extra-terrestrial

NAJWIĘKSZA TAJEMNICA NASA – CENZURA KSIĘŻYCA.

NAJWIĘKSZA TAJEMNICA NASA – CENZURA KSIĘŻYCA.

Środowisko alternatywne od dawna twierdzi, że amerykańska agencja kosmiczna NASA retuszuje obrazy księżyca. Księżyc jest wciąż owiany tajemnicą, a liczni astronomowie twierdzą, że obserwowali przez teleskop dziwne rzeczy na jej powierzchni. Ale czy to wszystko prawda?

Wielokrotnie w przeszłości byli pracownicy NASA mówili nam, że oficjalna wersja księżyca jest błędna. Jednym z nich jest Ken Johnston, były dyrektor testowego pojazdu szkoleniowego modułu TM-5, a następnie dyrektor działu kontroli danych i zdjęć amerykańskiej agencji kosmicznej NASA.

Każdy, kto dziś zapyta Kena Johnstona, czy księżyc jest rzeczywiście taki, jak go widać na licznych zdjęciach w cyfrowym archiwum NASA w Internecie, otrzyma “nie” jako odpowiedź. Człowiek ten był dyrektorem działu kontroli danych i zdjęć NASA od 1969 roku. To znaczy, że wie, jakie zdjęcia tam się znalazły, a zwłaszcza jak się wydostały. 

Johnston wie również że na wszystkich opublikowanych zdjęciach pierwszą rzeczą, jaką wykonywano, było użycie, pędzla i farby – wszystko, co tam nie pasowało, było retuszowane. Ken Johnston był tym oczywiście zaskoczony. Kiedy raz zapytał jedną z pracownic, dlaczego to robi, otrzymał odpowiedź, że rzeczy te tylko myliłyby ludzi, ponieważ nie mogliby znaleźć logicznej odpowiedzi.

Wkrótce Johnston dowiedział się, że “rozmazywanie” anomalii na zdjęciach z księżyca jest powszechne w NASA.

Ken Johnston jest profesjonalistą. Nauczył się latać w US Marine Corps. W latach 60. Johnston był jednym z pięciu pilotów testowych, którzy mieli pracować z przyszłymi astronautami podczas programu Apollo w NASA w Houston. Johnston ostatecznie został liderem testów, a później nawet kierownikiem testów w pojeździe szkoleniowym modułu księżycowego TM-5 używanym do szkolenia Neila Armstronga, Buzza Aldrina i Michaela Collinsa z Księżycowej Misji.

Johnston:

“Naszym zadaniem było przetestowanie modułu księżycowego w komorach próżniowych, aby upewnić się, że systemy mogą być bezpiecznie wystrzelone w przestrzeń kosmiczną.”

Począwszy od 1969 roku Ken Johnston był odpowiedzialny za dystrybucję księżycowych próbek oraz za kontrolę danych i informacji fotograficznych z misji księżycowych. Zdjęcia te zawierały informacje o bazach Obcych na Księżycu, których lokalizacje Johnston udokumentował. Pewnego dnia otrzymał rozkaz zniszczenia wszystkich zdjęć.

Johnston:

“Pamiętam, że rząd Stanów Zjednoczonych zapłacił za te nagrania i pomyślałem, że powinny zostać wydane, ale kazano mi się ich pozbyć, ponieważ nagrania pokazywały rzeczy niewytłumaczalne. Można je pobrać za darmo z mojej strony internetowej (KenJohnstonMedia.com). (Uwaga redaktora: Niestety, strona została usunięta z nieznanych powodów). Widać tam anomalie księżycowe. Wygląda na to, że coś zostało rozmazane.”

Archiwum jest obecnie znane na całym świecie jako “Archiwum Kena” i od tego czasu jest wykorzystywane przez badaczy z całego świata do znajdowania dowodów na obecność istot pozaziemskich na księżycu, w przeszłości i obecnie. Roswell International UFO Museum and Research Center pokazuje kopie HD pełnego archiwum. Muzeum posiada teraz jedną z największych na świecie kolekcji zdjęć UFO i materiałów pozaziemskich.

Johnston posiada trzy stopnie naukowe w zakresie inżynierii lotniczej i kosmicznej, tytuł magistra teologii oraz doktorat z metafizyki. Chociaż Ken Johnston ma obecnie 78 lat, jego entuzjazm dla przestrzeni kosmicznej, Księżyca, Marsa i istot pozaziemskich jest nie mniejszy niż 13-latka. Ken Johnston nie tylko wierzy w ludzi pozaziemskich, ale wie nawet, że istnieją na to dowody od 1958 r., kiedy to ówczesny prezydent USA Dwight D. Eisenhower spotkał się z kosmitami w Bazie Sił Powietrznych Holloman, pisze to również w swojej biografii Ken’s Moon!: Revealing The “Dark Mission” of NASA, opublikowanej w marcu 2018 r.

Johnston odpowiada: “Jest tak wiele dowodów, które dowodzą nie tylko, że kosmici istnieją, ale także, że mają oni wpływ na naszą planetę.”

Ken Johnston nie jest jedynym byłym pracownikiem NASA, który twierdzi, że materiał filmowy z księżyca został sporządzony na zamówienie. Donna Hare stwierdziła również że, w przeszłości na początku lat 70. pracowała w laboratoriach fotograficznych NASA. Powiedziała, że dowody UFO na zdjęciach zostały tam usunięte.

Donna Hare mówi, że miała wysoki poziom bezpieczeństwa, że miała również dostęp do części kompleksu znanego jako “Building Eight”, gdzie miała kontakty z wieloma wysokimi rangą pracownikami, którzy często potajemnie udzielali jej informacji w stołówce. Twierdzi ona, że pracownikom NASA, którzy mówili o istnieniu UFO, groziła utrata emerytur i często byli zmuszani do podpisywania knebelowych nakazów.

Do dziś Amerykańska Agencja Kosmiczna milczy w sprawie zarzutów stawianych jej byłym pracownikom. Często jest to długa droga od kłamstwa do prawdy, ponieważ kłamstwa w ludzkich umysłach są po prostu zbyt solidne, by można je było wymazać w ciągu nocy.

Ludzie tacy jak Ken Johnston starają się wykonywać intensywną pracę edukacyjną, ale tak długo, jak media głównego nurtu odmawiają współpracy, trudno jest nawet takim informatorom jak Johnston przekonać opinię publiczną do rzeczywistości. I to właśnie wiedzą do dziś aktorzy w tle, którzy nie chcą, aby prawda wyszła na jaw.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

NAJWIĘKSZA TAJEMNICA NASA – CENZURA KSIĘŻYCA.

Globalna Świadomość3 czerwca 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułONZ I WHO PROWADZĄ WOJNĘ PRZECIWKO LUDZKOŚCI.Następny artykułPEDOGATE : SZOKUJĄCA LISTA ZNANYCH NAZWISK W ”CZARNEJ KSIĘDZE” HANDLARZA DZIEĆMI JEFFREY’A

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

OSIRIS-REX – NASA SPROWADZIŁA ”COŚ” DZIWNEGO NA ZIEMIĘ ZAGADAKA WODY – SNOWDEN UJAWNIA PRAWDĘ O ”WIZYTACH OBCYCH” W MEKSYKAŃSKIM PARLAMENCIE

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

YALE SCHOOL OF ENGINEERING – NAUKOWCY OPRACOWUJĄ ”UNOSZĄCE SIE W POWIETRZU PREPARATY mRNA” CISZA PRZED BURZĄ – CO ZDARZY SIĘ

Kategorie

AGENDA 2030 (185) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (7) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • NAJWIĘKSZA TAJEMNICA NASA – CENZURA KSIĘŻYCA.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?