Świat jest inny

OŚRODEK ”CERN” TO TAJNA ORGANIZACJA OKULTYSTYCZNA – CZY W GENEWIE OTWIERAJĄ PORTALE DO INNYCH WYMIARÓW ?

OŚRODEK ”CERN” TO TAJNA ORGANIZACJA OKULTYSTYCZNA – CZY W GENEWIE OTWIERAJĄ PORTALE DO INNYCH WYMIARÓW ?

Tajemnicze obiekty są często obserwowane nad obiektem badawczym CERN-u w pobliżu Genewy. Obserwatorzy od dawna podejrzewają, że otwierają się tu portale do obcych światów.

Genewa w Szwajcarii jest siedzibą Europejskiej Organizacji Badań Jądrowych CERN. Za pomocą ogromnego akceleratora cząstek, Wielki Zderzacz Hadronów wykorzystywany jest tam do badania struktury materii.

Co tak naprawdę dzieje się w CERN?

Pierścień akceleratora LHC ma łączną długość 27 kilometrów, w którym cząstki są przyspieszane do prędkości prawie równej prędkości światła i niszczone. Zatrudniając 3400 pracowników, CERN jest największym na świecie centrum badawczym w tej dziedzinie. Obecnie w organizacji tej uczestniczy 10 000 naukowców, setki uniwersytetów i laboratoriów z ponad 100 krajów.

W przeszłości wielokrotnie obserwowano tutaj zjawiska paranormalne – w tym UFO i portale, które wydają się otwierać nad obiektem. Są pracownicy, którzy uważają, że te zjawiska mają coś wspólnego z eksperymentami. W grudniu 2015 r. w Internecie ukazał się film pokazujący duży wir na niebie nad obiektem badawczym. Pokazuje on również, jak okrągły, biały, świetlisty obiekt nagle pojawia się w prawej krawędzi obrazu i znika w wirze, który natychmiast się rozpłynął.

Czy w Genewie otwierają portale do innych wymiarów?

Czy ten tajemniczy wir mógł być Gwiezdnymi Wrotami, do których wszedł ten obiekt? To mógł być nawet ziemski statek,  być może technologia ziemska była w to zaangażowana. Wielu naukowców uważa teraz, że mogą wykorzystać zaawansowaną technologię do otwierania portali w postaci tuneli czasoprzestrzennych, przez które można podróżować do odległych galaktyk – Albert Einstein już o tym wiedział.

Czy w CERN prowadzone są badania nad tą technologią? Po opublikowaniu wideo meteorolodzy wypowiedzieli się również na temat całkowicie normalnego i naturalnego zjawiska pogodowego. Jednak badacze UFO nie zgodzili się i wierzyli że to tunel czasoprzestrzenny. 24 lipca 2016 r. Wielki Zderzacz Hadronów został przyspieszony do maksymalnej wydajności w ramach eksperymentu o nazwie Przebudźcie się. Znowu można było zaobserwować nad obiektem tajemniczą formację chmury.

Wieża chmurowa została oświetlona gwałtownymi piorunami, które wstrząsnęły mieszkańców gminy Meyrin – jedni słyszeli dziwne głosy, trąbki i brzęk, inni twierdzą nawet, że widzieli twarze demonów. Niektórzy bezimienni pracownicy placówki badawczej opisali to, co się stało, jako otwarcie portalu do piekła.

Istnieją niepotwierdzone doniesienia naukowców, że LHC wielokrotnie doświadczała niewytłumaczalnych niepowodzeń w przeszłości. Uważa się, że w grę wchodzą nawet pozaziemskie moce, ponieważ przeprowadzane są tutaj eksperymenty, które są tak niebezpieczne, że mogą mieć negatywny wpływ na cały wszechświat. Badacze od dawna ostrzegają, że w najgorszym przypadku sztuczne tworzenie portali może zniszczyć cały wszechświat. W końcu super magnesy CERN-u generują pole elektromagnetyczne, które jest około 100 000 razy silniejsze niż ziemska grawitacja.

Wielu naukowców jest również świadomych faktu, że nawet stworzenie mikroskopijnej czarnej dziury może zniszczyć całą planetę z powodu jej ogromnego przyciągania grawitacyjnego. Sergio Bertolucci, włoski fizyk cząstek elementarnych i szef badań i informatyki w CERN, powiedział dosłownie w listopadzie 2009 roku: “Planujemy otworzyć portal w dodatkowym wymiarze. Coś nieznanego może wyjść z tej bramy, albo coś prześlemy”. Powinno być dla wszystkich jasne, że Bertolucci mówi tutaj o stworzeniu tuneli czasoprzestrzennych, które prowadzą do innych wszechświatów, do których można podróżować lub z których sprowadza się żywe istoty na ziemię.

Czy CERN jest tajną organizacją okultystyczną?

W CERN-ie nic nie jest pozostawione przypadkowi. Chociaż CERN oznacza Conseil Européen Recherche Nucléaire , co tłumaczy się z języka francuskiego jako Europejska Rada Badań Jądrowych – ale w mitologii celtyckiej istnieje również bóg zwany Cernunnos, który witał żeglarzy i podróżników – niektórzy kojarzą tego boga ze Siwą, której poświęcony jest posąg, który można znaleźć przed wejściem do obiektu badawczego. W mitologii hinduskiej, Nataraja lub Sziwa jest przedstawicielem niszczenia i ponownego tworzenia światów. Więc co właściwie symbolizuje posąg przed obiektem?

Jest film, który pokazuje, jak personel CERN-u w czarnych kapturach i czapeczkach inscenizuje symboliczną ofiarę z człowieka. Urzędnicy mówią, że to był tylko żart pracowników (patrz film poniżej). Ludzie od dawna twierdzą, że CERN jest jedną z najbardziej tajnych organizacji okultystycznych naszych czasów. Niektórzy obserwatorzy uważają nawet, że potężni okultyści ze wszystkich kontynentów i najwyższych szczebli różnych rządów, nauki i badań, we współpracy z czarnymi magami i czarnoksiężnikami, starają się przygotować na przyjście Sziwy i jego zastępów demonów, aby uwolnić ich z otchłani.

Tunel Gottharda.

W tym kontekście często wspomina się również o satanistycznej ceremonii w czerwcu 2016 roku, która była obchodzona podczas inauguracji tunelu bazowego Gottharda. Tunel znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie CERN-u. Okultyści twierdzą, że prezentowana tu ceremonia miała symbolizować powrót bogów, a zwłaszcza szatana. Inni obserwatorzy uważają nawet, że technologia CERN-u jest wykorzystywana do manipulowania i kontrolowania ludzkiej świadomości poprzez “sztuczną inteligencję” i demony w celu wywołania ostatecznej konfrontacji pomiędzy szatanem a boskimi mocami – tak jak napisano w Apokalipsie.

W centrum ceremonii otwarcia był kozioł, być może Bafomet lub Szatan, który doświadczył swojego zmartwychwstania po jego śmierci, a następnie został symbolicznie zaznajomiony z technologią współczesnego społeczeństwa – z przerażającymi demonicznymi dźwiękami w tle. Później Koziołek został mianowany Królem Świata przez kobietę. W oficjalnym oświadczeniu powiedziano, że ceremonia była tylko postaciami i scenami ze szwajcarskiego świata sagi – jednak jest wiele dowodów na to, że to ogromne widowisko zostało sfinansowane przez czołowe postacie w kręgach szatańskich i lożach. 

CERN, Alister Crowley i Scientologia.

Nie jest tajemnicą, że możliwe jest nawiązanie kontaktu z istotami międzywymiarowymi poprzez złowieszcze rytuały. Czy to mogło się zdarzyć podczas ceremonii otwarcia? Innym przerażającym pytaniem w tym kontekście jest to, czy cała nowoczesna technologia jest już pod kontrolą wiodących szatanistów, którzy otwierają portale do podziemi, czy do nieznanych nam jeszcze wymiarów. Możliwość taka może istnieć w CERN-ie.

Amerykański pisarz Thomas Horn, który zasłynął z bestsellerowych sabotażystów, opublikowanych w 2018 r., twierdzi, że podczas budowy LHC konsultowano się z archeologami w celu usunięcia pozostałości starożytnej świątyni Abaddon, która niegdyś zapewniała dostęp do podziemi. Są proroctwa, które mówią, że Abaddon, biblijny anioł podziemia, powróci w końcu, aby przewodzić Nowemu Porządkowi Świata. 

Czy to możliwe, że LHC zbudowano tam świadomie? Krążą plotki, że w czasach rzymskich odbywały się tam magiczne ceremonie łączące się ze światem podziemnym i uważa się, że istniały tam również systemy podziemnych tuneli. Według legendy te mroczne istoty zostały wygnane do ciemnej otchłani innych wymiarów w czasach starożytnych – mówi się, że anioły zamknęły loch, od tego czasu mówi się, że siły szatana na ziemi szukają klucza do tego lochu. Czy ten klucz może być w rękach satanistycznych sług w CERN?

Thomas Horn pracuje nad tym tematem od dłuższego czasu, napisał wiele książek na ten temat i może donieść, że brytyjski okultysta Aleister Crowley, wraz ze swoimi uczniami L. Ronem Hubbardem i Jackiem Parsonsem, używał już magicznych rytuałów, aby przywołać obce istoty z innych wymiarów, które podobno objawiły się nawet fizycznie przez krótki czas. Hubbard założył później sektę Scientology .

Aleister Crowley zmarł jako uzależniony od heroiny, fizycznie zniszczony 1 grudnia 1947 r. Mówi się, że jego ostatnie słowa brzmiały: „Jestem zagubiony … Szatan zniknął!” Pierwsza żona Crowley Rose zmarła w Szpitalu psychiatrycznym, jego druga żona również była zniszczona psychicznie. Ale wracając do CERN. Aby zrozumieć ten obiekt, trzeba wiedzieć, że nie wszyscy pracujący tu naukowcy znają lokalne tajemnice. Tylko członkowie tajnych stowarzyszeń mają dostęp do tej wiedzy. Dzieje się tak od dawna i potwierdza założenie, że nauką manipulowano przez setki lat.

CERN i zakon Zakon Jezuitów.

Po zakończeniu wieloletnich badań autor i badacz Anthony Patch doszedł również do wniosku, że większość naukowców pracujących w CERN nie jest informowana o faktycznych procesach w ośrodku badawczym. Zainicjowano tylko niewielką grupę bardzo potężnych ludzi. Potwierdza również, że placówką badawczą zarządzają jezuici i że najważniejszymi przywódcami w CERN są sami jezuici.

Patch potwierdza również, że wszystkie eksperymenty prowadzone w CERN są niebezpieczne i stanowią ogromne zagrożenie nie tylko dla ludzkości, ale i dla Ziemi. Zgodnie z oświadczeniem Patcha, oprócz otwierania portali, eksperymenty prowadzone byłyby również przy użyciu tzw. technologii zmartwychwstania, na przykład w celu przywrócenia do życia pobranego DNA ze szkieletów bogów Nefilimów. W międzyczasie, DNA tych ludzkich gigantów zostało replikowane.

W grudniu 2018 r. anonimowy pracownik CERN-u poinformował, że w centrum LHC umieszczono na noszach starą mumię, a po pewnym odliczaniu i replikacji pojawił się jasny błysk światła po czym mumia poruszyła się. Informator dowiedział się później, że mumia była członkiem załogi kosmicznego statku, który rozbił się na Ziemi około 13 000 lat temu.

Czy naukowcy rzeczywiście przywrócili mumię do życia za pomocą LHC? Możliwe, że metoda technologii zmartwychwstania nie jest nowa. Naukowcy z Instytutu Farsight twierdzą, że systemy tunelowe pod piramidami w Gizie również pełniły funkcję akceleratora cząsteczek, przywracając ciała zmarłych bogów do życia. CERN oficjalnie bada, jak powstał wszechświat. Ponieważ coraz bardziej prawdopodobne jest, że nigdy nie doszło do wielkiego wybuchu, jak do tej pory fizycy to sobie wyobrażali. 

Nasza przyszłość wciąż jest za kurtyną, ponieważ wydaje się, że czas zatrzymał się dla nas wszystkich. Ziemia i jej współlokatorzy przeżywają proces przebudowy na gigantyczną skalę. Ale kto jest budowniczym? Czy to Bóg czy szatan? Dowiemy się wkrótce – mam nadzieję, że nie będzie za późno.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

OŚRODEK ”CERN” TO TAJNA ORGANIZACJA OKULTYSTYCZNA – CZY W GENEWIE OTWIERAJĄ PORTALE DO INNYCH WYMIARÓW ?

Globalna Świadomość25 maja 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułSTAROŻYTNE KRAJE NIE BYŁY STAROŻYTNE – TAJEMNICZE ŚLADY ROZCIĄGANIA HISTORII ŚWIATA.Następny artykułJAN PAWEŁ II UKRYWAŁ i BRONIŁ PEDOFILI W

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CZY PO 2023 ROKU NASTĄPI TOTALNA KONTROLA POPULACJI ? CO UKRYWAJĄ CHINY – NOWY WIRUS JUŻ W USA ! TAJEMNICA

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • OŚRODEK ”CERN” TO TAJNA ORGANIZACJA OKULTYSTYCZNA – CZY W GENEWIE OTWIERAJĄ PORTALE DO INNYCH WYMIARÓW ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?