AGENDA 2030

KTO WEŹMIE PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ KARNĄ, FINANSOWĄ I MORALNĄ ZWIĄZANĄ Z ”PLANDEMIĄ” W POLSCE?

To prawda… „”łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani”…

Co obecnie wyprawia nasz Rząd i jaki to ma wpływ na nasze życie? Jeśli śledzisz na bieżącą informacje, czytasz artykuły, oglądasz wywiady i filmy z tym związane, można mieć WRAŻENIE JAKBY KTOŚ NAMI STEROWAŁ, ZOSTALIŚMY OSZUKANI i NIE MA ŻADNEJ PANDEMII, a za to jest to EKSPERYMENT NA SKALĘ ŚWIATOWĄ !

Widzę jak to podzieliło ludzi, jak walczą między sobą, wyzywają się i mnie, dają upust swoim frustracjom, swojej złości, a także niezadowoleniu. A wystarczyłoby tylko ZACZĄĆ SAMODZIELNIE MYŚLEĆ, zebrać Fakty, weryfikować źródła informacji i obiektywnie przyjrzeć się temu, co jest wyprawiane na arenie międzynarodowej jak i w Polsce.

Czy zastanowiliście się chociaż przez chwilę NA JAKIEJ PODSTAWIE ZOSTAŁA OGŁOSZONA PANDEMIA? Ówczesna skala zachorowań nie wskazywała na ogłoszenie tej pandemii przez WHO, a jednak to zrobili? DLACZEGO I JAKIE TO DAŁO SKUTKI?

 • może dlatego, że od lat WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) walczy z wewnętrzną korupcją. Jest sponsorowana przez korporacje farmaceutyczne, a także przez fundację Bill’a Gates’a, który w dużym stopniu wpływa na podejmowane przez WHO decyzje, wpłacając milionowe sumy na konto tej organizacji, a któremu mocno zależy, aby zalać cały świat Szczepionką – CUD na koronawirusa

 • może też dlatego, że prezydent USA Donald Trump dowiedział się, że WHO zataiła prawdziwe dane, zbytnio bazując na wskazówkach i danych napływających z Chin i tym samym oszukali świat na temat skali epidemii. W odpowiedzi na to Trump zlecił wycofanie finansowania POZBAWIONEJ JUŻ WIARYGODNOŚCI ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWIA. Co postanowi Polska? Czy nadal będzie wspierać działalność WHO, która wzbudza wiele zastrzeżeń pod kątem finansowym jak i moralnym?

Jakie to dało efekty w Polsce?

 • to nie epidemia/pandemia spowodowała katastrofalne skutki ekonomiczne i gospodarcze w Polsce, a nieudolne decyzje i działanie Rządu. Zrzucanie wszystkiego na pandemię koronawirusa jest wygodne, prawda? Ale co mają powiedzieć ludzie, którzy stracili często dorobki swojego życia, swoje firmy, pracę, a często także nadzieję targając się na własne życie…?

 • bezprawne stosowanie przymusów, nakazów, zakazów i karanie nas mandatami (przypomnę nie wprowadzono, ani stanu klęski żywiołowej, ani stanu wyjątkowego, które do tego uprawniają) i łamanie w ten sposób przez Rząd Konstytucji jak i praw człowieka, naszych praw.

 • zamknięte granice, przymusowe wysyłanie ludzi na 14 dniową kwarantannę, odbieranie w ten sposób możliwości zarobkowania przez pracowników transgranicznych, nie wspominając o długiej i bolesnej rozłące z rodziną i bliskimi. To wszystko sprawiło, że ludzie zaczęli się buntować i protestować.

 • forsowanie przez Rząd ustaw pod osłoną wirusa, z którymi wcześniej nie zgadzała się większość społeczeństwa i protestowała. Wykorzystywanie koronawirusa do utrzymania władzy i organizowania wyborów korespondencyjnych, które nie będą, ani demokratyczne, ani powszechne, ani zgodne z Konstytucją oraz prawem

Na jakiej podstawie zostało to wszystko zrobione?

 • przecież nie na podstawie PANDEMII, KTÓREJ TAK NAPRAWDĘ NIE MA. (na chwilę obecną zmarło na koronawirusa ponad 244 tys. osób na całym świecie, a wyzdrowiało ponad 1 milion!, gdzie na zwykłą grypę umiera rocznie ponad 160tys. osób, a na Hiv/Aids ponad 500 tys.)

 • owszem może i jest wirus grypy, na który szczególnie narażone są osoby starsze, obciążone innymi chorobami i biorące leki, które do tego bardzo obniżają odporność.

TO NIE JEST POWÓD, ABY SIAĆ PANDEMIĘ STRACHU, zamykać wszystko, co się tylko da, z ludźmi w domach włącznie, rozkładać gospodarkę na łopatki, przymuszać do noszenia bezsensownych maseczek, które nie pomagają, a wręcz szkodzą i wlepiać mandaty, za każdy wyraz sprzeciwu

I jeszcze jedna BARDZO WAŻNA KWESTIA, z tego, co widzę większości osobom już nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie, a mowa o PRZYMUSOWYCH SZCZEPIENIACH!!! TUTAJ POPISAŁ SIĘ minister Szumowski, który powiedział, że będziemy nosić tak długo maseczki, aż wyszczepi nas wszystkich – to JAKIŚ OBŁĘD i TERROR.

W ślad za Szumowskim poszedł poseł JAROSŁAW GOWIN twierdząc, że trzeba stworzyć taki system, aby zaszczepić wiele milionów Polaków w krótkim czasie.

 • przypomnę, że chce on JAK NAJSZYBCIEJ „WYSZCZEPIĆ brakującą część populacji, która nie kontaktowała się jeszcze z wirusem” Twierdzi, że za rok tak będzie – co za bzdury, WIRUS POCZEKA SOBIE ROK, AŻ STWORZĄ SZCZEPIONKĘ, a o mutacji szczepów wirusa nic nie mówią, tj. za rok tego wirusa może już nie być i pojawić się może zupełnie nowy wirus grypopodobny, a oni będą chcieli szczepić ludzi na koronawirusa.

Chyba, że WHO, Unia Europejska z Bill’em Gates’em na czele wymyślą sobie kolejnego „groźnego wirusa”, aby tylko wyszczepić całą populację i zarobić na tym niewyobrażalne pieniądze, Billy ostatnio wspominał coś o pandemii 2 !

No cóż… wyrósł nam kolejny prorok zaraz obok ministra Szumowskiego, który bawi się w prognozowanie żywotności wirusa i proponuje Magiczną SZCZEPIONKĘ, o której składzie nic nie wiadomo, ani o jej skutkach ubocznych, o śmierci nie wspominając.

PRZYPOMNĘ TYLKO, że:

„kiedy w 2009 roku WHO ogłosiła pandemię świńskiej grypy wywołaną przez wirus A/H1N1 i zaleciła szczepienia, na rynku pojawiły się preparaty zatwierdzone przez Europejską Agencję Leków, których skuteczność wynosiła zaledwie 40 proc. Szczepionki te dopuszczono wówczas do obrotu warunkowo, właśnie w dużym pośpiechu. Polska ich nie zakupiła. Dr Kotłowski ma też poważne wątpliwości, czy można stworzyć uniwersalną szczepionkę, która skutecznie pokonałaby wszystkie występujące już odmiany SARS-CoV-2. Według niego takiej możliwości nie ma”.

ZAPYTAM WIĘC: KTO WEŹMIE ZA TO PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ KARNĄ, FINANSOWĄ I MORALNĄ? Kto będzie odpowiadał za wszelkie powikłania, utratę sprawności fizycznej, psychicznej, a także utratę życia na skutek podania tej przymusowej szczepionki „robionej na kolanie”?

I tutaj nie ma znaczenia, czy ktoś jest antyszczepionkowcem, czy jest za szczepieniami – tutaj mowa jest o PRZYMUSIE, o narzucaniu komuś czegoś, bez jego wyraźnej zgody. Tutaj mowa jest o chęci EKSPERYMENTOWANIA sobie na zdrowiu i życiu ludzkim.

Zastanówcie się dobrze i przemyślcie to sobie na spokojnie… JAK SIĘ CZUJECIE Z TYM, KIEDY KTOŚ PRÓBUJE WAS DO CZEGOŚ ZMUSIĆ i dlaczego to robi…? Podoba Wam się to?

Ostatnie wpisy

Kategorie

KTO WEŹMIE PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ KARNĄ, FINANSOWĄ I MORALNĄ ZWIĄZANĄ Z ”PLANDEMIĄ” W POLSCE?

3 maja 2020 / Możliwość komentowania KTO WEŹMIE PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ KARNĄ, FINANSOWĄ I MORALNĄ ZWIĄZANĄ Z ”PLANDEMIĄ” W POLSCE? została

Może Ci się spodobać

TAJEMNICZA ŚMIERĆ WYNALAZCY TESTÓW NA COVID/19 – CZY MA COŚ WSPÓLNEGO Z ”PLANDEMIĄ”? 21 sierpnia 2020

 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • KTO WEŹMIE PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ KARNĄ, FINANSOWĄ I MORALNĄ ZWIĄZANĄ Z ”PLANDEMIĄ” W POLSCE?
 • Może Ci się spodobać