Przekraczając Rubikon

OKULTYSTYCZNA I ”BEZPŁCIOWA” LINIA ODZIEŻY DLA DZIECI OD CELINE DION.

Céline Dion jest twarzą nowej „bezpłciowej” marki mody dla dzieci o nazwie CELINUNUNU. Wszystko w tym jest złe i przerażające. Oto niepokojąca moda i otaczająca ją symbolika.

Wydawałoby się , że Céline Dion była dość zdrową postacią w branży muzycznej mocno nastawioną przeciwko deprawacji. Jednak od śmierci męża i menedżera René Angélil zaangażowała się ona w co najmniej dziwną aktywność.

Po zakończeniu pobytu w Las Vegas Céline podjęła nową misję: „uwolnić” noworodki od pojęcia płci. 

 W tym celu wypuściła CELINUNUNU, linię ubrań dla niemowląt „neutralną pod względem płci”, stworzoną we współpracy z globalną marką modową NUNUNU.

CELINUNUNU to kolejna zawyżona marka odzieżowa, która promowana jest przez piosenkarkę w celu generowania sprzedaży. Jest jednak coś więcej. NUNUNU to już ogromna marka w Hollywood a dzieci celebrytów noszą ich kreacje, w tym Angeliny Jolie, Kourtney Kardashian, Hilary Duff i wiele innych.

Jak przyznają, marka to coś więcej niż moda. To sposób na „kształtowanie dzieci” na przyszłość. Najpierw spójrzmy na wideo promocyjne z Céline Dion.

W promocji CELINUNUNU Céline Dion wkrada się na oddział położniczy i zmienia wygląd i ubiór dzieci na sali. Podczas gdy większość odbiorców uznała film za „przezabawny”, wiele osób było również zaniepokojonych dziwnymi symbolami w wideo. Cała linia i pomysł na projekt został stworzona przez izraelską markę modową dla dzieci, która już jest światowym hitem.

Coś jest nie tak z NUNUNU

Kiedy mówię, że coś jest nie tak z NUNUNU, nie mówię o jego absurdalnej nazwie, ale raczej o całej filozofii i symbolice. Strona „Informacje” marki   mówi:

Prowadzeni całkowicie przez ”intuicję” współwłaściciele i projektanci  Iris Adler  i  Tali Milchberg  stworzyli kolekcje odzieży dziecięcej, która łamie stereotypy i unika przyjętych norm. Ich potrzeba uniseksualności w modzie dziecięcej stworzyła globalny trend, który jest teraz inspiracją na całym świecie. Iris i Tali, kierują się programem, który sprzeciwia się tradycyjnemu podziałowi odzieży dla chłopców / dziewcząt, pokazały, że w świecie prawdziwych jednostek nie wszystko jest tak czarno-białe.

Program NUNUNU dotyczy nie tylko neutralności płci. Chodzi o coś znacznie mroczniejszego. Na stronie Instagram marka ujawnia niepokojący materiał: seksualizacja dzieci, satanizm i kontrola umysłu Monarch. Krótko mówiąc, wszystkie obsesje okultystycznej elity.

Symbolika oka oraz 36 z numerologi to trzy szóstki 666
W języku angielskim potocznie ”Ho” oznacza Whore – dziwka.

Konto IG marki zawiera również różne zdjęcia i obrazy oznaczone jako #inspiracja. Prawie wszystkie z nich są przerażające, niepokojące i pełne symboli odnoszących się do najciemniejszych praktyk okultystycznej elity.

Jest wiele jeszcze innych obrazów, ale widzieliśmy już dość. Wszystko wskazuje na jeden kierunek: okultystyczna deprawacja i bezwstydne żerowanie na dzieciach. 

OKULTYSTYCZNA I ”BEZPŁCIOWA” LINIA ODZIEŻY DLA DZIECI OD CELINE DION.

14 maja 2020 / Możliwość komentowania OKULTYSTYCZNA I ”BEZPŁCIOWA” LINIA ODZIEŻY DLA DZIECI OD CELINE DION. została wyłączona

Coś jest nie tak z NUNUNU

Zobacz również

PRADAWNE MIEJSCA KULTU SŁOWIAN W POLSCE – GDZIE CZCILI WIARĘ NASI PRAWDZIWI PRZODKOWIE ? 3 grudnia 2020

Ostatnie wpisy

Kategorie

  • OKULTYSTYCZNA I ”BEZPŁCIOWA” LINIA ODZIEŻY DLA DZIECI OD CELINE DION.
  • Coś jest nie tak z NUNUNU
  • Zobacz również
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie