Świat bez cenzury

”NOWA NORMALNOŚĆ” NA ŚWIECIE WEDŁUG BILLA GATESA. KONIEC RELIGII KATOLICKIEJ Z POWODU PANDEMII ?

Z pewnością Bill Gates nie jest tym za kogo się podaje czyli człowiekiem który bez koneksji a wyłącznie dzięki własnemu intelektowi podczas studiów w przydomowym garażu zbudował największą firmę informatyczną na świecie.

Nawet skromny opis wikipedia przedstawiający William Henry Gates III (tak brzmi jego pełne nazwisko) informuje nas, że jego rodzina miała bardzo duże koneksje w świecie finansjery. Dziadek Billa był prezesem banku, a matka była w radzie nadzorczej banku, ojciec był prawnikiem o korzeniach niemiecko-anglosaskich. Rodzina Gatesów utrzymywała kontakty z innymi wpływowymi rodzinami bankowymi m.in. z największymi rodami Rothschildów i Rockefellerów oraz aktywnie wspierała brytyjski i amerykański ruch eugeniczny. 

Na portalu Money.pl został opublikowany wywiad z Billem Gatesem mówiący o mającym nadejść po pandemii Nowym Porządku Światowym, Gates użył słów ” Nowa Normalność” w której wszystkie ruchy obywateli będą kontrolowane przez nadzór wysoko zaawansowanej technologii na wzór Chiński, a wszystko to oczywiście dla naszego dobra w obawie przed zakażeniem.

Miliarder mówi wprost, że gdy zagrożenie minie, nasz świat zmieni się nie do poznania.

Ale – i tu dobra wiadomość – do tych zmian możemy się zaadaptować. Podczas niedawnej audycji, przeprowadzonej na platformie LinkedIn, Gates definiował „nową normalność”

Jako przykład Bill Gates wymienia podróżne służbowe. Po co wysyłać pracownika w delegacje do klienta, skoro spotkanie można zorganizować przy pomocy wideokonferencji?

Skoro o konferencjach mowa, nie umknęło uwadze przedsiębiorcy, że jedną z branż, która najmocniej odczuła skutki kryzysu, jest właśnie branża eventowa. Różne imprezy, konferencje czy koncerty zostały odwołane lub przeniosły się do internetu

– Bliscy, którzy nie widzieli się od lat, widzą się teraz codziennie. Ludzie dzielą się treningami i wirtualnymi imprezami, nadając swoim kontaktom fizyczny wymiar. Oczywiście, ma to też swoje mniej przyjemne konsekwencje. Wierzę jednak, że rosnąca akceptacja technologii, która pomoże nam poczuć się połączonymi, przyniesie trwałe korzyści – mówił szef komunikatora w rozmowie z „Fast Company”.

Jak widzimy w „Nowej Rzeczywistości” kontakty międzyludzkie będą ograniczone, zamiast spotkań towarzyskich w małym czy większym gronie będą telekonferencje poprzez urządzenia takie jak Messenger czy inne aplikacje śledzące i nagrywające naszą aktywność w sieci.

przepowiada, że być może religia katolicka zostanie zakazana, dopóki wszyscy nie będą mogli otrzymać certyfikatu, że otrzymali szczepionkę. Mówi o zawieszeniu masowych zgromadzeń na 18 miesięcy lub na zawsze!

W reportażu CBS od 17.40 Bill Gates wyjaśnia, że wciąż zrobiono za mało aby powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusa, a jego organizacja ściśle współpracuje z rządem aby tą sytuacje naprawić. Dalej przepowiada, że być może religia katolicka zostanie zakazana, dopóki wszyscy nie będą mogli otrzymać certyfikatu, że otrzymali szczepionkę. Mówi o zawieszeniu masowych zgromadzeń na 18 miesięcy lub na zawsze!

W nowym świecie niewiele z naszej aktywności zdoła umknąć oku czy uchu Wielkiego Brata, nadeszła zapowiadana przez dekady Era Technokracji Zbigniewa Brzezinskiego.

Zbigniew Brzeziński był częścią globalnej elity oraz prawą ręką Davida Rockefellera, z którym stworzył organizację  Komisji Trójstronnej (Trilateral Commission), był nazywany „szarą eminencją” Rady Stosunków Zagranicznych (Council on Foreign Relations- CFR) oraz regularnym członkiem w spotkaniach Grupy Bilderberg.

w 1982 roku w swojej książce „Between Two Ages: America’s Role In the Technotronic Age”, opowiadał się za ‘zewnętrzną kontrolą ludności” przez rządzącą elitę za pomocą nowoczesnych, zwłaszcza elektronicznych, technologii. Oto, co on dosłownie pisał w tej książce:

„W erze technotronicznej powstaje stopniowo, krok po kroku, coraz bardziej kontrolowane społeczeństwo. Takie społeczeństwo będzie zarządzane przez elity, które nie będą popierać tradycyjnych wartości. I szybko będzie możliwe śledzenie i kontrola praktycznie każdego obywatela, będzie można gromadzić najintymniejsze informacje o każdym obywatelu i przechowywać je w specjalnych teczkach elektronicznych. I władze wtedy zdołają bezpośrednio korzystać z tych teczek, w razie takowej potrzeby!”

I dalej Brzeziński pisze:

„W społeczeństwie technotronicznym tendencja będzie szła w kierunku sprowadzenia milionów pojedynczych i niezwiązanych ze sobą obywateli w łączną masę, która będzie łatwo rządzona i kierowana przez charyzmatyczne i sympatyczne osobistości. Ci charyzmatyczni ludzie, do zarządzania masami, będą wykorzystywali najnowocześniejsze technologie komunikacyjne ażeby kierunkować emocje ludzkie i ludzkie myśli”

Najnowsze wpisy

Kategorie

”NOWA NORMALNOŚĆ” NA ŚWIECIE WEDŁUG BILLA GATESA. KONIEC RELIGII KATOLICKIEJ Z POWODU PANDEMII ?

12 maja 2020 / Możliwość komentowania ”NOWA NORMALNOŚĆ” NA ŚWIECIE WEDŁUG BILLA GATESA. KONIEC RELIGII KATOLICKIEJ Z POWODU PANDEMII ?

Może Ci się spodobać

OD DZIŚ NIE ZROBISZ ZAKUPÓW BEZ MASECZKI JUTRO BEZ SZCZEPIONKI POJUTRZE BEZ CHIPA ? 4 sierpnia 2020

  • Najnowsze wpisy
  • Kategorie
  • ”NOWA NORMALNOŚĆ” NA ŚWIECIE WEDŁUG BILLA GATESA. KONIEC RELIGII KATOLICKIEJ Z POWODU PANDEMII ?
  • Może Ci się spodobać