Świat bez cenzury

MITY W KTÓRE WIERZĄ ”ŚWIADOMI” LUDZIE.

3 mity, które wyznają ludzie ”świadomi”, które służą do tego, żeby ci ludzie nie poszli za bardzo do przodu, tylko kręcili się w kółko w miejscu. Ale mieli poczucie, że poszli do przodu.

Te mity to zagadnienia z, którymi z pewnością się spotkaliście :

  • Karma
  • Przyciąganie
  • Wychodzenie z ”Matrixa”

Dzisiaj o tym, co jest w nich prawdą – a co jest kłamstwem, które kręci ludźmi w kółko, jak bączkiem.

Karma

Ktoś kiedyś powiedział, że „ale Hitler się urodził niepełnosprawny i jeździ na wózku”. Pomijając bzdurność tej fantazji, to ma być kara za zabicie kilkudziesięciu milionów ludzi? Mamy tysiące ludzi, którzy jeżdżą na wózkach, to oni też przewodzili zbrodniom przeciw ludzkości ?

Jeżeli tak działa ta cała karma, to ktoś do niej chyba jakiegoś gówna dosypał, bo za cholerę nie działa…

Sprawiedliwość jest wtedy, kiedy ją wymierzamy. Jeśli tego nie robimy – ludzie pozostają bezkarni.

Dokładnie tak, jak bezkarni pozostali nazistowscy zbrodniarze przeniesieni po II WŚ do USA i Ameryki Południowej (sprawdź w google/youtube: operation paperclip). A tym bardziej bezkarny pozostał Watykan, który ich wspierał i zakon jezuitów, który ich finansował. Ci nie stanęli nawet przed sądem.

Nie ma żadnej kosmicznej karmy. Są bajki i dezinformacja, żeby uśpić ludzi. Żeby przestępcy mogli chodzić wolno, a ludzie żyli w przeświadczeniu, że „wszechświat się nimi zajmie”. Najwyraźniej wszechświat ma ważniejsze sprawy, bo ewidentnie miał to w dupie.

To co jest – to my. I są rozwiązania, które albo faktycznie działają – albo jest chaos, manipulacja i brak sprawiedliwości, a zbrodniarze chodzą wolno i nie są przez nikogo niepokojeni.

Przyciąganie

Żeby było jasne – pewien mechanizm zachodzi (o nim za moment). Ale sama historia dobudowana do niego – to kolejny mit, który wymyślono w celach dezinformacyjnych.

To jest wyłącznie nowa odmiana religii, wykorzystuje te same mechanizmy. To jest ten sam cholerny egipski kapłan, który wie, kiedy będzie zaćmienie słońca – i wokół tego tworzy kult, który porusza niekumatych, ale nie ma nic wspólnego z tym, jak jest naprawdę.

To co jest, a czego nie ma? Jest zbiorowa nieświadomość, o której już dość dawno pisał C.G. Jung. To taki mentalny internet. Taki myślowy OLX, do którego wysyłasz swoje myśli, ktoś je odczytuje i reaguje na nie w jakiś sposób.

Jeśli myślisz o kimś, kto dosłownie za chwilę do Ciebie dzwoni – to, to jest dokładnie ten mechanizm. To jest.

Czego nie ma? Nie ma żadnego „myślę i samo się robi”. Nic się samo nie robi. Jeśli myślisz, że wizualizacja celu bez działania w jego kierunku – coś zmieni – to myśl dalej. To zmieni tylko tyle, że stracisz czas i energię, które możesz poświęcić na wizualizacje, a możesz je poświęcić na realizację swojego celu. Jak zrobisz tylko pierwszą część – masz gwarancję, że nic się w tej sprawie nie posunie do przodu.

Skoczek, który siedzi na belce i wizualizuje swój skok, ale nie odpycha się w końcu od belki – będzie miał odciski na dupie, ale dalej będzie w tym samym miejscu, co był.

Wychodzenie z matrixa

Jak chcesz wyjść z tego Matrixa, to chyba tylko nogami do przodu. Póki tu jesteś, każdy z nas jest do niego podpięty i z niego nie wyjdzie. Pokaż mi chociaż jednego, serio JEDNEGO, człowieka, który żyje tu i teraz i „wyszedł z Matrixa”. Ja takich nie znam. I żadnego takiego nie kojarzę.

To, co możesz zrobić – to możesz zdać sobie sprawę z tego, jak ten Matrix funkcjonuje i zacząć świadomie z niego korzystać. To się da zrobić.

Da się też dowiedzieć, kto przyciska guziki na tej planecie – ci ludzie nie są anonimowi. Mają nazwiska, twarze, powiązania, są członkami firm i organizacji, które da się namierzyć i określić.

Da się wyjść poza kłamstwa i dezinformacje, którymi nas karmią. Da się obronić przed syfem, który nam wysyłają. Którym próbują nas karmić. To da się zrobić.

Da się stać świadomym uczestnikiem zdarzeń, a nie ich zastraszoną ofiarą. Natomiast nie da się „wyjść z Matrixa” inaczej, jak nogami do przodu. Dlatego doprecyzujmy zawsze, co ktoś ma na myśli – mówiąc, że chce wyjść z Matrixa

Autor : Mikołaj Tesla

3 komentarze

  • Lucek Ferfa

    Podobnie jak beazkarny i nierozliczony został zbrodniczy komunizm. Nigdy nie doczekał sie swojej Norymvbergii
    Postsowiecka putinowska Rosja nadal jest gniazdem sowieckich morderców i generałów , ktorzy marzą o podporządkowaniu i niszczeniu narodów. Na pohubel komunie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *