Teorie spiskowe

CZY POŻAR AUSTRALII W 2019 ROKU WZNIECONO BRONIĄ O UKIERUNKOWANEJ ENERGII ?

Tysiące Australijczyków wierzy, że lasery i eksplodujące inteligentne liczniki zostały użyte do wznicania pożarów, aby zrobić miejsce dla nowej sieci pociągów.

Dochodzenie przeprowadzone przez news.com.au wykazało, że nowa teoria spiskowa rozprzestrzeniła się szeroko w mediach społecznościowych – posty z „bronią o ukierunkowanej energii” (DEW) były udostępniane dziesiątki tysięcy razy w ciągu ostatnich kilku tygodni.

Wiadomo z oficjalnych źródeł że taka broń istnieje.

Broń nowej generacji, broń skierowanej energii to współczesne wyzwanie związane ze stosowaniem coraz bardziej precyzyjnych środków rażenia, kierowanych w konkretne miejsca i cele. Broń elektromagnetyczna  nie musi wyrządzać bezpośrednich szkód, a jest bardzo skuteczna, może być użyta nie tylko w warunkach wojennych, ale również pokojowych np. do tłumienia demonstracji, opanowania agresywnych jednostek bez powodowania uszczerbku na zdrowiu. Broń taka jest już coraz bardziej realna, czego dowodzą wyniki prowadzonych prac naukowo-badawczych w tym zakresie.

– Radiotechnika marketing sp. z o.o

W dniu 1 marca 2017 r. w Wojskowej Akademii Technicznej odbyła się prezentacja wyników Programu Strategicznego – Nowe Systemy Uzbrojenia i Obrony w Zakresie Energii Skierowanej

W ramach Programu konsorcja naukowo-przemysłowe realizują 6 Projektów:

  • Impulsowe Działa Elektromagnetyczne,
  • Metody i Sposoby Ochrony i Obrony przed Impulsami HPM,
  • Infrastruktura badawcza w zakresie nowych technologii związanych z generatorami do wytwarzania wysokomocowych impulsów promieniowania elektromagnetycznego, anten nadawczych impulsów HPM, HPRF, RFDF, technologii materiałowych związanych z ochroną i obroną, aparatury pomiarowej,
  • Laserowe Systemy Broni Skierowanej Energii, Laserowe Systemy Broni Nieśmiercionośnej,
  • Badania i symulacje skutków oddziaływania impulsów HPM,
  •  Mikrofalowa Broń Obezwładniająca.

Twierdzi się, że pożary zostały celowo wzniecone przez globalną elitę w celu oczyszczenia terenu pod sieć szybkich kolei z Brisbane do Melbourne.

Wielu teoretyków spiskowych twierdzi, że pożary są częścią kierowanego przez ONZ globalnego spisku mającego na celu wyludnienie świata i przejęcie kontroli nad rządem światowym pod pretekstem zmian klimatu.

Zdjęcia pokazują jasne wiązki laserowe – emanujące z nieznanych źródeł.

Administrator jednej z największych stron spiskowych na Facebooku napisał, że mieszkańcy społeczności dotkniętych pożarami twierdzą, że lasy wokół ich domów „zapaliły się znikąd”.

Teoretycy dzielą się również mapami, które pokazują podobieństwa między lokalizacjami pożarów i rzekomą siecią kolei dużych prędkości.

Artykuł zatytułowany „OPERATION TORCH AUSTRALIA: A Special Report on the Geoengineered Firestorms and Dever-triggeeded DEW Arson Fires” twierdził, że rysuje „uderzające podobieństwa” między pożarami a poprzednimi pożarami w Kalifornii.

Posty łączące australijskie pożary z bronią o ukierunkowanej energii, został udostępniony tysiące razy na Facebooku.

Teoretycy twierdzą, że szybka sieć kolejowa ułatwiłaby nam kontrolę. Zdjęcie: Twitter
Za pożary obwiniano również „wybuchające inteligentne liczniki”. Zdjęcie: Facebook

Za pożary obwiniano również „wybuchające inteligentne liczniki”. Zdjęcie: Facebook 

Jedną z najbardziej aktywnych stron w Australii, które promuje teorie spiskowe łączące pożary z bronią o ukierunkowanej energii jest strona Łowców Burzy Higgins. Kilka z tych postów twierdziło, że zawiera dowody użycia broni energetycznej podczas pożarów – takie jak zdjęcia drzew płonących w środku.

Teoretycy twierdzą, że do zniszczenia miast użyto „skupionej wiązki promieniowania”.
Kryzys porównano z pożarami Kalifornii, na podstawie których powstały podobne teorie.

Kryzys porównano z pożarami Kalifornii, na podstawie których powstały podobne teorie.

Tak wygląda Broń o energii ukierunkowanej w praktyce :

Źródło:

https://www.news.com.au/technology/online/social/conspiracists-say-lasers-and-exploding-smart-meters-used-to-start-bushfires-to-make-way-for-a-new-train-network/news-story/24f154722befb3b3c20b748e3336ea19

Najnowsze wpisy

Kategorie

CZY POŻAR AUSTRALII W 2019 ROKU WZNIECONO BRONIĄ O UKIERUNKOWANEJ ENERGII ?

26 kwietnia 2020 / Możliwość komentowania CZY POŻAR AUSTRALII W 2019 ROKU WZNIECONO BRONIĄ O UKIERUNKOWANEJ ENERGII ? została wyłączona

Może Ci się spodobać

PODWODNY PORTAL U WYBRZEŻY MALIBU 27 lutego 2020

  • Najnowsze wpisy
  • Kategorie
  • CZY POŻAR AUSTRALII W 2019 ROKU WZNIECONO BRONIĄ O UKIERUNKOWANEJ ENERGII ?
  • Może Ci się spodobać