Świat jest inny

MICROSOFT I OKULTYSTYCZNA AGENDA SATANISTKI MARINY ABRAMOVIC.

MICROSOFT I OKULTYSTYCZNA AGENDA SATANISTKI MARINY ABRAMOVIC.

W Wielki Piątek Microsoft opublikował wideo promujące ulubioną artystkę elity: Mariną Abramovic. Po negatywnej masowej reakcji w mediach społecznościowych film zyskał status „prywatnego”, a wszystkie ślady kampanii reklamowej zostały usunięte z oficjalnej strony Microsoft. Oto, o co chodziło w tym wydarzeniu ?

Była to promocja transhumanistycznej technologi ”Hololens 2” która działała na zasadzie ”mieszanej rzeczywistości” – rzeczywistość wirtualna mieszana z realem , Microsoft połączył siły z wybitną okultystką Mariną Abramovic, aby stworzyć projekt artystyczny o nazwie ”The Life” . W promocyjnym filmie opublikowanym na oficjalnym koncie Microsoft w serwisie YouTube Abramovic jest opisana jako „legendarna performerka”.

Projekt artystyczny składał się na mistyczny pokaz w którym ludzie noszący urządzenie Holohens, mogli zobaczyć upiorną wersję Abramovic pojawiającej się znikąd podczas chodzenia w symbolicznej wielkiej czerwonej sukience.

W filmie, który ukazał się w Wielki Piątek, Marina mówi, że projekt pozwala jej osiągnąć formę nieśmiertelności.

To jakbyś zmierzył się z własnym duchem, gdy umrzesz, dzieło nigdy nie umrze, ponieważ może być kontynuowane. Tutaj jestem na zawsze. ”

Film nie został wcale dobrze przyjęty. Po fali negatywnych komentarzy i około 90% kciuków w dół Microsoft ustawił film na „prywatny”.  Wideo jednak zostało ponownie przesłane z innych źródeł.

Microsoft usunął również wszystkie ślady kampanii z oficjalnej strony internetowej – chociaż nadal pojawia się w wynikach wyszukiwania Google.

Fakt, że korporacje takie jak Microsoft, wciąż obsypują Abramovic nieskończonymi pochwałami, jest dość wymowny. Ponieważ nie trzeba wiele dogłębnych badań, aby zrozumieć, o co jej naprawdę chodzi.

Satanistka Marina Abramovic

Główne źródła opisują Marinę Abramovic jako artystkę performance, znaną z „konfrontacji z bólem, krwią i ograniczeniami fizycznymi ciała”. Co ważniejsze, potężny element przenika wszystkie jej dzieła a jest nim rytuał okultystyczny.

To zdjęcie Abramovic z okładki magazynu ELLE podsumowuje wszystko. Trzymana głowa kozła za rogi przedstawia „moc” pochodzącą od Baphometa. Czerwona sukienka symbolizuję transformującą moc okultystycznych rytuałów.

Od dziesięcioleci Abramovic współpracuje z najwybitniejszymi artystami, celebrytami i politykami na świecie w wydarzeniach przesiąkniętych elementami czarnej magii. 

W ostatnich latach zasłynęła przede wszystkim z zaproszenia Johna Podesty – przerażającego pedofila zamieszanego w aferę ”pizzagate” na jedno z jej wydarzeń związanych ze ”spirit cooking” – „Gotowaniem ducha”, które obejmowało rytuały z użyciem krwi menstruacyjnej oraz spermy i innych płynów ustrojowych. Oto wideo z 1997 roku, w którym przygotowała takie wydarzenie.

Abramovic jest również znana z organizowania masowych spotkań z celebrytami biorącymi udział w upiornch imprezach i ”udawanym kanibalizmie”.

Marina Abramovic i Lady Gaga podczas wydarzenia, które odbyło się w Watermill Center w 2013 roku. Na tym zdjęciu stoją przed kobietą leżącą w czymś, co wygląda jak wanna pełna krwi. Goście zgarnęli tę krew łyżkami, żeby ją zjeść. Wydarzenie nazwano „Devil’s Heaven”.

Podczas kolejnej imprezy Marina Abramovic i goście noszą fartuchy lekarskie, uczestnicząc w pozorowanej kanibalistycznej uczcie.

W kolejnym wydarzeniu prowadzonym przez Abramovic ciasto na podobieństwo piosenkarki ”Blondie” jest pocięte i zjedzone przez gości. Jeśli tak robią podczas wydarzeń publicznych, można się tylko zastanawiać, co tak naprawdę robią za zamkniętymi drzwiami.

W sesji zdjęciowej magazynu Abramovic stoi przed modelką z odsłoniętymi wnętrznościami. 

Jak myślisz, do czego odnosi się to zdjęcie?

ŹRÓDŁO :

Udostępnij

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

MICROSOFT I OKULTYSTYCZNA AGENDA SATANISTKI MARINY ABRAMOVIC.

Globalna Świadomość29 kwietnia 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCO ŁĄCZY TECHNOLOGIĘ 5G, STARLINK TESLI I ”PATENT US6506148B2” ?Następny artykułNAJWIĘKSZY SEKRET N.A.S.A – MIASTA NA CIEMNEJ STRONIE KSIĘŻYCA.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? CZYM JEST SUPERKOPMUTER B.E.S.T.I.A W PODZIEMIACH PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO ? SOYLET GREEN

Jeden komentarz

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? JAK POWSTAJĄ ELITY – KTO WSTĘPUJE DO TAJNYCH STOWARZYSZEŃ? CZY PRZY

Kategorie

AGENDA 2030 (209) Alternatywna historia świata (176) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • MICROSOFT I OKULTYSTYCZNA AGENDA SATANISTKI MARINY ABRAMOVIC.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Jeden komentarz
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?