Świat bez cenzury

Bill Gates, jest gotów pokryć koszty stworzenia i dystrybucji szczepionki przeciw COVID-19 dla całego świata !

Nasz ”szczodry zbawca” Bill Gates zapowiedział, że sfinansuję z własnej kieszeni stworzenie i rozprowadzenie szczepionki na koronawirusa po całym świecie. Środki wyłoży założona przez niego i żonę fundacja.

Założyciel koncernu Microsoft, za pośrednictwem Fundacji Billa i Melindy Gatesów, zamierza uczestniczyć w wysiłkach na rzecz wyprodukowania na dużą skalę szczepionki testowanej w tej chwili Oksfordzie.

Fundacja Gatesów to najbogatsza prywatna fundacja na świecie, założona została w 2000 roku przez magnata wraz z żoną.

Założyciel Microsoftu na swoim oficjalnym blogu, kilka dni temu powiedział, że sytuacja, w jakiej się teraz znajdujemy, przypomina wojnę (chyba z ludzkością !)

Jeśli ich szczepionka zadziała, ja i inni członkowie konsorcjum zapewnimy masową produkcję

– zapewnił Gates, chwaląc szefa instytutu badawczego, wirusologa profesor Sarah Gilbert.

Gates już rozmawia z przedstawicielami firm farmaceutycznych, aby były gotowe do szybkiego wyprodukowania szczepionki na dużą skalę, jeśli tylko ona zadziała. Gates mówi, że celem jest wyprodukowanie wystarczającej ilości szczepionek dla całego świata !

Gates spodziewa się, że globalny szczyt online ws. koronawirusa w maju pozwoli zgromadzić od rządów i różnych organizacji 6,5 miliarda dolarów na badania, rozwój, produkcję i dystrybucję szczepionki.

Jego eksperymenty na ludziach rozpoczęły się w czwartek 24 kwietnia na 510 ochotnikach w wieku od 18 do 55 lat.

Po odejściu ze stanowiska w zarządzie Microsoftu w marcu tego roku, Bill Gates postanowił “ratować świat” ”cudowną szczepionką”

Jego Fundacja jako jedna z pierwszych zdecydowała się na walkę z koronawirusem: natychmiast udostępnił on 100 milionów dolarów na sfinansowanie takich projektów jak zestawy do przeprowadzania testów na obecność koronawirusa w domach i siedem eksperymentalnych szczepionek przeciwko Covid -19.

Gates mówi, że po drodze może być wiele niepowodzeń. Zanim badacze znajdą odpowiednią formułę, zajmie to miesiące.

Będziemy musieli zbudować wiele linii produkcyjnych

Mówi on, że będziemy potrzebować miliardów szczepionek, aby uchronić świat. A szczepionki wymagają testów, aby upewnić się, że są bezpieczne i skuteczne.

Tym samym ”Billy Boy” daje nam do zrozumienia że chce zaszczepić cały świat ! Na czyje polecenie i jaki w tym ma interes ? Jak ma zamiar zaszczepić miliony ludzi, którzy mają otwarte umysły i są świadomi tego co dzieje się na świecie ?

Najnowsze wpisy

Kategorie

Bill Gates, jest gotów pokryć koszty stworzenia i dystrybucji szczepionki przeciw COVID-19 dla całego świata !

27 kwietnia 2020 / Możliwość komentowania Bill Gates, jest gotów pokryć koszty stworzenia i dystrybucji szczepionki przeciw COVID-19 dla całego

Może Ci się spodobać

CO BILL GATES TWIERDZI NA TEMAT TEORII SPISKOWYCH NA SWÓJ TEMAT. 11 czerwca 2020

  • Najnowsze wpisy
  • Kategorie
  • Bill Gates, jest gotów pokryć koszty stworzenia i dystrybucji szczepionki przeciw COVID-19 dla całego świata !
  • Może Ci się spodobać