Świat jest inny

PROGRAM ROZSZCZEPIENIA OSOBOWOŚCI – JAK AGENCJE RZĄDOWE TWORZĄ SUPERAGENTÓW.

PROGRAM ROZSZCZEPIENIA OSOBOWOŚCI – JAK AGENCJE RZĄDOWE TWORZĄ SUPERAGENTÓW.

Być może czytali państwo książkę The Three Faces of Eve ( Trzy oblicza Ewy ). Jej treść oparto na autentycznym przypadku , opisanym w 1905 roku przez doktora Mortona Prince’a pracownika Massachusetts General Hospital i Harvarda. Zaskoczył wszystkich, opowiadając, w jaki sposób wyleczył pewną kobietę o nazwisku Beauchamp z rozdwojenia osobowości. Używając post-hipnotycznej sugestii , dotarł do powodującej zaburzenia, dziecinnej strony osobowości pacjentki i zdołał pogodzić dwie „połowy” pani Beauchamp oraz połączyć je w jedną spójną osobowość.

„Mogę zahipnotyzować dowolnego człowieka bez jego jego wiedzy i świadomości , tak że popełni zbrodnię przeciwko Stanom Zjednoczonym”

Dr. George H.Eastbrooks ( 1895-1973 )

Kliniczni hipnotyzerzy na całym świecie uznali zagadnienie rozszczepienia osobowości za fascynujące wyzwanie. Do lat 20 XX wieku nie tylko nauczyli się stosować sugestię posthipnotyczną do zwalczania tego osobliwego problemu, ale nauczyli się również rozszczepiać jaźń niektórych osób tak, żeby stały się kimś w rodzaju Jekyll i Hyde’a.

Potencjał zastosowań tego zjawiska przez wywiad wojskowy był wprost ogromny.

W czasie Ii wojny światowej opracowałem tę technikę z pewnym porucznikiem w piechoty morskiej, którego tutaj będę nazywał Jones. Pod czujnym okiem wywiadu Marynarki Wojennej rozszczepiłem jego osobowość na Jonesa A i Jonesa B, niegdyś normalny, pracowity żołnierz stał się kimś kompletnie innym.

Z głębokim przekonaniem wyznawał doktrynę komunistyczną. Spotkało się to z entuzjastycznym przyjęciem ze strony komórek komunistycznych. Jednocześnie został usunięty przez ludzi , którzy brali udział w spisku, i ostatecznie stał się członkiem partii z legitymacją.”Jokerem” byl Jones B druga osobowość, wcześniej dominująca w normalnej świadomości żołnierza Jonesa.

W stanie hipnozy Jonesa B poddawano starannemu treningowi poprzez odpowiednie sugestie. Jones B. był głębszą osobowością , znał wszystkie myśli Jonesa A, był lojalnym Amerykaninem i zakodowano mu, żeby nic nie mówił w stanie świadomym.

Musiałem tylko zahipnotyzować całego człowieka, porozumieć się z Jonesem B, lojalnym Amerykaninem i miałem bezpośrednie wtyczki w obozie komunistycznym. Sprawdzało się to znakomicie przez kilka miesięcy, ale potem technika została odwrócona przeciwko nam. Wróg nie miał możliwości zdemaskowania podwójnej osobowości Jonesa , jednak zaczął coś podejrzewać , a potem wykorzystał podobną metodą na nas”.

Dr George Eastbrooks artykuł „Hypnosis Come of Age” opublikowany w Science Digest 1971 roku.

Z artykułu Eastbrooksa wynika że zdolność do programowania ludzi przez rozszczepienie ich osobowości uzyskano już w latach 20 XX wieku. Od tamtej pory minęło 89 lat, trudno sobie wyobrazić czym dzisiaj dysponują wojsko i służby specjalne. Ilu takich ludzi żyje wokół nas , ilu wojskowych, policjantów, ludzi służb, polityków, naukowców, lekarzy, inżynierów, sędziów, prawników.

Uważam że przez te 89 lat, przez potworną obróbkę pieniądzem, wydobyto z ludzi najgłębsze pokłady podłości, nikczemności, brutalności i cynizmu i dziś mnóstwo ludzi ma w sobie Pana Hyde’a, ukrytego za tytułem lekarza, sędziego, inżyniera, naukowca bez potrzeby rozszczepienia osobowości.

Opisany Jones w artykule Eastbrooksa do złudzenia przypomina Lee Harveya Oswalda.

Warto też zwrócić uwagę na to że Eastbrooks nie miał chyba pojęcia o tym, że obie strony żelaznej kurtyny są kontrolowane przez tych samych ludzi. Nie mógł zatem pojąć jak to się stało, że komuniści wiedzieli o rozszczepieniu Jonesa. Po obu stronach żelaznej kutyny dysponowano taką samą wiedzą , a jeżeli któraś ze stron uzyskała przewagę, zaraz dzieliła się osiągnięciem ze stroną przeciwną. W ten sposób przekazano ZSSR dokumentację i komponenty do produkcji bomby jądrowej, rakiet samosterujących, czy do budowy łodzi podwodnych , zaś ZSSR przekazała zachodowi swoje osiągnięcia w zakresie broni nieśmiercionośnej, broni mikrofalowej, fal ELF.

Czy wymiana trwa do dziś i czy konglomerat wojskowo-bankowy, jaki reprezentuje Trump, o taki układ stosunków z Moskwą zabiegał sami sobie odpowiedzcie. Warto może śledzić ile pieniędzy zostanie przeznaczonych w USA, Anglii, Francji na programy zbrojeniowe , które odpowiedzą na rosyjski program broni hipersonicznej.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PROGRAM ROZSZCZEPIENIA OSOBOWOŚCI – JAK AGENCJE RZĄDOWE TWORZĄ SUPERAGENTÓW.

Globalna Świadomość18 maja 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJEMNICZE WIZYTY CZŁONKÓW ELIT NA ANTARKTYDZIE.Następny artykuł”KATASTROFA” TUNGUSKA I NIKOLA TESLA : CO TAK NAPRAWDĘ SPOWODOWAŁO NAJWIĘKSZĄ EKSPOZJĘ NA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CO UKRYWAJĄ CHINY – NOWY WIRUS JUŻ W USA ! TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? CZYM

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

BYŁY CZŁONEK ZAKONU MASONERII UJAWNIA – TAJNY JĘZYK, JAK POROZUMIEWAJĄ SIĘ ELITY IKONA NWO, MENTOR SHWABA I ZAŁOŻYCIEL ”GRÓPY BILDERBERG”

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • PROGRAM ROZSZCZEPIENIA OSOBOWOŚCI – JAK AGENCJE RZĄDOWE TWORZĄ SUPERAGENTÓW.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?