Świat jest inny

CZY GEOINŻYNIERIA DOPROWADZI DO 3 WOJNY ŚWIATOWEJ ?

CZY GEOINŻYNIERIA DOPROWADZI DO 3 WOJNY ŚWIATOWEJ ?

Technologie do zmiany pogody mają Rosja, USA, Chiny, Francja i Wielka Brytania. Które z tych państw ma w tym interes by wywołać w Polsce niezadowolenie społeczne przez kryzys gospodarczy ? Kto ma interes w tym by osłabić polskie państwo ?

Wielu z Was pamięta , że Tesla prowadził badania nad technologią przesyłania prądu za pośrednictwem Ziemi. Można to uczynić jeżeli wprowadzi się wiązki energii do Ziemię pod określonym kątem, stanowiącym wielokrotność kąta 30 stopni i wytworzy w Ziemi falę stojąca. Te fale stojące wywołują w płynnym jądrze Ziemi zadziwiające zjawisko, porcje prądów elektromagnetycznych wygenerowanych przez procesy zachodzące w płynnym jądrze Ziemi wzmacniają indukowana falę stojącą. Fala stojąca ma zatem coraz więcej energii, dużo więcej niż jej pierwotny potencjał.

Te fale o zwiększonej mocy można połączyć uzyskując strumień skupiający potężną energię. W zależności od potencjału energii, kształtu fali, czy częstotliwości sygnału można wywoływać wiele różnych zjawisk, jak trzęsienia ziemi, zmiany w środkowej i górnej warstwie atmosfery, a w konsekwencji zjawiska pogodowe – przede wszystkim suszę.

Po wygenerowaniu fali stojącej i wzmocnieniu jej potencjałem energii płynnego jądra Ziemi można manipulować częstotliwością sygnału wyjściowego by nadawać tej energii zamierzony kierunek . Jeżeli ten sygnał zostanie zmniejszony, w jedną stronę, wyśle się energię poza punkt po drugiej stronie Ziemi , na którym skupiono sygnał wejściowy.

W ten sposób można jonizować powietrze, zmieniać prądy strumieniowe, manipulować pogodą. Jeżeli ten proces jest stopniowy, powolny, konsekwentny, jeżeli jonizowanie powietrza jest stałe , proporcjonalne, osiąga się w ten sposób ogromny wpływ na pogodę na danym obszarze i ustala pożądany wzorzec pogody na wiele miesięcy. Na przykład suszę.

Mocarstwa które posiadają tę instalację od lat potrafią bardzo precyzyjnie kierować wytworzoną energię. Opisany mechanizm można stosować z dowolnego punktu na Ziemi, odległość nie ma tutaj większego znaczenia. Susze w naszym kraju może wywołać instalacja w każdym państwie jakie posiada tę technologie. Przy tym bardzo trudno udowodnić kto to robi.

Taka suszę państwa zachodu wywołały w Iranie. Przez lata nie spadła tam kropla wody. Także przed wiosną arabską, za pomocą suszy budowano nerwowe nastroje społeczne w państwach Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu. Potem wystarczyło wywołać iskrę i umiejętnie pokierować tłumem. Widzicie sami jakie to łatwe , jak można w prosty sposób budować postawy społeczne i je indukować. Rząd wprowadza bzdurne ograniczenia, a ludzie sami , bez dodatkowych bodźców, wdrażają je w życie. Ktoś nie nosi maski , zaraz tysiąc donosów, bo jak to on nie nosi a my musimy.

W niektórych sklepach powstały oddziały strażników teksasu składające się z lotnych brygad ekspedientek i ochraniarza, pilnujących by klienci mieli w sklepie założone maski. Sam byłem świadkiem jak taka lotna brygada żądała od starszego Pana okazania pełnej dokumentacji medycznej, aby zweryfikować jego stan zdrowia.

Na nic zdały się moje argumenty , że przepis nie wymaga posiadania takiej dokumentacji. Na moje pytanie jak troje ludzi z wykształceniem średnim chce sobie poradzić z dokumentacja medyczna, odrzekli że „we troje dadzą radę”.

Właśnie tak to się odbyło w latach stalinowskich, prostym, często brutalnym ludziom dano do ręki odrobinę władzy i ci mordowali, bili i torturowali, a ich dzieci są dzisiaj „elytą” tego „sowieckiego bardaka”. Ten mechanizm zademonstrowali w swoich eksperymentach zarówno Zimbardo , jak i Milgram.

13 czerwca 1975 roku Leonid Breżniew oświadczył , że ZSSR ma nowy rodzaj broni , straszliwszej niż cokolwiek co świat znał dotychczas.Ten sam rodzaj broni, w tym samym czasie posiadły Stany Zjednoczone Ameryki założyciel i właściciel ZSSR. Po nich każde państwo, aspirujące do roli mocarstwa, musiało posiąść taką broń w imię zasady równowagi i wzajemnego szachowania swoich potencjałów.

Szybko zbudowały ją Chiny , które ją przetestowały w 1976 roku w Tangszan. Wywołane trzęsienie ziemi zniszczyło całe miasto , zabijając w krótkim czasie 650 000 ludzi. Świadkowie którzy przeżyli tę katastrofę relacjonując wydarzenia opowiadali, że przed trzęsieniem niebo rozjarzyło się jakby był środek dnia. Wielokolorowe światła na niebie , głównie białe i czerwone, widziano nawet z odległości 300 km. Liście na drzewach spaliły się na popiół, a rosnące drzewa, rośliny , krzaki opaliły się tylko z jednej strony, jakby obcięła je brzytwa ognia.

Nie budzi wątpliwości że Imperia dziś walczą o nowe granice swoich stref wpływów. Rosja i Europa Zachodnia, a za nimi przyczajone WSI i SB ze wszystkich sił dążą do osłabienia wpływów USA w Polsce i przywrócenia pełnej kontroli nad Polską, do sutych emerytur i lodów z budżetu.

Militarnie tego zrobić się nie da, można jednak pokonać USA wywołując w Polsce niezadowolenie społeczne, które zdmuchnie rząd PIS. Od dawna wiadomo, że Polaków odspawać od krzesła w domu może tylko dotkliwy kryzys gospodarczy, o wolności masy nie będą walczyć , bo ich nie rozumieją , liczy się tylko pełna miska, bo byt kształtuje świadomość. Mamy zatem potencjalnego odpowiedzialnego za suszę jaka może pogłębić skutki kryzysu wywołanego medialną psychozą.

Autor : Dariusz Nejman

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CZY GEOINŻYNIERIA DOPROWADZI DO 3 WOJNY ŚWIATOWEJ ?

Globalna Świadomość25 kwietnia 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułNANOCHIPY I INTELIGENTNY PYŁ – NOWE NIEBEZPIECZNE OBLICZE NANOTECHNOLOGII.Następny artykułOFIARY CAŁOPALNE Z POLAKÓW PODCZAS OKULTYSTYCZNEJ DRUGIEJ WOJNY ŚWIATOWEJ.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

SEN BILLA GATESA O ZASŁONIĘCIU SŁOŃCA SPEŁNIA SIĘ ! BASTION OKULTYSTYCZNEJ KABAŁY – TE 13 DYNASTII WŁADA ŚWIATEM OD STULECI

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO DEPOPULACYJNE FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB PODDANYCH TERAPI GENOWEJ !

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CZY GEOINŻYNIERIA DOPROWADZI DO 3 WOJNY ŚWIATOWEJ ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?