Świat jest inny

CO ŁĄCZY TECHNOLOGIĘ 5G, STARLINK TESLI I ”PATENT US6506148B2” ?

CO ŁĄCZY TECHNOLOGIĘ 5G, STARLINK TESLI I ”PATENT US6506148B2” ?

5G To nie jest eksperyment, to nie jest nieprzebadana technologia. Nikt nie wdraża na taką skalę projektu który jest w fazie testowania. Przypomnę, 42 000 satelik StarLink, dziesiątki milionów nadajników 5G instalowanych równolegle w 220 krajach świata, produkcja dziesiątek milionów aparatów do odbioru 5G.

Trzeba być idiotą żeby uwierzyć w to że elita wydała biliony euro, dolarów, jenów, niewyobrażalną kwotę żeby dzieciaki mogły sobie pograć w gry, żeby Aborygeni, Czukcze, Maorysi, Nomadzi, indianie Jivaro, Kayapo, Campa,Karibu, Desana, Kuikuru oglądali na Syberii albo w głębokiej dżungli gołe baby i czytali notowania z Wall Street.

Elity mają ogromną, opartą na doświadczeniu, na tysiącach eksperymentów i testów wiedzę o falach niskich częstotliwości i mikrofalach.

Dysponują nią już od przełomu lat 70/80 ubiegłego wieku. Jak napisał to mądrze jeden z moich znajomych think-tanki, nauka pozaakademicka wyprzedza corocznie tę oficjalną o kolejne 40 lat. Dziś, kiedy mają do dyspozycji superkomputery, sztuczną inteligencję ten postęp jest jeszcze szybszy.

Mikrofale testowano na nieświadomych ludziach już w latach 70-tych ubiegłego wieku na wielką skalę.

Jako przykład można podać napromieniowanie mikrofalami mieszkańców miasta Eugene w stanie Oregon w 1978 roku. Do napromieniowania ludzi użyto nadajnika marynarki wojennej znajdującego się kilkaset kilometrów w Kalifornii. Skutki tego napromieniowania opisał „Oregon Journal”, a śledztwo przeprowadziła Federalna Komisja ds Komunikacji ( FCC ), w raporcie której odnotowano że mikrofale były przyczyną zachorowań, bóli głowy, zmęczenia, bezsenności, zmian skórnych, trzasków w głowie, brzęczenia przypominającego wysokie zawodzenie.

Następne doświadczenia na nieświadomych ludziach, dwa lata później, prowadzono w Kanadzie, w Ontario. Specjalny raport w tej sprawie sporządził dr Robert Beck w którym stwierdził wykrycie masowych , alarmujących zmian w nastroju Kanadyjczyków. Inny naukowiec, William Bise w swoim raporcie stwierdził niebezpieczne zmiany wzorców fal mózgowych u mieszkańców północno-zachodniego wybrzeża USA. Obaj naukowcy wskazali, że to wynik oddziaływania fal niskich częstotliwości, mikrofal.

W 1974 roku dr J.F.Schapitz w monografii „Psychotronics in Engineering” opisał eksperymenty w których zarejestrowanymi wzorcami fal mózgowych, indukowanych przez narkotyki, napromieniowano ludzi za pośrednictwem mikrofal. Zrozumieliście ?

Człowiek pijany, po narkotykach, w szale ma wzorzec fal mózgowych, można go kopiować i przesyłać za pośrednictwem mikrofal do mózgów rzesz ludzi wywołując zaburzenia psychiczne właściwe dla ludzi pijanych, naćpanych, albo szaleńców.

Elity od dawna wypowiedziały brutalną wojnę wolnościom, jednostce, fundamentalnym prawom człowieka. Nic nie dzieje się przypadkiem. Te elity zaprogramowały na świecie taki system edukacji żeby wyprodukować rzesze głupców. Dziś za pomocą narzędzi jakie dostarcza im nauka, socjologia, psychologia doświadczalna, psychiatria manipulują rodzajem ludzkim z upośledzoną świadomością. To nie jest zabawa jak w politykę, to nie jest wojna na słowa, do debaty ze społeczeństwem nie używa się broni masowej zagłady.

PATENT US6506148B2

Wielu odważnych i prawych Polaków, wielu moich przyjaciół i czytelników na tym forum na pewno miało problemy ze zdrowiem. Ja także od wielu miesięcy jestem atakowany bronią neuronową, karany za pisanie prawdy. Pora byście się dowiedzieli w jaki sposób zostaliście napadnięci, jak bez jednego wystrzału was torturowano, jak wywoływano w waszych organizmach choroby, jak niszczono wasze zdrowie systematycznie dzień po dniu, po cichu, z ukrycia.

Wiele monitorów komputerowych, tv, przy wyświetlaniu obrazów impulsowych emituje impulsowe pole elektromagnetyczne w wystarczającej amplitudzie do skutecznego oddziaływania na organizm człowieka. Pulsowanie obrazu może być osadzone w materiale programu lub może być nakładane przez modulowanie strumienia wideo, czy to w postaci sygnału częstotliwości radiowej lub sygnału wizyjnego. Obraz wyświetlany na monitorze komputera może być skutecznie modyfikowany za pomocą prostego programu komputerowego.

Technik ulokowania takiego programu w Waszej sieci, kablu jest bez liku, od fabrycznego, ukrytego ich zainstalowania, po włamanie do mieszkania i „wszczepienie” go do modemu, do sieci, do komputera. Podmienią Wam urządzenia tak byście się nie zorientowali. Wystarczy że ściągniecie jakieś pliki z sieci.

Ten patent nazywa się po angielsku „Nervous system manipulation by electromagnetic fields from monitors” czyli technika manipulacji, sterowania ludzkim system nerwowym za pomocą monitorów.

Jego zastosowanie w elektronice użytkowej jest w zasadzie nieograniczone, dosięga wszystkich, bo życie jest dzisiaj nierozerwalnie związane z elektroniką użytkową. W ekran patrzą wszyscy, od podróżnego na dworcu, czy lotnisku, przez dzieci w szkole, młodzież na uczelniach, do prawnika w kancelarii, urzędnika w urzędzie, lekarza w szpitalu, wojskowego w bazie, czy policjanta na komendzie.

Na obrazkach w tym patencie macie techniki za pomocą których można bardzo precyzyjnie oddziaływać na siedzącego przez ekranem telewizora, albo monitora, tabletu, lub iphona. Spektrum oddziaływania tej techniki jest bardzo szerokie, od lekkiego upośledzenia funkcji poznawczych, motorycznych, otępienia, wyuczonej bezradności, po myśli samobójcze, agresję, furię, szaleństwo, żądzę mordu. Ta broń, bo to jest broń, wywołuje choroby, przede wszystkim choroby autoimmunologiczne, astmę, niewydolność oddechową, alergie, raka.

Są piekarze którzy sprzedają bułki i chleb, masarze oferujący mięso i wędliny, bankierzy proponujący kredyty i pożyczki, a na samym szczycie, najbardziej rentowna działalność gospodarcza, tylko dla elity – sprzedawanie śmierci. Nie mogli sobie wymarzyć lepszego narzędzia, dzięki patentowi US6506148B2 taki kapitalizm będzie wieczny.

Udostępnij

 1. Wow, awesome blog structure! How lengthy have you been running a blog for?
  you made blogging look easy. The total glance of your web site is magnificent, as neatly as the content!
  You can see similar: najlepszy sklep and here sklep internetowy

 2. Thanks for another informative web site. Where else could I
  am getting that type of information written in such a perfect means?
  I’ve a project that I’m just now running on, and
  I have been on the glance out for such information. I saw similar
  here: ecommerce and also here: najlepszy sklep

 3. Wonderful web site. Plenty of helpful info here. I am sending it to some buddies ans
  additionally sharing in delicious. And of course, thanks in your sweat!
  I saw similar here: Dobry sklep

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CO ŁĄCZY TECHNOLOGIĘ 5G, STARLINK TESLI I ”PATENT US6506148B2” ?

Globalna Świadomość28 kwietnia 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZY POŻAR AUSTRALII W 2019 ROKU WZNIECONO BRONIĄ O UKIERUNKOWANEJ ENERGII ?Następny artykułMICROSOFT I OKULTYSTYCZNA AGENDA SATANISTKI MARINY ABRAMOVIC.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJNA BROŃ ELIT ODNALEZIONA NA ANTARKTYDZIE ! KINIEC ERY 'KALI YUGI’ – CO OBECNIE CZEKA NASZĄ CYWILIZACJĘ ? ZAĆMIENIE SŁOŃCA

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

TAJNA BROŃ ELIT ODNALEZIONA NA ANTARKTYDZIE ! KINIEC ERY 'KALI YUGI’ – CO OBECNIE CZEKA NASZĄ CYWILIZACJĘ ? ZAĆMIENIE SŁOŃCA

Kategorie

AGENDA 2030 (256) Alternatywna historia świata (184) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • CO ŁĄCZY TECHNOLOGIĘ 5G, STARLINK TESLI I ”PATENT US6506148B2” ?
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?