Teorie spiskowe

ROBOTOIDY I KLONY – DZIWNE ZNAMIĘ NA GŁOWIE PRZYWÓDCY KOREI PÓŁNOCNEJ.

ROBOTOIDY I KLONY – DZIWNE ZNAMIĘ NA GŁOWIE PRZYWÓDCY KOREI PÓŁNOCNEJ.

Aldous Huxley wydał w 1931 roku powieść pt. „Nowy wspaniały świat”. Opisał w niej społeczeństwo, w którym nie było miejsca na naturalne poczęcie i narodziny dzieci były produktem starannie zaplanowanego procesu i „powstawały” ze z góry zdefiniowanym zespołem cech pożądanych do wykonania przypisanego im zadania. Oczywiście, w społeczeństwie tym funkcjonowała elita, która doglądała cały proces „dla dobra ogółu”, czyli stworzenia i utrzymania „nowego wspaniałego świata”. 

Mówi się, że obecnie wiele osób publicznych zostało zastąpionych przez klony lub przez sobowtórów.

Dziwne anomalia zdrowotne zaobserwowano u północnokoreańskiego przywódcy podczas wielokrotnych transmisji państwowych mediów pokazujących go w przeszłości z bandażami

Ciemna plama i bandaż pojawiły się z tyłu głowy północnokoreańskiego przywódcy podczas spotkania wojskowego, które odbyło się w dniach 24-27 lipca

Przywódca Korei Północnej Kim Dzong Un pojawił się z ciemną plamą z tyłu głowy podczas zajęć publicznych w zeszłym tygodniu – to najnowszy problem zdrowotny, z którym Kim boryka się w ostatnich latach.

Przyczyna lub charakter dużej, ciemnozielonej plamy lub siniaka z tyłu prawej strony głowy, która w niektórych materiałach filmowych była przykryta bandażem, jest nadal nieznana i trudno ją zdiagnozować na podstawie samych zdjęć.

Był on widoczny podczas imprezy wojskowej, w której Kim uczestniczył w dniach 24-27 lipca, a także na nagraniach z konferencji weteranów wojennych i powiązanych wydarzeń, które odbyły się w dniach 27-29 lipca.

Na zdjęciu o wysokiej rozdzielczości przedstawiającym Kima w Friendship Tower 28 lipca plama z tyłu jego głowy wydaje się mieć ciemnozielony kolor.

Ten sam obszar z tyłu głowy Kim Dzong Una nie miał odbarwionej plamy podczas spotkania Biura Politycznego 29 czerwca.

Podczas poprzedniego publicznego wystąpienia na posiedzeniu Biura Politycznego 29 czerwca nie było śladów tego znaku, a na zdjęciach opublikowanych 11 lipca podczas spotkania z muzykami nie było widać tyłu głowy.

Oficjalne nagrania wideo przedstawiające Kima podczas zeszłotygodniowych wydarzeń zdawały się nie pokazywać miejsca na głowie, ale media państwowe również opublikowały zdjęcia z tych wydarzeń, na których wyraźnie widać bandaż w tym miejscu.

Najnowsza zagadka zdrowotna jest następstwem rzadkiego przyznania się przez państwowe media do niedawnych obaw związanych z szybką utratą wagi przez Kim Dzong Una w maju, kiedy to mieszkaniec Pjongjangu stwierdził w państwowej telewizji, że ludność Korei Północnej martwi się jego „wychudzonym” stanem.

Opatrunek na głowie Kima nie jest również pierwszą oznaką urazu lub problemów zdrowotnych, które starannie kontrolowane media państwowe ujawniły w ostatnich latach.

Podczas jego pierwszego wystąpienia w maju 2020 r. po długiej nieobecności, która podsycała spekulacje, że miał atak serca lub zmarł, materiał filmowy pokazał nową ciemną plamę na ramieniu Kima, która według niektórych ekspertów medycznych mogła być związana z problemami kardiologicznymi. Ślad jest nadal widoczny, ale z czasem wyblakł.

Miał również najwyraźniej posiniaczony lub rozbity palec podczas spotkania politbiura w czerwcu 2021 roku, bandaż wokół palca w czerwcu 2019 roku i bandaż wokół lewego nadgarstka w listopadzie 2015 roku.

Inny znany przypadek oficjalnego przyznania się Korei Północnej do problemów zdrowotnych Kima miał miejsce w 2014 roku, kiedy pokazano go kulejącego i używającego laski po 40 dniach nieobecności w działalności publicznej – najdłuższej takiej nieobecności jako przywódcy Korei Północnej. W dokumencie państwowej telewizji napisano później, że Kim „nie czuł się dobrze” podczas swojej nieobecności.

Tymczasem jest prawdopodobne, że Kim spędzał czas w swojej rezydencji w Wonsan podczas dwutygodniowej przerwy od działalności publicznej w połowie lipca, tuż przed pojawieniem się z nowym znamieniem i bandażem na głowie.

Według zdjęć satelitarnych Planet Labs jego niedawno zmodernizowana łódź „pływającego parku rozrywki” pojawiła się na prywatnej plaży przywódcy Korei Północnej w Wonsan, kiedy Kim ponownie pojawił się w Pjongjangu.

Udostępnij

ROBOTOIDY I KLONY – DZIWNE ZNAMIĘ NA GŁOWIE PRZYWÓDCY KOREI PÓŁNOCNEJ.

Globalna Świadomość6 sierpnia 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułMOSSAD, AFERA EPSTEINA I JAK POWSTAŁ ”POЯNHUB”Następny artykułPROJEKT ”FISHBOWL” – UKRYTY CEL DETONACJI NUKLEARNYCH W ATMOSFERZE.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CZY ELITY CHCIAŁY WYWOŁAĆ OGROMNE TSUNAMI BOMBARDUJĄC WULKAN NA LA PALMA ? EPIDEMIA ZOMBIE I PROGRAM ? W ”JESTEM LEGĘDĄ”

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ROBOTOIDY I KLONY – DZIWNE ZNAMIĘ NA GŁOWIE PRZYWÓDCY KOREI PÓŁNOCNEJ.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?