Alternatywna historia świata

STAROŻYTNE KRAJE NIE BYŁY STAROŻYTNE – TAJEMNICZE ŚLADY ROZCIĄGANIA HISTORII ŚWIATA.

STAROŻYTNE KRAJE NIE BYŁY STAROŻYTNE – TAJEMNICZE ŚLADY ROZCIĄGANIA HISTORII ŚWIATA.

Ogólnie przyjmuje się, że historia jest nauką, a to, co twierdzi, jest dokładną i wielokrotnie weryfikowaną informacją. Eksperci w dziedzinie historii sporządzają mapy odzwierciedlające porządek świata politycznego odległej i niezbyt odległej przeszłości, przedstawiają życie mieszkańców określonego okresu historycznego, ich wygląd, obyczaje. Kiedy jednak odkrywamy źródła pisane tamtych czasów, okazuje się, że nie wszystko jest takie jak naucza nas akademicka historia.

Okazuje się, że państwa i ludy, odepchnięte oficjalną historią do czasów starożytnych, faktycznie istniały w średniowieczu, a wspaniałe zwierzęta, na przykład jednorożce, były uważane za nie bardziej wspaniałe niż łoś lub dzik w tamtych czasach.

Na wczesnych mapach XII-XIII, a nawet XV wieku widzimy kraje takie jak Achaja, Tartaria, Babilonia, Asyria, Amazonia, Mezopotamia, Scytia …

Wszyscy, absolutnie wszyscy europejscy autorzy tamtych czasów, jako jeden, piszą, że takie państwa w tym czasie żyły i żyły. Oczywiście możesz spróbować wyjaśnić to zjawisko w następujący sposób: mówią, że średniowieczni autorzy opisali niektóre kraje jako nowoczesne, a inne jako starożytne. Jaki jest jednak powód takiej selektywności?

Dlaczego niemożliwe było zobrazowanie politycznego porządku świata takim, jakim był naprawdę? To jest bardzo, bardzo dziwne i całkowicie nielogiczne. O wiele bardziej logiczne jest narysowanie mapy z aktualnymi informacjami o krajach i regionach w różnych częściach świata.

Amazonka istniała jako niewielki region na mapach współczesnych aż do połowy XV wieku! Jeszcze raz: XV! Tradycyjnie znajdował się w dolnym regionie Wołgi i nadał nazwę pobliskiej rzece: „Itil”. Pewien sławny ksiądz katolicki napisał w 1601 r., Że Amazonki były w rzeczywistości żonami słowiańskich (tj. Scytyjskich lub sarmackich) wojowników, którzy polegli w bitwie. Pogrążone w żałobie wdowy wzięły broń, by pomścić swoich mężów.

A teraz pytanie brzmi: co robi Scythia na mapach średniowiecza aż do końca XV wieku? W końcu powiedziano nam, że Scytowie żyli w starożytności – dalekiej starożytności!

Na mapach, przed początkiem połowy połowy XV wieku, obserwujemy, że klan Czyngis-chana (na przykład Khan Usbek) rządzi krajem… ale jakim krajem ? Okazuje się, że ten kraj to Scythia! Identyczne flagi fruwają nad miastami od Azji Wschodniej po Wołgę, Rostów …

A tak przy okazji … ten symbol, który nazywa się teraz „Chazar tamga”, ukraiński „sokół”, widoczny w znaleziskach archeologicznych – czy to nie jest symbol z flag Scytii? Rzeczywiście, Kumania, czyli współczesna Ukraina, znajdowała się pod panowaniem Czyngisydów.

Troja! Dlaczego jest na mapach aż do początku XVI wieku? Nie na jednej lub dwóch kartach, ale na wszystkich jednocześnie!

Ciekawe, że przez długi czas, przed końcem średniowiecza, kartografowie nanosili na mapy takie ”starożytne” miejsca, jak Mezopotamia, Babilonia, Asyria, Judea, Media lub Aria, Bactrian, Sogdian?

Mezopotamia, starożytnego greckiego pochodzenia. Według oficjalnej wersji, w odległym VII wieku Arabowie podbili Mezopotamię, a jego część została przemianowana na „Irak”, sąsiednie części Iraku zyskały nowe nazwy.

Starożytne historyczne postacie i miasta nie były starożytne !

Albo spójrz na ten rękopis … Według wszelkich wskazówek jest to szkic dzieła z pióra jakiegoś średniowiecznego poety.

Widzimy wzorzyste litery na początku rozdziałów … Tekst po łacinie, na marginesach poprawki redakcyjne i dodatki do tekstu głównego, rysunki bohaterów dzieła, które przedstawiają albo rycerze w zbroi, albo panie z zakrytymi głowami i szerokimi szatami. I nawet podpis tego dokumentu, zdigitalizowany przez Bibliotekę Narodową Francji, mówi, że pochodzi on z XIII-XIV wieku. To znaczy w średniowieczu.

A co ze starożytnymi miastami? Jak udało im się zdbudować ponad tysiącletnią historię w tym czasie? To jest Rzym w 1575 roku według George’a Browna … A oto ten mały róg, wyglądający jak magazyny … to jest Watykan! Centrum władzy Kościoła katolickiego i tron ​​papieża.

Ile w takim razie istnieje Rzym? Data założenia Rzymu to 13 kwietnia 753 rpne. W XVI wieku Rzym skończył 2341 lat! Ten sam autor przekonuje nas, że w czasach starożytnych miasto wyglądało mniej więcej tak …

A to Jeruzalem z tej samej kolekcji planów miasta. Ale Jerozolima nie jest dużo młodsza niż Rzym. To bliskowschodnie miasto w XVI wieku nie różni się wielkością od Paryża i Londynu. I to pomimo historii ponad półtora tysiąca lat!

I wszystko wydaje się w porządku … Ale jak wytłumaczyć fakt, że orły dwugłowe wznoszą się ponad budynkami starożytnej architektury rzymskiej lub średniowiecznej? W końcu Jerozolima za czasów Jezusa Chrystusa była pod panowaniem starożytnego Rzymu. Tak więc albo jest to bizantyjski herb, który pojawia się dopiero pod koniec IV wieku, albo herb Świętego Cesarstwa Rzymskiego, czyli Państwa Średniowiecznego.

Takie anomalie obserwuje się w odniesieniu do wszystkich „centralnych” i „najstarszych” miast.

Oto kolejny dowód „starożytnego stanu” starożytnych państw. Rzućmy okiem na dokument „Magna Timeline” (czyli „Great Timeline”).

https://gallica.bnf.fr/ark:/12148/btv1b525039034/f119.item.r=cathai.zoom

Data powstania – około połowy XIV wieku. Schemat pokazuje pochodzenie ludzi od pierwszych ludzi według Starego Testamentu po epokę współczesną. Widzimy tutaj, że potomkowie Japhetha (syna Noego), rzekomo, są ludem Magoga i Goga (zwykle malowanym gdzieś na Syberii lub w górach Ałtaj).

Od tego ludu, zgodnie ze schematem, pochodzą Scytowie i Gotowie. Scytowie znaleźli 4 królestwa: Tartarorum (Tartar), Partorum (Parthian, czyli Partia, Persja), Bactrianox (Bactrian, czyli Bactria, teraz jest to region gór Hindu Kush, gdzie mieszkają tajemniczy lud „Kalash” lub „Kasivo” (Amazonka) Amazonian).

Według oficjalnej wersji tej historii pierwszy kraj jest średniowieczny, a dwa pobliskie są zabytkowe. Ta ostatnia – Amazonia (czyli kraj kobiet-wojowników) – jest obecnie uważana za państwo mityczne. Ale dlaczego więc autorzy XIV, XV byli pewni: Amazonia jest tak realna jak Partia i Baktriana . Z kolei królestwo tatarskie podzielone jest na regiony (jak republiki w unii) – to Katai i dalej na liście … Na mapach do XVI wieku można zobaczyć wszystkie wymienione tutaj regiony królestwa. Biorąc pod uwagę fakt, że autor tego chronologicznego schematu nie kontynuował pochodzenia narodów i stanów z rzekomo „starożytnych” BactriAns, Partii, Amazonii, staje się jasne, że byli oni nowocześni w momencie tworzenia dokumentu.

Tylko okres przepisywania, „przedłużania” historii świata. Liczy się tutaj stworzenie świata w sposób katolicki zachodni. Zgodnie z powyższą tabelą, teraz jest 6018 rok od początku czasu, a dokładniej od momentu, gdy Bóg stworzył Adama.

W 1700 roku, czyli w XIII wieku pne (zgodnie z tabelą), synowie Noego zstępują na ziemię, a świat jest rozdzielony między nimi. W XXI wieku pne pojawia się królestwo Baktryjczyków. Wyżej wspomniane Kolchidy rodzą się w XIII wieku (ponownie przed narodzinami Chrystusa). Uważne przestudiowanie opisanych wydarzeń ujawnia rozbieżności w ich datowaniu w porównaniu z opinią współczesnej nauki historycznej.

Na przykład, założenie Sparty, zgodnie z tabelą, miało miejsce w XVII wieku pne. Jednak późniejsi historycy przenoszą to wydarzenie z powrotem do XI wieku. Tabela mówi także, że rządy archontów w Atenach i lata życia Homera, Salomona i Dawida nastąpiły w XI wieku przed narodzeniem Chrystusa. Chociaż w rzeczywistości Homer żył w VIII wieku pne, a Archontowie mieli maksymalną moc – od 11 do 9.

Ale nawet to jest dalekie od wszystkich osobliwości europejskiej myśli historycznej XVII wieku. Dalej śledzone jest zjawisko „pustych stuleci”. Puste na wydarzenia. Chociaż niektóre „niespójności” w datach rozciągają się na II wiek ne, który jest prawie pusty. Co przez prawie sto lat nic się nie działo na całym świecie? III wiek naszej ery jest prawie pusty. Okazuje się, że prawie cały świat zamarł na dwieście lat … Bliżej XIII – XIV wieku, sekcje stołu są wyraźnie wypełnione wydarzeniami …

W rzeczywistości nic dziwnego … Przed nami jest prymitywna wersja Chronologii. Ta tabela wyraźnie pokazuje, że oś czasu historii świata jest sztucznie przedłużana, a wydarzenia i postacie zostały jeszcze zwielokrotnione wykorzystywane w historii pod innymi nazwami.

TO dlatego jest wiele wieków pustych wydarzeń. Nieco później, w XVIII wieku, puste wieki wypełnione są wydarzeniami i postaciami do tego stopnia, że ​​przestają budzić podejrzenia.

Jaki jest wniosek? Okazuje się: to ogromne, kolosalne kłamstwo, gigantyczne oszustwo, które historia znanego nam świata rozciąga się na tysiące lat w głąb wieków. W rzeczywistości historia dostępna za pośrednictwem źródeł pisanych jest znacznie krótsza. Być może Chrystus urodził się (jeśli nie był wymyślonym człowiekiem) zaledwie 800-900 lat temu.

Udostępnij

123 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

STAROŻYTNE KRAJE NIE BYŁY STAROŻYTNE – TAJEMNICZE ŚLADY ROZCIĄGANIA HISTORII ŚWIATA.

Globalna Świadomość24 maja 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułJAK I DLACZEGO ZASTĄPIONO PRZEDPOTOPOWĄ PRZESZŁOŚĆ ZIEMI ?Następny artykułOŚRODEK ”CERN” TO TAJNA ORGANIZACJA OKULTYSTYCZNA – CZY W GENEWIE OTWIERAJĄ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICE TARTARII – JAK ELITY UKRYŁY PRZED ŚWIATEM DARMOWĄ ENERGIĘ ATMOSFERYCZNĄ SZALONA TEORIA O CYKLICZNYCH RESETACH – JAK ”POŚWIĘCANA” JEST

123 komentarze

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • STAROŻYTNE KRAJE NIE BYŁY STAROŻYTNE – TAJEMNICZE ŚLADY ROZCIĄGANIA HISTORII ŚWIATA.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • 123 komentarze
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?