Alternatywna historia świata

JAKA JEST PRAWDA O WIEKU NASZEJ CYWILIZACJI ?

JAKA JEST PRAWDA O WIEKU NASZEJ CYWILIZACJI ?

Obecna cywilizacja ma ponad 106 000 lat ? Czy wiecie dlaczego nie mówi się publicznie o odkryciach archeologicznych w Göbekli Tepe ( Turcja ), czy Nabta Playa ( Egipt ) ? Dlatego że odkryto budowle datowane na ponad 9000 p.n.e., a to kłuci się jednak z oficjalną nauką i Historią.

Antyczni nie mierzyli czasu jak my, w 30- dniowych miesiącach, czy latach, mających po dwanaście miesięcy, ale lubowali się w odmierzaniu długich okresów czasu, jak Egipcjanie. W naszym wyobrażeniu mieszkańcy Ziemi żyjący tysiące lat przed nami byli prymitywni i ograniczeni. Powstaje zatem pytanie jak mogli wznieść precyzyjne budowle, zegary czasu, mierzące cykl precesyjny który trwa 25 920 lat ?

Z tego co wiemy, antyczni nie dysponowali lunetami, satelitami, teleskopami, komputerami, sztuczną inteligencją, zatem by zbudować taki zegar czasu musieli nieustannie wpatrywać się w gwiazdy i konsekwentnie rejestrować zmiany na niebie, tak by po 25 920 latach móc naszkicować zegar czasu. Przy tym nie wydaje się możliwe aby taki zegar powstał od razu.

By ustalić , że cykl się powtarza, że słońce w czasie jednego cyklu wschodzi i zachodzi z każdej strony, ze wschodu na zachód i z zachodu na wschód, musieli te fakty rejestrować przez co najmniej dwa, trzy takie cykle, a więc od 51 840 do 77 760 lat. Do tego wybrali bardzo skomplikowaną metodę mierzenia czasu w oparciu o ruch Ziemi wokół swojej osi. Sądzę że dziś znaczna część populacji nawet nie wie, że Ziemia kręci się także wokół swoje osi.

Jeden obrót Ziemi wokół swojej osi trwa właśnie 25 920 lat. W tym czasie słońce przechodzi przez kolejne 12 znaków zodiaku, rozmieszczonych co 30 stopni. Zodiakalny miesiąc cyklu precesyjnego trwa 2160 lat. Wyjątkowym dniem jest dzień równonocy wiosennej w marcu, kiedy słońce wschodzi na tle konstelacji 12 znaków zodiaku.

Ruch słońca w ciągu precesyjnego roku odbywa się w odwrotnym do stosowanego obecnie schematu. Najpierw jest Lew, potem Rak, Bliźnięta, Byk, Baran, Ryby, Wodnik, Koziorożec, Strzelec, Skorpion,Waga, Panna.

Tek wygląda ostatni cykl precesyjny, licząc od obecnego okresu.
Wodnik – 1990 n.e. – 4150 n.e.
Ryby – 170 p.n.e. do 1900 n.e. ( Ryby znak Chrześcijaństwa )
Baran – 2330 p.n.e. do 170 p.n.e. ( Baran bóstwo Egiptu )
Byk – 4490 p.n.e. do 2330 p.n.e. ( Apis symbol Egiptu )
Bliźnięta – 6650 p.n.e. – 4490 p.n.e.
Rak – 8810 p.n.e. – 6650 p.n.e.
Lew – 10 970 p.e. – 8810 p.n.e. ( SFINKS )
Panna – 13 130 p.n.e. – 10 970 p.n.e.
Waga – 15 290 p.n.e. do 15 290 p.n.e. – 13 130 p.n.e.
Skorpion – 17 450 p.n.e. -15 290 p.n.e.
Strzelec – 19 610 p.n.e. do 17 450 p.n.e.
Koziorożec – 21 770 p.n.e. – 19 610 pn.e.

Spróbujcie, przeprowadźcie eksperyment i zacznijcie śledzić gwiazdy na niebie. Odrzućcie wszelkie pomoce i korzystajcie jedynie z ołówka i kartki. Ile pokoleń trzeba, by zbadać jeden cykl precesyjny ? Załóżmy , że jedno pokolenie to 70 lat. Potrzeba aż 370 pokoleń ( 25 920 : 70 ) , by zapisać jeden Wielki Rok. Przy tym musielibyście mieć dogodne warunki pogodowe, by takie obserwacje prowadzić. Czy uda się ustalić prawidłowość, matematyczny wzorzec tego zegara za jednym razem ?

W dostępnych źródłach historycznych ( Królewski Kanon z Turynu ) dowiadujemy się, że przez 13 420 lat przed zjednoczeniem Górnego i Dolnego Egiptu, co nastąpiło w roku 3100 p.n.e., Egiptem rządzili Szemsu-hor ( Towarzysze Horusa ) półbogowie, projektanci procesów społecznych, ekonomicznych. Przed nimi na tronie Egiptu zasiadała dynastia 10 neczeru, nieśmiertelnych Bogów. Kiedy Bogowie opuścili Ziemię ster w ręce przejęli Szemsu-hor, którzy stali się z czasem śmiertelni.

Już kiedyś pisałem na mojej osi czasu o Wielkim Labiryncie i Jeziorze Mojrisa. Przywoływałem wówczas świadectwo naocznego świadka tej największej i nie mającej sobie równej w antycznym świecie budowali. Herodot który zwiedzał Labirynt opisał go jako 3000 komnat powiązanych podwórcami, z czego 1500 komnat znajdować się miało pod Ziemią , a drugie 1500 nad nią. Pod Ziemią mieli być pochowani właśnie antyczni władcy Egiptu. Tej części nie udostępniono Herodotowi do zwiedzania. Liczba komnat dowodzi o niezwykle długiej historii linii dynastycznej.

Naucza się obecnie, że Egipcjanie nie mieli jakichkolwiek związków z plemionami Indian Nauha Mezoameryki.Musi zatem budzić zdumienie, że obie cywilizacje posługiwały się tym samym kalendarzem precesyjnym, podając dokładnie tę samą ilość cykli – cztery. Indianie Mezoameryki rok precesyjny nazywali jednym słońcem. Według podań Indian Nahua, jesteśmy obecnie w piątym słońcu. Poprzednie trzy epoki kończyły się kataklizmami, spowodowanymi trzema z czterech żywiołów ( ogień, wiatr, woda, ), tylko pierwszą epokę gigantów zakończyły Jaguary pokonując olbrzymów.

Hiszpański kartograf Pomponiusz Mela, stwierdził w swych dziełach, że był w historii Egiptu okres 13 000 lat ( dokładnie tak jak podaje to Królewski Kanon z Turynu ) , kiedy Egiptem rządziło kolejnych 330 władców. Prawdopodobnie to im poświęcono dolne 1500 komnat w antycznym labiryncie przy brzegu jeziora Mojrisa. Co ważne Pomponiusz pisał o tym, że od narodzin Egiptu gwiazdy wykonały cztery pełne obroty, a więc historia Egiptu sięga 103 680 lat.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JAKA JEST PRAWDA O WIEKU NASZEJ CYWILIZACJI ?

Globalna Świadomość17 maja 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułGLOBALNY BANK NASION – CZY WSPÓŁCZESNA ARKA POWSTAŁA W OBAWIE PRZED NADCHODZĄCYM RESETEM ?Następny artykułTAJEMNICZE WIZYTY CZŁONKÓW ELIT NA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CUDA TARTARII – POZNAJ ŚWIAT ZNISZCZONY PRZEZ MASONERIĘ ! SKRADZIONY ETER – JAK ELITY UKRYŁY PRAWDĘ O CYWILIZACJI TARTARII ?

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

WSZYSTKIE PATENTY TESLI UJAWNIONE ! MEL GIBSON – ”TO DOPIERO CZUBEK GÓRY LODOWEJ” CUDA TARTARII – POZNAJ ŚWIAT ZNISZCZONY PRZEZ

Kategorie

AGENDA 2030 (260) Alternatywna historia świata (186) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • JAKA JEST PRAWDA O WIEKU NASZEJ CYWILIZACJI ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?