Przekraczając Rubikon

TAJEMNICZE WIZYTY CZŁONKÓW ELIT NA ANTARKTYDZIE.

TAJEMNICZE WIZYTY CZŁONKÓW ELIT NA ANTARKTYDZIE.

Dziwne wieści z Antarktydy pojawiają się z równie zadziwiająca regularnością i to od czasu kiedy Niemcy założyli tu niesławny Neue Schwabenland (dzisiejsza Ziemia Królowej Maud), który osobiście wizytował Rudolf Hess i Herman Goering. Zaraz po wojnie wody Antarktydy stały się niemym świadkiem tajemniczej wyprawy amerykańskiego admirała Byrda.

Byrd wraz z całą flotyllą okrętów wojennych, wliczając w to pomocniczy lotniskowiec, wyruszył w 1947 r. w ośmiomięsięczny rej do Antarktyki i zakończył go nagle już po ośmiu tygodniach!

Do dziś przyczyny nie są jasne. W trakcie wyprawy doszło do walk w których zatonął amerykański okręt a kilka innych zostało uszkodzonych. Amerykańska ekspedycja poniosła także ofiary w ludziach. Problem w tym, że nigdy nie wyjawiono z kim walczyła flotylla Byrda, bo po powrocie wszystko co było związane z wyprawą – utajniono.

Wracając do USA admirał Byrd zawinął do Santiago w Chile, gdzie dał enigmatyczny wywiad do miejscowego “El Mercurio”, w którym powiedział, że Stany Zjednoczone muszą przygotować się do walki z przeciwnikiem (znów nie wiadomo jakim), posiadającym maszyny pozwalające przemieszczać się z ogromną prędkością od bieguna do bieguna. Od tego momentu admirał Byrd zamilkł na zawsze. Po powrocie przeszedł w stan spoczynku i objęto go ścisłą opieką” psychologiczną”. Richard Byrd był doświadczonym polarnikiem, ekspertem w kwestii Antarktydy, nad której biegunem południowym osobiście przeleciał samolotem. Tuż przed II WŚ Niemcy proponowali mu udział w swojej ekspedycji, ale admirał odmówił.

Za czasów prezydenta Clintona na Antarktydzie znaleziono meteoryt, który pochodził z Marsa. Po dokładnym zbadaniu stwierdzono, że w jego wnętrzu znajdują się skamieliny biologicznego życia! Informacje tą potwierdził sam prezydent i było to wydarzenie bez precedensu, bo łamało monopol Ziemi na życie we wszechświecie. Nie dziwi więc, że sprawie szybko urwano głowę, a naukowców, którzy badali meteoryt po prostu zwolniono z NASA. Sam Clinton osobiście wybrał się do Nowej Zelandii, do miejscowości Christ Church, gdzie zapoznał się z efektami operacji Deep Freeze – również w większości tajnej.

Koniec 2016 r. zaznaczył się m. in. całą serią zagadkowych wydarzeń do jakich doszło na Antarktydzie. Patriarcha Moskwy – Kirył – pofatygował się aby polecieć na Antarktydę tylko po to, aby poświęcić tam prawosławną kaplicę. Taka przynajmniej jest oficjalna wersja. Była to jednak wizyta dziwna, bo na bardzo wysokim poziomie hierarchii prawosławnej, zwłaszcza, że do poświęcenia takiej kaplicy wystarczył pierwszy z brzegu biskup.

Wizytę tę łączy się z interesującym znaleziskiem na jakie miano natrafić w…Mekkce. Plotka głosi (wciąż mam kłopoty aby ją zaakceptować), że podczas remontu Wielkiego Meczetu w świętym mieście muzułmanów natrafiono na coś z bardzo odległej przeszłości. Miała to być Arka Gabriela – być może w jakiś sposób podobna do Arki Przymierza. Rzekomo znaleziony artefakt miał okazać się bardzo niebezpieczny i Arabowie zwrócili się do Rosjan o pomoc i przekazali im znalezisko. Podobno Arka miała zostać przewieziona na Antarktydę, bo w każdym innym miejscy była zbyt niebezpieczna dla ludzi a nawet ludzkości (!) i patriarcha Kirył miał przeprowadzić szereg starożytnych rytuałów, aby zabezpieczyć artefakt.

Trudno jednak sobie wyobrazić aby fanatyczni Saudowie zdecydowaliby się oddać cokolwiek w ręce chrześcijan – dlatego historia ta ma zbyt wiele dziur aby traktować ją poważnie. Z drugiej jednak strony potwierdzono fakt, że coś stało się w rosyjskiej stacji polarnej u brzegów zamarzniętego jeziora Vostok. Rosyjscy polarnicy zapadli nagle na tajemniczą chorobę i zostali w trybie natychmiastowym ewakuowani z Antarktydy. Czy mogło mieć to związek z Arką Gabriela? Dodatkowo Rosjanie wysłali w kierunku Antarktydy część swojej bałtyckiej floty…

Jakby tego było mało, 89-letni Buzz Aldrin, drugi człowiek, który postawił stopę na Księżycu ogłosił na swoim Twitterze, że udaje się właśnie na Antarktydę i jedzie na “wyrzutnię”.

Nie wiadomo co miał na myśli. Czy owa “wyrzutnia” to tylko żargon astronautów oznaczający lotnisko? Czy też może miał na myśli jakąś inną “wyrzutnię” na Antarktydzie? Aldrin dotarł na Antarktydę, lecz nie zabawił tam długo i ze względu na stan zdrowia musiał być natychmiast ewakuowany.

Raptowne pogorszenie się stanu jego zdrowia nastąpiło na Biegunie Południowym, skąd samolot zabrał go do amerykańskiej bazy antarktycznej McMurdo, gdzie udzielono mu pierwszej pomocy i odesłano do Nowej Zelandii. Trzeba tu dodać, że Aldrin podróżował po Antarktydzie prywatnie. Jego wpisy na Twitterze także szybko zniknęły. Podobno w jednym z nich Aldrin miał napisać, że to, co zobaczył jest “czystym złem” (!). Wśród ważnych osobistości odwiedzających Antarktydę był także brytyjski książę Harry (w 2013 r.) a także król Hiszpanii Juan Carlos.

Te nieoczekiwane i nietypowe pod każdym względem wizytacje siódmego kontynentu sugerują, że musi być tam coś niezwykłego, że wzbudza aż takie zainteresowanie możnych tego świata. Czyżby znaleziono tam coś, co ma siłę poważnie zamieszać w naszej historii i przedstawić ją z zupełnie innej perspektywy? Jakiś czas temu rozważano możliwość istnienia na Antarktydzie struktur przypominających piramidy. Nie można wykluczyć, że tak właśnie jest, ale znów: dowody na ich istnienie są zbyt cienkie aby móc choćby spróbować założyć, że istnieją one na Antarktydzie naprawdę. Ewidencję na ten temat rozważałem na NA w artykule: “Piramidy na Antarktydzie”.

Ale na tym nie koniec. Jedna z ostatnich rewelacji z Antarktydy to – znów – rzekome odkrycie struktury, którą w j. angielskim nazywa się “motte & bailey” i oznacza to zameczek z niewielkim podgrodziem. W tym przypadku już w ogóle nie wiadomo co o tym myśleć. Spreparowanie takiego zdjęcia na photoshopie jest dziecinnie łatwe nawet dla mnie. Z drugiej strony może to być autentyczna struktura, tyle że niekoniecznie z zamierzchłych czasów. Na Antarktydzie pracuje się nad wieloma tajnymi projektami i być może to, co wystaje z lodu jest jednym z nich. Struktura ma ok. 120-130 m średnicy i wszystko wskazuje, że została ona stworzona przez człowieka. Naukowcy jak zwykle znaleźli wytłumaczenie, mówiąc, że jest to tzw. sastrugi, efekt lat działania silnych wiatrów i padającego śniegu.

Krótko po tym pojawiło się kolejne zdjęcie z Google Earth przedstawiające tajemnicze schody i z braku jakiejkolwiek innej ewidencji można na ten temat tylko spekulować.

Może to być dosłownie wszystko: od legendarnej antarktycznej bazy nazistów po cyfrowy śmieć, który powstał przy nakładaniu na siebie zdjęć satelitarnych, kiedy tworzono tą mapę. Kilka lat temu na Google Mars znaleziono coś podobnego i okazało się to być takim właśnie cyfrowym zanieczyszczeniem.

Antarktyda wciąż kryje w sobie wiele tajemnic i to pobudza wyobraźnię tak samo jak złote miasta ukryte w amazońskiej dżungli. Nawet chłód tego kontynentu nie jest w stanie uspokoić domysłów i teorii jakie towarzyszą wszelkim anomaliom jakie znajdowane są na siódmym kontynencie. Kilka lat temu na Ziemi Wilkesa odkryto emisję pola elektromagnetycznego, które radykalnie różni się od otoczenia. Po zbadaniu tego miejsca za pomocą satelity okazało się, że obejmuje ono teren o średnicy ok. 250 km (!) i osiąga głębokość 848 m.

Dało to początek teoriom o bazach UFO ukrytych pod lodem, gdy tymczasem okazuje się, że jest to ogromny krater, który został wyżłobiony przez meteoryt dwa razy większy od Chicxulub, który skończył na ziemi panowanie dinozaurów. Nie oznacza to jednak wcale, że skoro jest to naturalny krater to nie może on mieścić w sobie jakiejś bazy. Spekulacjom jak zawsze w takiej sytuacji nie ma końca.

Ostatnia informacja z Antarktydy – jak się można spodziewać – znów wprawia w zdumienie. Podczas tworzenia mapy (za pomocą echosondy) dna morskiego u wybrzeży kontynentu zauważono dziwaczne ślady i znaki, których pochodzenia nikt nie jest w stanie w 100% wyjaśnić. Mapę dna morskiego zaprezentowano podczas spotkania europejskich geo-naukowców w Wiedniu i pokazuje ona obszar większy niż Wielka Brytania.

W prasie pokazano jednak tylko zdjęcia dna morskiego z… Morza Barentsa, które jest w Arktyce, pisząc, że podobne znaleziono w Antarktyce. Szramy w dnie morskim są bardzo głębokie i sięgają 10 m. Tłumaczy się je działalnością lodowca, który dryfował żłobiąc ślady w dnie morskim. Niektóre z nich przypominają regularne figury geometryczne co zawsze wzbudza spekulacje. Szczególnie jeden z nich, które przypomina regularne ogniwo, podobne do tych jakie można znaleźć w Południowej Afryce na lądzie i które skonstruowane są z kamienia.

Dziwne rzeczy dzieją się w Antarktyce. Od kiedy Rosjanie przewiercili wielokilometrową warstwę lodu w Jeziorze Wostok krąży plotka, że znaleźli w nim coś pokaźnych rozmiarów. Rosjanie w razie czego siedzą cicho tylko ich samoloty kursują regularnie do jeziora i z powrotem.

Inna antarktyczna plotka mówi o jakiejś tajemniczej chorobie atakującej pracujących tam ludzi, którzy wywożeni są z lodowego kontynentu dyskretnie i bez rozgłosu i natychmiast zastępowani nowymi. Czyżby wydobyto z lodów jakiegoś wirusa, który w uśpieniu czekał miliony lat na swoją szansę?

Tuż przed II WŚ Antarktydą zainteresowali się Niemcy, którzy wysłali tam sporych rozmiarów ekspedycję przyłączając do III Rzeszy solidny kawałek Ziemi Królowej Maud, który nazwali Neuschwabenlandem. Nie wiadomo czego szukali tam naziści, ale gdy wracali z wyprawy ich trasa przebiegała podejrzanym zygzakiem. Chcieli zgubić swój trop?

Tuż po wojnie dotarła do Antarktydy imponująca eskadra admirała Byrda, która miała w planach zostać tam przez wiele miesięcy. W wyprawie wzięli udział specjalnie szkoleni do warunków polarnych marines w towarzystwie niszczycieli i lekkiego lotniskowca. Znów nie znamy powodu tej zdumiewającej – choćby ze względu na rozmiary – wyprawy. Zamiast jednak miesięcy – trwała kilka tygodni, gdy admirał Byrd zarządził odwrót. Amerykańskie okręty stoczyły tam tajemniczą bitwę, w której niektóre z nich zatonęły a inne powróciły mocno sfatygowane walką…. Z kim????

Byrd w wywiadzie dla chilijskiego “El Mercurio” ostrzegał przed wrogimi pojazdami powietrznymi, które wylatują z rejonu bieguna południowego i poruszają się z ogromną prędkością… Później na Antarktydę miały przybyć brytyjskie i amerykańskie siły specjalne, które rozprawiły się (podobno!!!) z antarktycznym oddzialem SS. Co jakiś czas pojawiają się nowe strzępki informacji w tej sprawie.

Dziś Antarktyda wciąż dobrze kryje swoje tajemnice a także tajemnice tych, którzy realizują tam projekty o których świat nie ma pojęcia. Kilka miesięcy temu na ten kontynent przybył patriarcha Moskwy Kirył III. Wracał do Rosji dość okrężną drogą z Hawany, gdzie spotkał się z papieżem Franciszkiem. Czyżby przyjechał tylko po to, żeby sobie zrobić zdjęcia z pingwinami?

Dwa tygodnie temu na Antarktydzie wylądował ogromny C-17 Globemaster (nomen omen) z amerykańskim sekretarzem stanu, Johnem Kerry na pokładzie. Jest to najwyższy dostojnik państwowy USA jaki kiedykolwiek odwiedził to miejsce. I znów ciśnie się na usta wiele pytań. Dlaczego? i w ogóle: Dlaczego właśnie teraz? Oficjalnie wizyta związana jest ze zmianami klimatycznymi na Ziemi, w co można uwierzyć tak samo jak w to, że admirał Byrd był wojownikiem Greenpeace. Kerry jest głównym amerykańskim dyplomatą i jeśli pojechał na Antarktydę to z pewnością nie zajmował się negocjacjami z pingwinami… No tak… Skoro nie z pingwinami to z kim???

Znów – jest to dziwne. Człowiek z jego pozycją i władzą jest w stanie w kilka minut dostać na biurko najnowsze dane na temat tego co się dzieje z ziemskim klimatem. Chyba że… szef amerykańskiej dyplomacji pojechał tam w celach ściśle związanych z charakterem jego obowiązków służbowych, czyli dyplomatycznych. Tyle, że nie bardzo wiadomo z kim miałby tam prowadzić takie rozmowy – co budzi kontrowersyjne spekulacje.

Udostępnij

 1. In 2022, Dogecoin conclude­d the year at a value of $0.07029. Howe­ver, as 2023 began, there­ was a glimmer of hope. The price­ rose to $0.09617 by the end of January only to dip to $0.08017 on Fe­bruary 10th. Yet, it rallied again, reaching $0.09126 on Fe­bruary 19th. Unfortunately, following the collapse of Silve­rgate Bank, a downturn occurred, and DOGE plummete­d to $0.06302 on March 10th. Even in the highly volatile crypto market, a meme coin like Dogecoin may continue to prove its worth even in the bear market. As per the Dogecoin (DOGE) price predictions, the coin might reach the maximum value of $0.57, with a minimum price of $0.40. At the same time, the average price can be $0.49. Founded in 1993 by brothers Tom and David Gardner, The Motley Fool helps millions of people attain financial freedom through our website, podcasts, books, newspaper column, radio show, and premium investing services.
  http://xn--bj1bt2qx8cgpc7wj.com/bbs/board.php?bo_table=free&wr_id=42889
  To be clear, Bitcoin certainly earned its place as a legitimate arena for speculation. Unfortunately, market participants can end up getting burned associating BTC as a viable alternative to the U.S. dollar. Instead, cryptos can help boost one’s portfolio in a short timeframe, assuming entry at the right price. Such volatility and unpredictability make BTC perfect for gamblers but not ideal as a “sovereign” currency. That consolidation set up Bitcoin for a strong run in 2013 when it began to attract more notice outside a niche audience of techies and hobbyists. The world’s first Bitcoin ATM was installed in Vancouver, allowing buyers to change fiat money for crypto. By the end of January, Bitcoin’s price had already risen to more than $20. The momentum built from there, as interest spread.

 2. ©  2020 Poker All rights reserved So, if you’re looking to perfect your game, here’s everything you need to know about how to win at poker, with some poker tips and tricks to master your game. If you don’t know how to play Seven Card Stud, check out the rules in the previous section, it’ll to make learning Razz poker way easier. Razz poker is a lowball game which means the card and hand rankings are flipped upside down. The Poker On The Mind podcast, hosted by two Red Chip Poker coaches Dr. Tricia Cardner & Gareth James, is the perfect mix between strategy and the mental game of poker. As edges in higher stakes games continue to get razor-thin, the benefits of a stronger mental game become more and more important. So tune in if you know your poker mindset could use a little upgrade!
  https://codyhgda740740.verybigblog.com/23491829/top-slot-games-uk
  In three-card poker, the hand rankings differ from five-card poker hand rankings. In the event of any conflict or inconsistency between any provision of this Agreement and any of such other terms, conditions, policies, statements and explanations, the order of precedence shall be in descending order of clauses i. to vi. above, except that this Agreement, any applicable website user agreement and any applicable mobile application user agreement shall rank below the applicable Lottery Game Rules and Pay-to-Play Game Rules for such purpose. The ranking of hands is slightly different than in five-card games. In Three Card Poker, flushes occur more often than straights, so straights outrank flushes – the opposite of their rank in five-card hands.

 3. To use this free coins on you can click a link and you will be redirected on Caesars Casino Game on Facebook. If you are using the mobile app, Still the same just click the link above. Here’s the latest and popular contents inside the club: GSN Casino free coins for sweet slots and awesome bingo games! Also play poker and dozens of other free casino games that promises fun at your fingertips. Mobile for Android and iOS. Play on Facebook! There won’t be a lot in the beginning. But as you level up in GSN Casino, you also unlock other slot games. Other slot games can be downloaded, so you can start playing them already. But most are locked and you’ll need to level up to unlock them in GSN Casino. How each slot game is played is the same. 1 November 2023 Great place to get Big Fish Casino free chips and please recommend your friends to get 2021 gifts by subscribing us. We
  http://www.shop-kt.net/bbs/board.php?bo_table=free&wr_id=270876
  Check out the most popular real money slots for November. Moreover, Super Slots has a wide range of games available. They are an especially good option for slots players, thanks to the sheer number of great slot games they have. We found all of their games to have fantastic graphics and audio accompaniments. If you want a rich variety of real money online slots with an unbeatable welcome bonus, try Super Slots. Super Slots offers over 420 of the best slot games on a user-friendly site, welcoming players with a $6,000 bonus. However, the one con we found with Super Slots is the lack of mobile gaming options. Here’s probably the most interesting topic when it comes to real money online gambling — Bonuses and Promotions. If you used to gamble at a local land-based casino, you might have encountered special deals and coupons, but if you are a complete beginner, this is the stuff that might encourage you to get involved in gambling with real cash.

 4. I happen to be writing to make you be aware of what a incredible experience my friend’s princess obtained studying yuor web blog. She learned some things, including what it’s like to possess an ideal teaching spirit to have others without problems understand a number of problematic things. You truly surpassed visitors’ desires. I appreciate you for coming up with those warm and friendly, safe, revealing and easy thoughts on your topic to Evelyn.

  Feel free to surf to my web-site :: http://sunginew.com/bbs/board.php?bo_table=free&wr_id=114858

 5. Howdy! I could have sworn I’ve visited this website before but after browsing
  through a few of the articles I realized it’s new to
  me. Nonetheless, I’m definitely happy I discovered it and I’ll be bookmarking it and checking
  back often!

 6. Hello there! Quick question that’s totally off topic. Do you know how to make your
  site mobile friendly? My blog looks weird when browsing from my iphone4.
  I’m trying to find a template or plugin that might be able to fix this
  issue. If you have any recommendations, please share.
  With thanks!

 7. Does your website have a contact page? I’m having problems locating it but, I’d like to send you an email.
  I’ve got some ideas for your blog you might be
  interested in hearing. Either way, great blog and I look forward to seeing
  it grow over time.

 8. You’ve made some decent points there. I looked on the web for more info about
  the issue and found most individuals will go along with your views on this site.

  miradora.top

 9. Spot on with this write-up, I truly believe that this site needs much more
  attention. I’ll probably be returning to read through more, thanks for the advice!
  I saw similar here: %random_link% and also here:
  %random_link%

 10. magnificent points altogether, you simply won a new reader.
  What could you suggest about your submit that you simply made some days in the past?
  Any certain? I saw similar here: sklep internetowy and also here: sklep online

 11. Excellent site you have here.. It’s hard to find good quality writing like
  yours these days. I really appreciate people like you!
  Take care!! I saw similar here: najlepszy sklep and also here: %random_link%

 12. We stumbled over here different web address and thought
  I might as well check things out. I like what I see so i am just following you.
  Look forward to looking at your web page again. I saw similar here:
  najlepszy sklep and also here: e-commerce

 13. I really love your blog.. Pleasant colors & theme. Did you create this site yourself?
  Please reply back as I’m attempting to create my own site and
  want to learn where you got this from or exactly what the theme is called.
  Thank you!!

 14. It’s awesome in support of me to have a website, which is beneficial in support of my
  know-how. thanks admin I saw similar here: sklep online and also here:
  e-commerce

 15. Definitely believe that which you stated. Your favorite reason appeared to be
  on the internet the easiest factor to bear in mind of.

  I say to you, I certainly get irked whilst people consider issues that they just don’t
  understand about. You controlled to hit the nail upon the highest and also defined out the entire thing without having
  side-effects , other folks can take a signal.
  Will likely be again to get more. Thanks

 16. Wow, amazing blog structure! How lengthy have you been blogging for?
  you make blogging glance easy. The whole look of your web site is magnificent, let alone the content!
  You can see similar: sklep and here najlepszy sklep

 17. Howdy! This post could not be written any better! Going through
  this article reminds me of my previous roommate!
  He always kept talking about this. I will send this post to
  him. Pretty sure he will have a good read.
  Thanks for sharing! I saw similar here: dobry
  sklep and also here: najlepszy sklep

 18. You actually make it seem so easy with your presentation but I
  find this matter to be really something which
  I think I would never understand. It seems too complex and extremely broad for me.
  I am looking forward for your next post, I will try to get the
  hang of it! I saw similar here: Sklep internetowy

 19. link link link link link link link link link link link link link link
  link link link link link link link link link link link link
  link link link link link link link link link link
  link link link link link link link link link
  link link link link link link link link link
  link link link link link link link link link
  link link link link link link link link link
  link link link link link link link link link
  link link link link link link link link link
  link link link link link link link link link

 20. xxx tentacion death indian xxx alyx star xxx xxx photo nora fatehi xxx
  xxx hot videos xxx tentacion real name xxx bhabhi xxx hd nora
  fatehi xxx hot xxx xxx video hindi mein xxx india xxx hot video rashmika xxx bf xxx
  indian xxx video nora fatehi xxx xxx story xxx photo xxx com xxx videos indian xxx indian video xxx indian xxx porn video xxx dehati xxx
  bhabhi xxx tentacion death hot xxx xxx porn videos hindi xxx xxx tentacion death porn xxx xxx sexy video xxx
  in hindi xxx videos
  miya khalifa xxx alyx star xxx xxx photo video xxx indian xxx video xxx video hd
  xxx bf xxx sex xxx vedio
  porn xxx xxx videos indian xxx videos in hindi xxx video hindi
  xxx videos rashmika mandanna xxx xxx com xxx gf xxx video indian
  xxx in hindi xxx video hindi mein xxx videos indian www xxx video alyx star xxx xxx+videos xxx russian bhabhi xxx mia
  khalifa xxx
  xxx india xxx video hindi mein xxx video xxx vedio xxx movie xxx hd videos xxx video indian xxx russian xxx com
  xxx hindi xxx full hd xxx (film series) movies hot xxx xxx
  download xxx full hd xxx sexy videos xxx porn videos your priya
  xxx
  xxx video indian xxx videos hindi hindi xxx videos hindi xxx videos xxx
  videos hindi xxx video hindi mein www xxx video xxx movie indian xxx video
  www xxx rashmika mandanna xxx bhabhi xxx xxx videos indian xxx indian video
  xxx+video xxx (film series) movies xxx tentacion lyrics rashmika mandanna xxx
  bhabhi xxx xxx (film series) movies anjali arora xxx xxx
  tentacion real name xxx videos hd www xxx miya khalifa xxx www xxx xxx dehati xxx movie xxx video hindi your priya xxx
  gay xxx rashmika xxx hindi xxx pooja hegde xxx hindi xxx videos xxx story xxx gf rashmika mandanna xxx xxx video xxx in hindi xxx porn videos
  cartoon xxx xxx porn video sunny leone xxx xxx sex videos xxx sexy videos
  xxx sex videos xxx sexy video xxx photo xxx sis rashmika mandanna xxx xxx porn videos
  hindi xxx videos xxx sex videos
  cartoon xxx xxx वीडियो xxx hindi xxx hd video xxx bhabhi xxx (film series) johnny sins xxx xxx bhabhi xxx tentacion death
  anime xxx rashmika mandanna xxx xxx hot videos xxx bhojpuri www
  xxx video www xxx video xxx videos in hindi xxx sex videos sex xxx
  hot xxx videos xxx hd video xxx vedio your priya xxx www xxx porn xxx xxx sex videos xxx hot
  video xxx sex video
  xxx porn xxx mms xxx videos indian xxx story xxx russian xxx sexy video sunny leone
  xxx xxx vedio xxx bhabhi
  xxx desi rashmika mandanna xxx xxx porn videos xxx xxx.
  hindi xxx pooja hegde xxx xxx hd hindi gungun gupta
  xxx,
  xxx porn videos xxx porn video xxx hd video xxx hot videos porn xxx xxx russian xxx sexy video ok xxx xxx
  hot video
  hot xxx videos xxx tentacion lyrics xxx tentacion death xxx video hindi xxx video hindi xxx full hd indian xxx videos nora
  fatehi xxx rashmika xxx

 21. source source source source source source source source source source source source source
  source source source source source source source source source source source source source source source
  source source source source source source source source
  source source source source source source source source source
  source source source source source source source source source
  source source source source source source source source source
  source source source source source source source source source
  source source source source source source source source source
  source source source source source source source source source
  source source source source source source source source source
  source source source source source source source
  source source source source source source source source source source source
  source source source source source source source source source source source source source source source source source source
  source source source source source source source source source
  source source source source source source source source source
  source source source source source source source source source
  source source source source source source source source
  source
  source source source source source source source source source
  source source source source source source source source source
  source source source source source source source source source

 22. Barbie Extra So Fly Fashion Adventure | FULL EPISODES | Ep. … Barbie Color Creations Barbie Digital Makeover Windows ReadMe (English) Our Baby Game for Girls are filled with totally awesome, teachers, therapists and educators with the aim of improving the baby, toddler and children educational Process. Join teen Ellie to many exciting beauty places where the miraculous transformations happen. The Extreme Makeover: Ellie Edition game is going to take you into a multileveled makeover experience in which our pretty girl transforms herself into a stunning and elegant young lady. All you need to do is to hit the play button and start the long road of a complete transformation with a first task.  Give your Barbie doll a makeover and help her look like Lady Gaga. Pay attention to Gaga’s looks: paint her nails, choose the right hairstyle and clothes and have a nice time!
  http://daltontzvf130.yousher.com/daftar-pkv-games-download-pkv-games-gratis-wsop
  Bonus: The “I’m Great” Song We designed Hoffman Academy with busy people in mind. Now anyone can learn (or re-learn) piano online from the convenience of home at your own pace, on your own schedule, with just 15 minutes a day! It is independent of age and never too late to pick up a skill like the piano. Moreover, with the technology in our hands, we can get piano lessons online through a webcam. We designed Hoffman Academy with busy people in mind. Now anyone can learn (or re-learn) piano online from the convenience of home at your own pace, on your own schedule, with just 15 minutes a day! Besides, this app will provide you with a tremendous source of modern and classical songs. Hence, Piano 3D will give you the perfect experience with its online piano lessons.

 23. I absolutely love your blog and find the majority of your post’s to
  be just what I’m looking for. Do you offer guest writers
  to write content to suit your needs? I wouldn’t mind writing a post or elaborating on many of the
  subjects you write in relation to here. Again, awesome blog!

 24. I really like your blog.. very nice colors & theme.
  Did you make this website yourself or did you hire someone
  to do it for you? Plz respond as I’m looking to construct
  my own blog and would like to know where u got this from.
  kudos
  porn videos, indian xxx, indian sex, indian sex, porn hd, porn videos, sex, sex videos, indian xxx, porn videos, indian sex, porn videos, porn hd, porn hd, xnxx videos, sex
  videos, porn videos, indian xxx, xnxx, sex videos, indian xxx, indian xxx, indian porn, sex videos, sex videos,
  indian xxx, porn hd, indian porn, porn hd, porn hd,
  porn videos, indian sex, indian xxx, indian porn, indian porn, porn, indian porn, xxx, indian xxx,
  sex videos, porn videos, sex videos, porn hd,
  indian porn, porn videos, xxx, xnxx videos, porn hd, porn,
  xnxx videos, porn videos, xnxx, indian xxx, xnxx videos,
  porn videos, sex videos, xnxx videos, xnxx, indian porn, xnxx videos,

 25. After looking into a number of the blog articles on your web site, I really appreciate your way of
  writing a blog. I book-marked it to my bookmark site list and
  will be checking back in the near future. Take a look at my website too
  and let me know how you feel.

 26. PBN sites
  We generate a network of privately-owned blog network sites!

  Pros of our private blog network:

  We execute everything SO THAT GOOGLE DOES NOT realize that THIS IS A self-owned blog network!!!

  1- We purchase domains from distinct registrars

  2- The primary site is hosted on a VPS hosting (VPS is fast hosting)

  3- Other sites are on separate hostings

  4- We assign a individual Google profile to each site with verification in Search Console.

  5- We create websites on WP, we don’t utilise plugins with the help of which Trojans penetrate and through which pages on your websites are created.

  6- We never reproduce templates and utilise only unique text and pictures

  We never work with website design; the client, if desired, can then edit the websites to suit his wishes

 27. Brands that manufacture chronometer watches
  Understanding COSC Validation and Its Importance in Horology
  COSC Certification and its Rigorous Standards
  Controle Officiel Suisse des Chronometres, or the Controle Officiel Suisse des Chronometres, is the official Switzerland testing agency that certifies the accuracy and precision of timepieces. COSC accreditation is a mark of excellent craftsmanship and dependability in timekeeping. Not all timepiece brands follow COSC accreditation, such as Hublot, which instead sticks to its own stringent criteria with movements like the UNICO calibre, attaining equivalent accuracy.

  The Science of Exact Chronometry
  The core mechanism of a mechanical watch involves the spring, which supplies energy as it unwinds. This mechanism, however, can be susceptible to external factors that may influence its accuracy. COSC-accredited movements undergo demanding testing—over fifteen days in various circumstances (5 positions, three temperatures)—to ensure their resilience and dependability. The tests measure:

  Typical daily rate precision between -4 and +6 seconds.
  Mean variation, highest variation rates, and impacts of thermal variations.
  Why COSC Accreditation Is Important
  For timepiece fans and collectors, a COSC-accredited watch isn’t just a item of tech but a proof to enduring quality and accuracy. It represents a timepiece that:

  Provides exceptional dependability and accuracy.
  Ensures assurance of quality across the entire construction of the watch.
  Is apt to maintain its value more effectively, making it a wise choice.
  Popular Chronometer Manufacturers
  Several famous manufacturers prioritize COSC certification for their timepieces, including Rolex, Omega, Breitling, and Longines, among others. Longines, for instance, presents collections like the Record and Soul, which showcase COSC-validated movements equipped with cutting-edge materials like silicone balance springs to improve resilience and performance.

  Historical Context and the Evolution of Chronometers
  The idea of the chronometer dates back to the need for precise chronometry for navigation at sea, emphasized by John Harrison’s work in the 18th cent. Since the formal foundation of Controle Officiel Suisse des Chronometres in 1973, the accreditation has become a benchmark for evaluating the accuracy of high-end timepieces, maintaining a tradition of excellence in horology.

  Conclusion
  Owning a COSC-certified timepiece is more than an aesthetic choice; it’s a commitment to quality and precision. For those appreciating precision above all, the COSC certification offers tranquility of mind, guaranteeing that each accredited timepiece will function reliably under various conditions. Whether for personal contentment or as an investment decision, COSC-validated timepieces distinguish themselves in the world of horology, maintaining on a legacy of careful timekeeping.

 28. Nihai Dönemin En Gözde Bahis Sitesi: Casibom

  Bahis oyunlarını sevenlerin artık duymuş olduğu Casibom, son dönemde adından genellikle söz ettiren bir iddia ve oyun web sitesi haline geldi. Ülkemizin en mükemmel bahis sitelerinden biri olarak tanınan Casibom’un haftalık bazda olarak değişen giriş adresi, sektörde oldukça taze olmasına rağmen güvenilir ve kazandıran bir platform olarak tanınıyor.

  Casibom, rakiplerini geride bırakarak eski casino sitelerinin geride bırakmayı başarılı oluyor. Bu sektörde uzun soluklu olmak önemli olsa da, oyunculardan iletişimde bulunmak ve onlara ulaşmak da eş kadar değerli. Bu noktada, Casibom’un gece gündüz servis veren canlı destek ekibi ile rahatça iletişime temas kurulabilir olması büyük önem taşıyan bir fayda sağlıyor.

  Süratle büyüyen oyuncu kitlesi ile ilgi çekici Casibom’un arka planında başarım faktörleri arasında, sadece ve yalnızca casino ve canlı casino oyunları ile sınırlı olmayan kapsamlı bir servis yelpazesi bulunuyor. Atletizm bahislerinde sunduğu geniş seçenekler ve yüksek oranlar, oyuncuları cezbetmeyi başarmayı sürdürüyor.

  Ayrıca, hem atletizm bahisleri hem de bahis oyunlar katılımcılara yönlendirilen sunulan yüksek yüzdeli avantajlı ödüller da dikkat çekiyor. Bu nedenle, Casibom kısa sürede sektörde iyi bir reklam başarısı elde ediyor ve büyük bir oyuncu kitlesi kazanıyor.

  Casibom’un kar getiren ödülleri ve popülerliği ile birlikte, platforma üyelik ne şekilde sağlanır sorusuna da değinmek elzemdir. Casibom’a taşınabilir cihazlarınızdan, bilgisayarlarınızdan veya tabletlerinizden tarayıcı üzerinden rahatça ulaşılabilir. Ayrıca, sitenin mobil uyumlu olması da büyük önem taşıyan bir fayda getiriyor, çünkü şimdi pratikte herkesin bir cep telefonu var ve bu akıllı telefonlar üzerinden kolayca ulaşım sağlanabiliyor.

  Mobil tabletlerinizle bile yolda canlı olarak iddialar alabilir ve maçları canlı olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca, Casibom’un mobil uyumlu olması, memleketimizde casino ve kumarhane gibi yerlerin kanuni olarak kapatılmasıyla birlikte bu tür platformlara erişimin önemli bir yolunu oluşturuyor.

  Casibom’un güvenilir bir casino platformu olması da önemli bir artı sağlıyor. Ruhsatlı bir platform olan Casibom, duraksız bir şekilde eğlence ve kazanç elde etme imkanı sunar.

  Casibom’a kullanıcı olmak da oldukça kolaydır. Herhangi bir belge şartı olmadan ve ücret ödemeden siteye kolaylıkla üye olabilirsiniz. Ayrıca, site üzerinde para yatırma ve çekme işlemleri için de çok sayıda farklı yöntem bulunmaktadır ve herhangi bir kesim ücreti alınmamaktadır.

  Ancak, Casibom’un güncel giriş adresini takip etmek de gereklidir. Çünkü canlı şans ve kumarhane web siteleri moda olduğu için sahte platformlar ve dolandırıcılar da ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle, Casibom’un sosyal medya hesaplarını ve güncel giriş adresini düzenli aralıklarla kontrol etmek önemlidir.

  Sonuç, Casibom hem emin hem de kazanç sağlayan bir bahis platformu olarak dikkat çekici. Yüksek bonusları, geniş oyun alternatifleri ve kullanıcı dostu taşınabilir uygulaması ile Casibom, casino tutkunları için ideal bir platform sunuyor.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TAJEMNICZE WIZYTY CZŁONKÓW ELIT NA ANTARKTYDZIE.

Globalna Świadomość17 maja 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułJAKA JEST PRAWDA O WIEKU NASZEJ CYWILIZACJI ?Następny artykułPROGRAM ROZSZCZEPIENIA OSOBOWOŚCI – JAK AGENCJE RZĄDOWE TWORZĄ SUPERAGENTÓW.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

25 LAT MATRIXA – UKRYWANA PRAWDA O POWSTANIU FILMU ! CZY 'PLANDEMIA’ BYŁA OKULRYSTYCZNYM RYTUAŁEM O PODŁOŻU SATANISTYCZNYM ? CZY

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

WSZYSTKIE PATENTY TESLI UJAWNIONE ! MEL GIBSON – ”TO DOPIERO CZUBEK GÓRY LODOWEJ” CUDA TARTARII – POZNAJ ŚWIAT ZNISZCZONY PRZEZ

Kategorie

AGENDA 2030 (260) Alternatywna historia świata (186) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • TAJEMNICZE WIZYTY CZŁONKÓW ELIT NA ANTARKTYDZIE.
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?