extra-terrestrial

CZY ”STREFA 51” ZOSTAŁA ZNISZCZONA PRZEZ ”DZIWNE” TRZĘSIENIE ZIEMI ?

Według amerykańskiego Urzędu Geologicznego trzęsienie ziemi o sile 6,5 stopnia w Skali Richtera, nawiedziło zachodnią Nevadę we wczesnych godzinach porannych w piątek 15 maja. Wydarzenie to wstrząsnęło amerykanami zamieszkującymi tereny od Utah po Kalifornię. Niektórzy obserwatorzy słusznie zauważyli, że do trzęsienia ziemi doszło w pobliżu Strefy 51. Czy to przypadek a może wojsko testuje nowe „Zabawki”?

W ostatnich miesiącach z powodu histerii związanej z wysoce kontrowersyjną, jeżeli chodzi o wiarygodność pandemią koronawirusa SARS-CoV-2, zapomniano o innych wydarzeniach i historiach, na które zwykle zwracano szczególną uwagę, jednak obecnie zostały one w dużej mierze zignorowane. Historie takie jak właśnie niewyjaśniony i masowy wzrost trzęsień ziemi zarówno w Ameryce, jak i na całym świecie, który ma miejsce od początku 2020 roku.

Trzęsienia ziemi nie tylko nasilają się, ale pojawiają się w bardzo dziwnych i nietypowych miejscach, takich jak Utah i Idaho, miejscach, w których historia pomiarów sejsmologicznych nie zna tak znaczącej aktywności sejsmologicznej jak ta występująca od kilku miesięcy.

Tylko w ciągu ostatnich 24 godzin na całym świecie doszło do poważnych trzęsień ziemi na Wyspach Samoa, Indonezji i Wyspach Vanuatu. Ogólnie rzecz biorąc, od początku 2020 roku na świecie doszło do 612 zarejestrowanych trzęsień ziemi.

Wracając jednak do trzęsienia ziemi w pobliżu Strefy 51, Fox News donosi, że: trzęsienie zostało zarejestrowane o 4:03 rano, około 35 mil poza Tonopah, na wschód od pasma Sierra Nevada. Po raz pierwszy zarejestrowano je jako trzęsienie ziemi o sile 6,4 Stopnia w Skali Richtera, po czym dokonano modyfikacji do wielkości 6,5. Spora liczba obserwatorów zauważyła, że trzęsienie ziemi miało miejsce w pobliżu niesławnego Obszaru 51.

Fox News żartobliwe z konkludował, że w roku, który już obejmował pandemię, groźbę ataku ogromnego roju morderczych szerszeni i zwiększoną aktywność huraganów, trzęsienie ziemi w Strefie 51 jest jak najbardziej odpowiednie i wpisuje się w fatalizm 2020 roku, a przecież to dopiero początek. Dodatkowym aspektem, który warto odnotować są liczne informacje naocznych świadków, którzy często gromadzą się w pobliżu Strefy 51, by móc dostrzec UFO. Wedle relacji, kilka godzin przed trzęsieniem ziemi w Nevadzie zaobserwowano liczne Niezidentyfikowane Obiekty Latające.

I na koniec przyjrzyjmy się grafice, która przedstawia aktywność sejsmologiczną w obrębie aktywnych wulkanów w ubiegłym wieku oraz w wieku obecnym. Zaprezentowana grafika przekazuje więcej aniżeli nie jedno słowo. Oczywiście, wiele osób stwierdzi, że trzęsienia ziemi czy też same erupcje wulkaniczne zdarzały się, zdarzają i zdarzać będą. I oczywiście to jest prawda, jednak częstotliwość tych zjawisk, z którą mamy do czynienia w XXI wieku jest tak duża, że nie można przejść obok tego obojętnie.

Czy obszar 51 został zniszczony przez bombę atomową?

Wkrótce potem region został dotknięty poważnym trzęsieniem ziemi o sile 6,5 stopnia, którego epicentrum znajdowało się w bliskiej odległości od China Lake Base. Mówi się, że trzęsienie ziemi było nawet odczuwalne w oddalonym o 250 kilometrów Los Angeles. Jak później ujawniono, podziemny obiekt został również zniszczony przez detonację mini-bomby atomowej. Zaledwie kilka dni temu alternatywne media, w tym Benjamin Fulford, poinformowały, że obszar 51 w amerykańskim stanie Nevada został całkowicie zniszczony. Nie są jednak jeszcze dostępne żadne dodatkowe informacje. Timothy Holmseth informuje również, że 15 maja 2020 r. w pobliżu bazy zarejestrowano również trzęsienie ziemi o sile 6,5 stopnia. Czy ta placówka również została zniszczona przez bombę atomową?

Obszar 51 znajduje się głównie pod ziemią. Jedyne co można zobaczyć na zdjęciach satelitarnych to Baza Sił Powietrznych Nellis, wszystko inne jest pod ziemią. Dlatego uważam, że jest całkowicie możliwe, że podziemny obiekt został częściowo wysadzony w powietrze.

W przeszłości przeprowadzono tu także eksperymenty, które według licznych demaskatorów mogły spowodować ogromne szkody nie tylko na ziemi, ale i we wszechświecie. Według Dana Burisha stosowano tu między innymi technologię Chronovisor, dzięki której możliwe było przenikanie do przestrzeni wysokoenergetycznych, a także do płaszczyzny galaktycznej, co mogło doprowadzić do katastrofy w całym wszechświecie, ponieważ według Burisha, technologia ta w końcu stała się dla wszystkich niekontrolowana. Nikt nie wie, jakie eksperymenty zostały tam jeszcze przeprowadzone i czy dzieci i młodzież mogły również znajdować się pod ziemią.

Podobno na całym świecie istnieje ponad 10 000 tego typu obiektów.

Większość tych obiektów to tak zwane Głębokie Podziemne Bazy Wojskowe DUMBS, które według byłego specjalisty ds. Tajnych służb Miltona Williama Coopera są połączone ze sobą za pośrednictwem ogromnego systemu tunelowego (Giants underground. Według Coopera, te podziemne miasta zostały zbudowane przy użyciu ogromnych maszyn do wiercenia tuneli nuklearnych. Amerykańska Komisja Energii Atomowej jest odpowiedzialna za budowę DUMBów.

Koszty budowy elektrowni szacuje się na kilkaset miliardów dolarów amerykańskich, a sfinansowano je z czarnych funduszy. Pociągi z lewitacją magnetyczną, które mogą osiągać prędkości do 1000 km na godzinę, służą jako linie podające. Pociągi są w przybliżeniu porównywalne do projektu Hyperloop założonego przez założyciela Tesli Elona Muska. Tymczasem znawcy mówią o świecie w świecie. Według demaskatora Coreya Goode’a takie podziemne bazy budowano od końca pierwszej wojny światowej.

Najbardziej znanym obiektem na świecie jest Baza Sił Powietrznych Dulce, która jest prowadzona przez amerykańską agencję rozwoju broni DARPA. Baza ma składać się w sumie z siedmiu poziomów jest również domem dla około 18.000 kosmitów z rasy Szarych.

Podczas gdy na Ziemi ludzkość rozpaczliwie walczy o sprawiedliwość i wolność, które zostały im odebrane, kiedy przyszedł COVID-19, elity próbują stworzyć nowy świat pod ziemią. Wiele osób nadal uważa te plany za teorię spiskową. Być może ma to odwrócić uwagę dużej części społeczeństwa od planów całej innej agendy, która jest nam jeszcze w dużej mierze nieznana. 

Ale fakt, że historia od razu brzmi absurdalnie, nie oznacza, że ​​to nieprawda. Pierwszą rzeczą, która pada na bok podczas wojny, jest prawda, ponieważ prawdę zawsze zastępuje propaganda. I właśnie to się obecnie dzieje. W DUMBS na przestrzeni wielu dziesięcioleci powstało wiele okrutnych historii, o której wie tylko garstka ludzi, głównie osób wtajemniczonych, którym nikt nie wierzy. To historia dzieci w króliczej dziurze.

Miliony dzieci były sadystycznie dręczone, ponieważ krew wzbogacona o adrenalinę była potrzebna do wytworzenia adrenochromu. Dzieci były czymś w rodzaju zwierząt gospodarskich i były trzymane głównie w klatkach. Wiele z tych dzieci nigdy nie widziało światła dziennego. Urodzili się i umarli pod ziemią. Jedyne, co widzieli oczami, to ciemność. Duża liczba dzieci była również kierowana do rzeźni na czarne rytuały satanistyczne.

Jak dotąd niewiele jest dostępnych informacji na temat prawdziwego zakresu działań podziemnych miast – wiele informacji pochodzi z niewiarygodnych źródeł i dlatego trudno jest je zweryfikować. Można jednak założyć, że nie wszystkie informacje są fałszywymi wiadomościami.

Trzeba powiedzieć, że każdemu, kto jeszcze nie obeznał się w tych wszystkich teoriach spiskowych, bardzo trudno będzie zrozumieć takie rzeczy. To, co się tu obecnie dzieje, znacznie przekracza wymiar tego, co możemy sobie wyobrazić.

Ostatnie wpisy

Kategorie

CZY ”STREFA 51” ZOSTAŁA ZNISZCZONA PRZEZ ”DZIWNE” TRZĘSIENIE ZIEMI ?

27 maja 2020 / Możliwość komentowania CZY ”STREFA 51” ZOSTAŁA ZNISZCZONA PRZEZ ”DZIWNE” TRZĘSIENIE ZIEMI ? została wyłączona

Może Ci się spodobać

BYŁY KOMANDOS NAVY SEALS UJAWNIA SZCZEGÓŁY TAJNEJ MISJI NA ANTARKTYDZIE. 13 sierpnia 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • CZY ”STREFA 51” ZOSTAŁA ZNISZCZONA PRZEZ ”DZIWNE” TRZĘSIENIE ZIEMI ?
  • Może Ci się spodobać