czy Ty głodujesz. Dla nich będzie się liczyć tylko to czy masz aktualne szczepienia. Jeśli masz dzieci i będziesz chciał je posłać do szkoły wymagać będą od Ciebie aktualnych szczepień u tych dzieci. Jeśli tego nie dopilnujesz zostaniesz ukarany grzywną, a w skrajnych przypadkach władza może odebrać ci dzieci, bo stwierdzą, że nie potrafisz się nimi zajmować. Może być też tak, że za pomocą zmian w prawie pracy wymuszą aby każdy pracownik miał aktualne szczepienia. Oczywiście to wszystko spotka się z olbrzymim buntem ale na to też już mają sposób.

Jednym ze sposobów będzie kwantowy tatuaż informujący o stanie Twojego zdrowia. Drugi sposób to militaryzacja policji, która będzie dysponować coraz to nowszym sprzętem do zwalczania tłumu i armatki wodne to będzie najmniejszy problem. Policja dysponuje również bronią soniczną i te zwykłe na pozór głośniki mogą Was zabić, a w najlepszym razie wywołać nieodwracalne zmiany w Waszym organiźmie. Niepokorni będą wyłapywani, wyśmiewani, a każdy przejaw zdrowego rozsądku będzie szybko tłumiony.

Internet jaki znasz przestanie istnieć

Wolność w sieci, która już teraz powoli kona przestanie całkowicie istnieć. Wszelkie przejawy buntu w sieci będą nazywane treściami terrorystycznymi i nawet zanim opublikujesz cokolwiek Twoja wiadomość zostanie poddana analizie algorytmów sterowanych przez sztuczną inteligencję i jeśli taka sztuczna inteligencja uzna, że łamiesz prawo krytykując władze to zablokuje twój wpis, a Ciebie oskarży. Być może nawet człowiek nie będzie podejmował decyzji, a jedynie wykonywał zalecenia sztucznej inteligencji.

Władze państwowe będą wykonywać rozkazy płynące z globalnego rządu. System zostanie scentralizowany maksymalnie jak się tylko da. Duże prywatne korporacje będą miały decydujący głos w tworzeniu globalnego systemu. Prywatne inicjatywy na przykład stowarzyszenia i fundacje uzyskają nieograniczone środki w celu wdrażania kolejnych systemów kontroli.

Małe prywatne biznesy staną się nieopłacalne, a te które przetrwają będą musiały się dostosować do zmian gdzie słowo „prywatne” przestanie istnieć.

System inwigilacji wejdzie w ostatnią fazę gdzie każdy będzie do namierzenia.

Najwięcej zyskają na tym najbogatsi, a najbiedniejsi stracą wszystko o ile cokolwiek jeszcze posiadają.

Z powodu problemów staną niewolnikami uzależnionym od pomocy systemu. Będziesz chciał jeść to będziesz musiał się dostosować. Jeśli jednak przyjdzie ci do głowy żyć po za systemem na przykład uprawiając własne pole to też na ciebie znajdą sposób. Opatentują każdą roślinę i każde zwierzę i jeśli będziesz próbował cokolwiek hodować bez ich zgody zostaniesz aresztowany, a twoje uprawy zniszczone. Wszystko co będzie po za patentem będzie systematycznie niszczone. Technologia GMO wejdzie w ostatnią fazę.

Regulacja populacji poprzez prace genetyczne będzie kontrolować wszystko. Mimo, że klonowanie ludzi jest zabronione to może się szybko zmienić. Rosnący problem z płodnością może wymusić tworzenie życia z próbówki. Może to doprowadzić do tego, że ci których będzie na to stać będą mogli sobie wybrać jaki kolor włosów czy oczu będą miały ich dzieci. Rządzący wykorzystają to do swoich celów tworząc wybitnie inteligentnych ludzi, którzy będą im służyć. To nie jest fikcja, a badania nad tym trwają na przykład w takich Chinach.

Populacje państw, które nie będą chciały się podporządkować wprowadzonym zmianom zostaną zabite w zbliżającej się wojnie.

To co się teraz dzieje doprowadzi do wojny i jest to tylko kwestia czasu. Na początku roku przeżyliśmy zagrożenie wojną pomiędzy USA i Iranem. Cały Bliski Wschód to poletko do walki o władzę i to bardzo szybko może wymknąć się spod kontroli i rozlać na cały świat. By jednak dokończyć dzieła będą musieli wywołać wojnę.

Musisz zrozumieć, że rządzą nami szaleńcy i to nie ci ludzie z pierwszych stron gazet. Cała wojna toczy się w kulisach władzy i działają tam ludzie, których nazwisk prawdopodobnie nigdy nie poznamy. Hydra wystawiła swoją głowę i pokazała prawdziwe oblicze. Teraz od nas zależy co my z tym wszystkim zrobimy. Co zrobimy z tymi chorymi na władze ludźmi?

Ostatnie wpisy

Kategorie

KTO ZYSKA NA OBECNYM KRYZYSIE ? – CZY INTERNET JAKI ZNAMY PRZESTANIE ISTNIEĆ?

18 kwietnia 2020 / Możliwość komentowania KTO ZYSKA NA OBECNYM KRYZYSIE ? – CZY INTERNET JAKI ZNAMY PRZESTANIE ISTNIEĆ? została

Może Ci się spodobać

PANDEMICZY TOTALITARYZM PRZEWIDZIANY W POLSKIM FILMIE Z 1983 ROKU. 22 marca 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • KTO ZYSKA NA OBECNYM KRYZYSIE ? – CZY INTERNET JAKI ZNAMY PRZESTANIE ISTNIEĆ?
  • Może Ci się spodobać