Przekraczając Rubikon

NANOCHIPY I INTELIGENTNY PYŁ – NOWE NIEBEZPIECZNE OBLICZE NANOTECHNOLOGII.

NANOCHIPY I INTELIGENTNY PYŁ – NOWE NIEBEZPIECZNE OBLICZE NANOTECHNOLOGII.


Nanochipy i ”Smart Dust” są nowymi technologiami służącymi rozwojowi programu mikroczipów dla ludzi. Ze względu na niewiarygodnie mały rozmiar, zarówno nanochipy, jak i inteligentny pył mają zdolność infiltracji ludzkiego ciała, osadzenia się w nim i rozpoczęcia tworzenia syntetycznej sieci wewnątrz, którą można zdalnie kontrolować z zewnątrz.

Nie trzeba dodawać, że ma to poważny wpływ na wolność, prywatność i zdrowie, ponieważ oznacza, że ​​Nowy Porządek Świata przejdzie od kontrolowania świata zewnętrznego (środowiska / społeczeństwa) do kontrolowania świata wewnętrznego (twojego ciała). W tym artykule zbadano, co może oznaczać dla ciebie pojawienie się nanochipów i inteligentnego pyłu.

Różne formy kontroli

Historia ludzkości pełna jest przykładów społeczeństw, w których lud został ostro podzielony na 2 kategorie: władców i niewolników.

W odległej przeszłości niewolnicy byli zwykle trzymani na miejscu, ponieważ władcy mieli dostęp do zasobów i kontroli nad nimi, takich jak pieniądze, jedzenie, woda, broń i inne niezbędne środki do życia (kontrola środowiska).

W naszej najnowszej historii kontrola była realizowana nie tylko poprzez monopolizację zasobów, ale także poprzez propagandę (kontrolę umysłu). Przejawiało się to na wiele sposobów, np. system kastowy w Indiach (musisz pozostać na hierarchicznej drabinie życia), królewskie linie krwi w Rzymie, na Bliskim Wschodzie i w Europie (który domagał się wrodzonego i boskiego „prawa do rządzenia”), centralizacja władzy w Nazistowskie Niemcy i Rosja Radziecka w latach 30.

XX wieku (gdzie los jednego z autokratów lub mały komitet zadecydował o losie milionów), a wreszcie na Zachodzie (szczególnie w USA) wraz z pojawieniem się specjalistycznych technik PR i kontroli umysłu, które zostały udoskonalone CIA. Projekty takie jak MKUltra dały kontrolerom NWO niespotykaną moc, aby zdalnie i podświadomie wpływać na ludzi bez ich wiedzy, w tym możliwość tworzenia niewolników seksualnych i zabójców śpiących.

Kontrola Nexusa Umysłu-Emocji, Projekt MKUltra był u szczytu ponad 60 lat temu i od tego czasu wiele się zmieniło. Wkraczamy w erę, w której postęp technologiczny daje konspiratorom NWO wpływ na nowe królestwo – kontrolę emocji, a ściślej kontrolę nad całym połączeniem umysłu i emocji w ludzkim ciele.

Mam na myśli mikroczipy, małe urządzenia elektroniczne, które można osadzić pod skórą. I które odbierają i przesyłają informacje. Chociaż mikrochipy były już od jakiegoś czasu, są one obecnie nieaktualne. Mamy do czynienia z czymś znacznie drobniejszym niż mikroczip, a zatem bardziej zagrożeniem: nanochipami i inteligentnym pyłem.

Co to jest nanochip?

Czym jest nanochip? Słowo „nano” jest o 3 rzędy wielkości mniejsze niż „mikro”. Nano oznacza „jedną miliardową”, a mikro oznacza „jedną milionową”. Podczas gdy mikroczipy są wielkości ziarna ryżu i mierzone w milimetrach, nanochipy są całkowicie niewidoczne dla ludzkiego oka. Niektóre nanochipy są znacznie mniejsze niż ludzkie włosy (np. Mikroprocesor o wymiarach 0,4 x 0,4 mm). W 2015 r. IBM ogłosił, że opracował funkcjonalne nanochipy o wymiarach zaledwie 7 nm lub nanometrów (7 miliardowych części 1 metra).

Dla porównania nić ludzkiego DNA ma około 2,5 nm, a średnica pojedynczej czerwonej krwinki wynosi około 7500 nm! Te nanochipy zasilają się z otoczenia (nie potrzebują baterii) i mają żywotność 100 lat. Przewiduje się, że zostaną one wprowadzone w pierwszej kolejności na produktach (aby korporacja miała pełną wiedzę na temat zachowań konsumentów w czasie rzeczywistym), zanim będą mogły być wykorzystane w ludzkich ciałach. Czy wiesz, że komórki nerwowe łączą się z chipem?

W tym filmie Leak Project prezenter twierdzi, że NWO dąży do wprowadzenia na świat 100 trylionów nanochipów, tak aby dosłownie każda rzecz na świecie była oznakowana, w tym ty. Zawiera wiele patentów i innych dokumentów jako dowód tego programu. Wyróżnia firmę HP (Hewlett-Packard) jako wykonawcę planu budowy centralnego układu nerwowego na Ziemi – łączącego wszystkie zasoby i ludzi w czasie rzeczywistym.

Co to jest ”Smart Dust”?

Być może znasz już program „Inteligentny” lub lepiej umieść Inteligentne Oszustwo. Dla tych, którzy dopiero zaczynają tę przygodę, Smart agenda polega na stworzeniu gigantycznej siatki lub sieci elektromagnetycznej obejmującej całą Ziemię. Wszystko, co się rusza, należy wykonać lub wstrzyknąć za pomocą jakiegoś czujnika lub mote łączącego go z siecią – w tym produkty gospodarstwa domowego, urządzenia, artykuły spożywcze / napoje, zwierzęta, rośliny i ludzie.

Inteligentny pył to kolejna nazwa tych motków, które będą działać jako mini komputery, nadające i odbierające. Są to małe bezprzewodowe czujniki mikroelektromechaniczne (MEMS). W 2013 r. Źdźbło było wielkości ziarenka ryżu, ale wraz z postępem technologii cały czas będą się zmniejszać. Motory mogą być spożywane przez jedzenie (jak zostanie to omówione poniżej).

Inteligentna agenda jest w zasadzie synonimem Agendy 21 lub Agendy 2030 ONZ, a Smart grid jest synonimem IoT (Internet przedmiotów), który zamierza również korzystać z nowej sieci 5G, aby osiągnąć pożądane poziomy nasycenia.

Chociaż tego rodzaju technologię można wykorzystać na korzyść ludzkości, podobnie jak wiele rzeczy dzisiaj, została ona uzbrojona. Istnienie inteligentnego pyłu stanowi ogromne zagrożenie dla suwerenności każdego żyjącego człowieka. Przeciwko nam jest próba technologicznego posiadania ludzkości.

Systemy dostarczania nanochipów i inteligentnego pyłu. Zasadniczo szczepionki, GMO, bioinżynieria i geoinżynieria / chemtrails są ze sobą powiązane, ponieważ są to systemy dostarczania, w których planuje się wprowadzenie do naszego ciała tej miniaturowej technologii nanochipów i inteligentnego pyłu.

Niektóre smugi chemiczne zawierają inteligentne drobinki kurzu, które łatwo infiltrują ciało, komunikują się z innymi drobinkami w twoim ciele, tworzą własną sieć i które niestety mogą być kontrolowane zdalnie. Nawet jeśli jesteś skrupulatny w kwestii tego, co jesz i na co narażasz się, trudno jest zobaczyć, jak możesz uniknąć wdychania odrobiny inteligentnego pyłu, który spadł na ciebie samolotem rozpylającym chemtrails.

Dzięki nanoczipom i motywom w twoim ciele przestępcy z NWO mogą łączyć inteligentną siatkę IoT z mapowaniem mózgu i innymi informacjami technologicznymi, próbując wyciągnąć ostateczną grę końcową: zdalnie wpływać na całą populację i kontrolować ją, zastępując (i programując) myśli , uczucia i działania mas.

Królicza dziura zdecydowanie nie kończy się na nanochipach i inteligentnym pyle. Cała nowa kategoria form życia jest wykuta poprzez syntetyczną biologię. Włókna Morgellona są samoświadome, samoreplikujące się i prawdopodobnie pomagają mrocznej agendzie zdalnie kontrolować myśli, uczucia i funkcje organizmu całej populacji. Zostanie to zbadane w innych artykułach.

Nowa technologia zawsze promowana jako fajna, wydajna i wygodna

Oczywiście pełny zakres i cel tego programu nie zostaną ujawnione opinii publicznej w miarę wdrażania technologii. Zamiast tego będziemy nadal mówić, jak cudowne, fajne, modne i wydajne to wszystko. Zwróć uwagę zwłaszcza na to, jak wszystko to będzie promowane pod hasłem szybkości i wygody (podczas gdy ludzie nieświadomie spuszczają wolność, zdrowie i prywatność w toalecie). Tak, bycie otoczonym przez pola elektromagnetyczne wytwarzane przez człowieka wszędzie, gdzie się wybierasz, będzie miało katastrofalne skutki dla twojego zdrowia.

Nanochipy będą również wypychane przy użyciu presji rówieśników, zachęcając ludzi do wyjścia z gry ze społecznego konformizmu. Podobnie jak wiele programów rządowych, żetony mogą początkowo być dobrowolne, zanim staną się obowiązkowe. Istnieje już część społeczeństwa, która chętnie rąbie się tuszem do tatuażu. Niedawno firma z Wisconsin (Three Square Market lub 32M) wprowadziła taki wewnętrzny system i zaczęła zachęcać swoich pracowników do rozdrabniania. Chociaż nie było to obowiązkowe, podobno około połowa z nich (41 z 85) wystąpiła naprzód i wybrała rozdrobnienie!

Końcowe przemyślenia Ludzki program mikrochipów jest tak naprawdę tym samym, co program transhumanistyczny – przekształcenie ludzkości w maszynę, co ostatecznie oznacza, że nie stanie się nadludzkim, ale podludzkim.

Musimy być bardzo ostrożni i myśleć krytycznie, idąc do świata fantastycznych technologii. Podobnie jak nóż chirurga, może leczyć lub zabijać. Biorąc pod uwagę wszystko, co wiemy, naiwnością byłoby wierzyć, że nanochipy będą używane tylko na dobre. Jeśli nie jesteśmy tego świadomi, technologia ta zostanie wykorzystana przez żądnych władzy, aby zniewolić nas, oszukując nas obietnicami utopii. Nanoboty są już stosowane w zachodniej medycynie do leczenia wszelkiego rodzaju chorób. W jaki sposób po ustanowieniu inteligentnej sieci unikniesz monitorowania, śledzenia i wpływu 24/7 każdego dnia w roku?

Bez względu na to, jak dobra staje się ta technologia, nigdy nie zastąpi ona w tobie ducha świadomości, który jest twoją prawdziwą mocą.

https://www.youtube.com/watch?v=Nb_Y4XFSGHw

Źródło:

https://nexusnewsfeed.com/article/human-rights/nanochips-and-smart-dust-dangerous-new-face-of-human-microchipping-agenda/?fbclid=IwAR36BKTCa6387YvluzECHTaeIEOd9v8r3uL58btvrGDk7oljrFssKtxV0pA

Udostępnij

3 komentarze

 1. Pingback: 2accreditation
 2. Наша группа профессиональных исполнителей подготовлена предоставлять вам новаторские технологии, которые не только обеспечивают надежную оборону от холодных воздействий, но и дарят вашему зданию стильный вид.
  Мы занимаемся с современными материалами, подтверждая прочный время службы и превосходные результирующие показатели. Теплоизоляция наружных поверхностей – это не только экономия на подогреве, но и заботливость о экосистеме. Экономичные технологии, каковые мы применяем, способствуют не только твоему, но и поддержанию природной среды.
  Самое первоочередное: Стоимость утепления стен домов у нас стартует всего от 1250 рублей за квадратный метр! Это бюджетное решение, которое превратит ваш хаус в фактический душевный корнер с скромными затратами.
  Наши труды – это не только изолирование, это образование пространства, в где любой аспект символизирует ваш собственный манеру. Мы возьмем во внимание все твои требования, чтобы осуществить ваш дом еще более уютным и привлекательным.
  Подробнее на http://www.ppu-prof.ru
  Не откладывайте дела о своем ларце на потом! Обращайтесь к исполнителям, и мы сделаем ваш обиталище не только тепличным, но и стильнее. Заинтересовались? Подробнее о наших трудах вы можете узнать на веб-ресурсе. Добро пожаловать в сферу уюта и стандартов.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

NANOCHIPY I INTELIGENTNY PYŁ – NOWE NIEBEZPIECZNE OBLICZE NANOTECHNOLOGII.

Globalna Świadomość24 kwietnia 20206 sierpnia 2023

Różne formy kontroli

Historia ludzkości pełna jest przykładów społeczeństw, w których lud został ostro podzielony na 2 kategorie: władców i niewolników.

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułZATONIĘCIE ” TITANICA” I POWSTANIE BANKU REZERW FEDERALNYCH.Następny artykułCZY GEOINŻYNIERIA DOPROWADZI DO 3 WOJNY ŚWIATOWEJ ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB PODDANYCH TERAPI GENOWEJ ! TAJEMNICE ANTARKTYDY – DLACZGO PRAWIE CAŁA AUSTRALIA JEST ODGRODZONA PŁOTEM ?

3 komentarze

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO DEPOPULACYJNE FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB PODDANYCH TERAPI GENOWEJ !

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • NANOCHIPY I INTELIGENTNY PYŁ – NOWE NIEBEZPIECZNE OBLICZE NANOTECHNOLOGII.
 • Różne formy kontroli
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • 3 komentarze
 • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?