Przekraczając Rubikon

WŁADCY MARIONETEK – CZY OBECNE ELITY ZOSTAŁY SKLONOWANE ?

WŁADCY MARIONETEK – CZY OBECNE ELITY ZOSTAŁY SKLONOWANE ?

Aldous Huxley wydał w 1931 roku powieść pt. „Nowy wspaniały świat”. Opisał w niej społeczeństwo, w którym nie było miejsca na naturalne poczęcie i narodziny dzieci były produktem starannie zaplanowanego procesu i „powstawały” ze z góry zdefiniowanym zespołem cech pożądanych do wykonania przypisanego im zadania. Oczywiście, w społeczeństwie tym funkcjonowała elita, która doglądała cały proces „dla dobra ogółu”, czyli stworzenia i utrzymania „nowego wspaniałego świata”. 

Mówi się, że obecnie wiele osób publicznych zostało zastąpionych przez klony lub przez sobowtórów / sobowtórów. Według wielu alternatywnych źródeł specjalne sądy wojskowe działają w USA od początku 2019 roku, co zostało zatwierdzone dekretem podczas prezydentury Trumpa. Kwestie takie jak zdrada i zbrodnie przeciwko ludzkości wchodzą w zakres kompetencji wojskowych i umożliwiają szybki, tajny proces, który często prowadzi do egzekucji lub dłuższych pobytów w GITMO. 

W 2012 roku upubliczniony fakt, iż zostali stworzeni pierwsi na świecie genetycznie zmodyfikowani ludzie. Ujawnienie, że po serii eksperymentów urodziło się 30 zdrowych dzieci wywołało w Stanach Zjednoczonych kolejną zaciekłą dyskusję na temat etyki. Do tej pory dwójka z dzieci została przetestowana i stwierdzono, że zawierają geny z trojga rodziców.

Piętnaście z tych dzieci urodziło się w ciągu ostatnich trzech lat w wyniku jednego programu eksperymentalnego w Instytucie Medycyny Rozrodu i Nauki św. Barnaby w New Jersey. Niemowlęta urodziły się z kobiet, które miały problemy z zajściem w ciążę.

Dodatkowe geny kobiety dawcy zostały wstawione do ich jaj zanim zostały zapłodnione w celu umożliwienia im zajścia w ciążę. Testy genetycznych odcisków palców na dwójce rocznych dzieci potwierdzają, że odziedziczyły one DNA od trojga dorosłych – dwóch kobiet i jednego mężczyzny.

Fakt, że dzieci odziedziczyły dodatkowe geny i włączyły je do swojej “linii germinalnej” oznacza, że będą mogły z kolei przekazać je własnemu potomstwu. Zmiana ludzkiej linii zarodkowej – co w efekcie jest majsterkowaniem przy tym czym jest nasz gatunek – jest techniką unikaną przez większość naukowców na świecie. Genetycy obawiają się, że jednego dnia metoda ta może być wykorzystywana do tworzenia nowych ras ludzi z dodatkowymi, pożądanymi i cechami, takimi jak wytrzymałość czy wysoka inteligencja.

W artykule opublikowanym w czasopiśmie “Human Reproduction”, naukowcy pod kierunkiem pioniera w dziedzinie płodności profesora Jacquesa Cohena, powiedzieli, że “jest to pierwszy przypadek modyfikacji genetycznej ludzkiej linii zarodkowej, w wyniku której narodziły się normalne, zdrowe dzieci.”

Niektórzy eksperci ostro skrytykowali eksperymenty. Lord Winston, ze szpitala Hammersmith w zachodnim Londynie, powiedział BBC :

“Jeśli chodzi o leczenie bezpłodności to, nie ma dowodów na to że ta technika jest warta praktykowania… Jestem bardzo zaskoczony, że jest to już na tym etapie. Byłoby to na pewno zakazane w Wielkiej Brytanii.”

John Smeaton, krajowy dyrektor Towarzystwa na rzecz Ochrony Dzieci Nienarodzonych, powiedział: “Ludzie mają ogromne współczucie dla par, które cierpią z powodu niepłodności.

Ale to wydaje się być kolejnym przykładem na to, że cały proces zapłodnienia in vitro jako sposób na poczęcie dzieci prowadzi do tego, iż dzieci są traktowane jak obiekty na linii produkcyjnej.” “Jest to kolejny, bardzo niepokojący krok w złym kierunku dla ludzkości.”

Profesor Cohen i jego współpracownicy zdiagnozowali, że kobiety były niepłodne, ponieważ posiadały wady małych struktur w swoich komórkach jajowych, nazywanych mitochondriami. Zabrali jaja od dawców i za pomocą cienkiej igły, pobierając część wewnętrznego materiału – zawierającego “zdrowe” mitochondria – i wstrzyknęli je do jaja pochodzącego od kobiet, które chcą zajść w ciążę.

Ponieważ mitochondria zawierają geny, to dzieci powstałe przy tej operacji odziedziczą DNA z obu kobiet. Geny te mogą być przekazywane w dalej linią zarodkową wzdłuż linii matki. Rzecznik Human Fertilisation and Embryology Authority (HFEA), która reguluje technologie “wspomagania rozrodu” w Wielkiej Brytanii, powiedział, że nie będzie licencjonować techniki tutaj, ponieważ jej efektem jest zmiana linii zarodkowej.

Jacques Cohen uważany jest za genialnego, ale i kontrowersyjnego naukowca, który przesuwał granice technik wspomaganego rozrodu. Opracował technikę, która pozwala niepłodnym mężczyznom mieć własne dzieci, poprzez wstrzyknięcie DNA plemników bezpośrednio do komórki jajowej w laboratorium.

Wcześniej tylko bezpłodne kobiety były w stanie wyobrazić sobie korzystanie IVF. W zeszłym roku profesor Cohen powiedział, że jego wiedza pozwoli mu do klonowania dzieci – co jest perspektywą odebraną z odrazą przez społeczność naukową głównego nurtu.

“Byłaby to popołudniowa praca dla jednego z moich studentów,” powiedział, dodając, że rozmawiał “co najmniej z trzema” osobami chcącymi stworzyć sklonowane dziecko, ale on odrzucił ich propozycję.

To złowrogi plan post humanistów, które są arcywrogiem ludzkości nastawionym na nasze zniszczenie. Obecnie post humaniści zastępują miłość i przywiązanie kojarzone z ludzkim dotykiem zimnym dotykiem plastyku śmierci i zniszczenia. Obecnie oni robią kolejne kroki w kierunku zastąpienia ludzkości przez maszyny i sztuczną biologię. Syntetyczne inkubatory porodu, sztuczne pochwy, witamy w  Matrixie, Panie i Panowie, witamy w jutrzejszej armii klonów i trans-genetycznych dzieci.

Tak, sztuczna pochwa już właśnie jest. Oni mogą inkubować nowe dzieci od początku do końca za mniej niż rok. Ze wszystkimi wtyczkami i kablami osiągasz miłość. To jest koniec, proszę Państwa. Trans genetyczna era ludzkości nadeszła, razem z zaprojektowanymi niemowlętami składającymi się ze sztucznego genomu wydrukowanego w 3D i wszczepionego w sztuczną pochwę. Oni planują produkować sztucznych ludzi, bardziej mądrych, wyższych, inteligentnych i bardziej odpornych na choroby, niż my, uprzednio zaprogramowanych i gotowych do zespolenia z maszynami.

Zespolenie z kolektywnym umysłem cyborga, wystarczająco silnym do istnienia w Matrixie, w jednej zbiorowej świadomości, oddzielonej od prawdy, od dusz na których opiera się ludzkość. Możliwe, że to początek bestialskiego systemu, gdzie bestia wyłania się z otchłani ze znakiem bestii na wszystkim, co się kupuje. Z nieskończoną propagandą lansującą bestialski system, implanty z chipami, jednooki symbolizm jednookiego człowieka. Zło przekształca planetę.”

Teraz, gdy zdajemy sobie sprawę, że klonowanie ludzi jest bardzo realne, możemy przyjrzeć się niektórym z najbardziej oczywistych klonów / sobowtórów osób publicznych. Ci ludzie są jedynie zastępcami, dopóki opinia publiczna nie obudzi się wystarczająco, aby w pełni ujawnić ich ohydne zbrodnie przeciwko ludzkości. Musimy wziąć pod uwagę, że każdy z poniższych przykładów może być klonem, sobowtórem, aktorem, transwestytą ukrywającymi się, w środowisku holograficznymi lub technologii imitacji obrazu CGI.

Przyjrzyjcie się poniższym przykładom i sami wyciągnijcie wnioski.

George Soros

Anthony Fauci

Joe Biden

Hunter Biden

Kamal(a) Harris

Barack Obama

Michelle obama

Michelle obama

Hillary Clinton

 Hillary Clinton

Bill Clinton

Oto przykład holografii CGI wykorzystanej w przypadku Franciszka w następującym filmie:

https://www.youtube.com/watch?v=wwCEYwekDEQ%3Ffeature%3Doembed

John Podesta

Królowa Elżbieta druga

Książę Harry

Książę Harry

Boris Johnson

Angela Merkel

Benjamin Netanyahu

Benjamin Netanyahu

Mike Pence

John Kerry

George W. Bush

Jeb Bush

Tom Hanks

Marina Abramović

Jeffrey Epstein

Którakolwiek z tych teorii nie była by prawdziwa to jedno jest pewne…świat który jest nam przedstawiany w TV to jeden wielki show dla niczego nieświadomych owiec.

Udostępnij