Skok w króliczą norę

AGENDA DEPRAWACJI DISNEYA – PIERWSZY GEJOWSKI FILM DLA DZIECI Pt: ”OUT”

Pixar to amerykańska wytwórnia filmów komputerowych , która jest częścią korporacji Disneya, oficjalnie przedstawiła pierwszego gejowskiego bohatera w swoim nowym filmie krótkometrażowym pt. „Out”.

Już po samym tytule łezka się w oku kręci: “Out”, na zewnątrz, pozostawiony na uboczu. Oznacza także wykluczony lub poza czymś.

To, co oni robią to pranie mózgu, socjotechnika, eksperymentowanie psychologiczne na dzieciach. Jaka jest fabuła filmu?

“nimacja „Out” opowiada o chłopaku imieniem Greg, który planuje zacząć dorosłe życie w dużym mieście. Tam czekają na niego nie tylko nowe wyzwania, ale i miłość — Greg planuje bowiem zamieszkać ze swoim partnerem, Manuelem. Zanim bohater opuści rodzinne strony, stanie przed trudną decyzją o wyznaniu rodzicom prawdy na temat swojej orientacji seksualnej.

Kiedy ma już dojść do decydującej rozmowy, Greg nagle wpada panikę i postanawia zamienić się miejscami ze swoim… psem, Jimem. W nowym ciele bohater będzie dążył, by za wszelką cenę jego bliscy nie poznali prawdy o jego związku. To właśnie to niecodzienne doświadczenie przekona go, że tak naprawdę wcale nie ma ochoty dłużej niczego ukrywać.”

Demoralizacja dzieci trwa odkąd istnieją bajki animowane.

Świat upada, a Polska na tym tle przedstawia się nie tak źle, choć wybór pro tęczowego prezydenta Warszawy był przełomowy w tej nowoczesności. Ale chciałem wam powiedzieć, że to żadna nowoczesność, że to potomkowie Chama Kananejczycy zamieszkiwali Sodomę.

Teraz mają media, wytwórnie filmowe, banki.
Planowana pandemia paradoksalnie oczyszcza świat z kłamstwa. Ludzie zaczynają się budzić i wiele wychodzi na wierzch niczym oliwa. Praktycznie covid to samobój dla elit. Dr Sutkowski stracił dobre imię dzięki Wojtkowi Brzozowskiemu. Pan Lewandowski uczył nas prawidłowego kichania, a z mediów dowiadujemy się o apelu Latkowskiego.

“- Zwracam się do Borysa Szyca. Borys, może czas opowiedzieć prawdę? Nie, że byłeś pijany, naćpany, że nic nie pamiętasz… Jesteś dobrym aktorem, czas powiedzieć prawdę – apelował Latkowski po emisji swojego filmu „Nic się nie stało” opowiadającego o trójmiejskich klubach, do których werbowano młode, czasem wręcz nieletnie dziewczyny. Tam miały być zmuszane do prostytucji, a nawet gwałcone.

Padły także nazwiska Radosława Majdana, Kuby Wojewódzkiego czy Jarosława Bieniuka.

Świat jest bardziej zepsuty niż się wam wydaje. Jest masa materiałów w necie o pedofilii świata kina, tak bardzo chętnie oglądanego przez miliony ludzi. Pedofilia i wszelkie dewiacje oraz LGBT są wręcz nobilitacją dla gwiazd. Dla pentagramowych gwiazd. Przypominam, że symbolem gwiazd jest pięcoramienna gwiazda.

Oczywiście dla niepoznaki oni przedstawiają ją jednym ramieniem do góry. Na łamach biblii w 1 liście Jana dowiadujemy się, że cały świat tkwi w złym i tak jest.Covid oczyszcza, dzieli, ale za pół roku za kilka lat podział na tym świecie będzie jeszcze bardziej wyraźny. Przekonacie się sami.

Homo Star Wars.

Producenci wykonawczy wytwórni Disney potwierdzili, że bohaterowie „kreskówki” Star Wars Resistance są homoseksualistami. Chodzi o postaci Orki i Flixa, będące jednymi z głównych postaci animowanego serialu dla dzieci.

Jak relacjonuje portal LifeSiteNews.com, producenci wykonawczy wytwórni Disney rozwiali wszelkie wątpliwości i potwierdzili, że Orka i Flix są homoseksualistami. Obie postaci występują w animowanym serialu dla dzieci pt. „Star Wars Resistance”. Brandon Auman, Athena Portillo i Justin Ridge, pracujący dla wytwórni Disney, mówili o tym w programie „Coffee with Kenobi” i podkreślali, że są dumni z wdrożenia w serialu koncepcji homoseksualnych skłonności bohaterów. „To absolutnie para gejów i jesteśmy z tego dumni” – mówił Justin Ridge.

Obie postaci – Orka i Flix – nie są ludźmi, ale w jednym z odcinków Star Wars Resistance zauważono moment, który ujawnił „skłonności” bohaterów. Serial jest bardzo popularny i ma ugruntowaną pozycję. W zeszłym roku został nominowany do nagrody Emmy w kategorii: „wybitny program dla dzieci”.

Sprawę homoseksualnej promocji w animowanym serialu dla dzieci komentuje Monica Cole, dyrektor portalu OneMillionMoms.com. W rozmowie z LifeSIteNews.com powiedziała, że ​​udział homoseksualnej pary w programie dla dzieci jest „bardzo rozczarowujący” dla wielu rodzin i „całkowicie niepotrzebny”. Powiedziała, że ​​rozczarowuje również to, że serial został nominowany do nagrody Emmy. „Disney Channel celowo wybiera promocję treści dla dorosłych wśród dzieci” – powiedziała Cole. Dodała, że całe medialne imperium Disneya zagraża niewinności najmłodszych.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy Disney wprowadza do swoich produkcji wątki homoseksualne. Warto choćby wspomnieć o animowanym filmie „Piękna i bestia” z 2017 roku, kiedy w jednej ze scen można było zauważyć zalotne spojrzenia pomiędzy dwoma mężczyznami. Z kolei w 2021 roku ukaże się produkcja Marvela pt. „Thor: Love and Thunder”. Znajdziemy w niej postać Valkyrie, która będzie pierwszym otwarcie biseksualnym bohaterem Marvel Cinematic Universe.

Każdy powinien zadać sobie pytanie, czy na ekranie nie dzieje się nic złego. Zastanawiam się, czy rodzicom przyszło do głowy, że ta słodka bajeczka wpłynie na ich córeczkę i ją zindoktrynuje. Kiedy mała dorośnie stanie się lesbijką, albo będzie z otwartością podchodzić do tematów takich jak homoseksualizm i zoofilia – pastor Kevin Swanson z Kościoła Reformatów powiedział w autorskiej audycji w jednej ze stacji radiowych w Kolorado. W ten właśnie sposób skrytykował, za rzekome promowanie homoseksualizmu i zoofilii wśród dzieci, film Disneya „Kraina Lodu” („Frozen”) – oparty na bajce Hansa Christiana Andersena „Królowa Śniegu”.

Zdaniem pastora Dinsey to „jedna z najbardziej prohomoseksualnych organizacji w Stanach Zjednoczonych” i jako ogromna potęga może wpływać na najmłodszych”. Dodał, że gdyby był diabłem, kupiłby Disneya by deprawować dzieci.

Ostatnie wpisy

Kategorie

AGENDA DEPRAWACJI DISNEYA – PIERWSZY GEJOWSKI FILM DLA DZIECI Pt: ”OUT”

30 maja 2020 / Możliwość komentowania AGENDA DEPRAWACJI DISNEYA – PIERWSZY GEJOWSKI FILM DLA DZIECI Pt: ”OUT” została wyłączona

Może Ci się spodobać

DRUZGOCĄCY NIEMIECKI ”EKSPERYMENT KENTLERA” – BEZDOMNE DZIECI NA WYCHOWANIE W RĘKACH PEDOFILÓW. 20 czerwca 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • AGENDA DEPRAWACJI DISNEYA – PIERWSZY GEJOWSKI FILM DLA DZIECI Pt: ”OUT”
  • Może Ci się spodobać