AGENDA 2030

ONZ I WHO PROWADZĄ WOJNĘ PRZECIWKO LUDZKOŚCI.

ONZ I WHO PROWADZĄ WOJNĘ PRZECIWKO LUDZKOŚCI.

Wszyscy się dziwicie, jak to możliwe , że ONZ, WHO, organizacje międzynarodowe wypowiedziały wojnę ludzkości, wolności, życiu, rodzinie, że knują plany zniszczenia znanego nam świata, wymordowania miliardów ludzi, zdewastowania światowej gospodarki.

To nie jest projekt nowy, już na początku XX wieku ojcowie obecnych elit uknuli spisek przeciwko ludzkości, by przejąć planetę Ziemia na własność i wszystko co na niej żyje.

Aby zrealizować ten plan zaprojektowali międzynarodową organizację, bo plan przejęcia planety ma zasięg międzynarodowy, globalny, musi być realizowany symetrycznie na wszystkich kontynentach świata. Utworzona w ten sposób Liga Narodów nie spełniła jednak oczekiwań wąskiej grupy oligarchii. W 1945 roku zastąpiono ją Organizacją Narodów Zjednoczonych i jej agendami, w tym WHO.

Spiskowcy opanowali strukturę tych organizacji, teraz trzeba było w jak największej liczbie państw doprowadzić do władzy swoich żołnierzy. To wymagało kilku rzeczy, wykreowania konfliktu systemów, demokracji i wielkich kapitałów. Tajna organizacja dysponowała już w XIX wieku wieku potężnym majątkiem, nie były to jednak aktywa nieograniczone. Do tego by stać się Bogami na Ziemi potrzebowała kontroli emisji pieniądza, maszynki do produkcji pieniądza, będącej jednocześnie regulatorem procesów społecznych i ekonomicznych, pomnożenia kapitałów i nowych technologii.

W 1912 roku pierwsza część tego planu została precyzyjnie opisana w broszurce „Philip Dru: Administrator a Story of Tomorrow 1920-1935”, której autorem był bankier z Teksasu, jeden z blich współpracowników Rotschildów Edward Mendel House. Wszystko co zostało zaplanowane w tej biblii elit zostało zrealizowane. Utworzono system podatkowy w USA, wbrew amerykańskiej Konstytucji, by łupić obywateli i powołano do życia IRS , służbę skarbową – nowe wcielenie drużyny królewskiej, która przemocą wyrywała poddanym każdy uciułany grosz.

Ten model został upowszechniony potem we wszystkich krajach świata, co nie było przypadkiem, gdyż ten sam mechanizm można kontrolować z jednej centrali. Tę politykę fiskalnego zamordyzmu wprowadza dziś PIS, wzorując się na modelowym, amerykańskim państwie policyjnym.

Drugą część planu znajdziecie w publikacji z 1970 roku „Between Two Ages: America’s Role in the Technetronic Era” autorstwa Zbigniewa Brzezińskiego.

W 1913 roku spiskowcy przejęli kontrolę nad FED, położyli rękę na emisji dolara, a następnie przez wywołanie dwóch wojen światowych zmienili porządek świata w ten sposób, że szereg równych sobie, wzajemnie się znoszących, gwarantujący równowagę państw , zepchnęli z piedestału i wynieśli do władzy nad światem dwa kontrolowane przez siebie mocarstwa : USA i ZSSR i wykreowali między nimi konflikt. Wzmocniono go przez upowszechnienie antagonizmu pomiędzy kapitalizmem i komunizmem ( socjalizmem ).

W ten sposób utworzono dwa boki piramidy, na jednym USA , na drugim ZSSR, w oku nad nimi wąska grupa oligarchii, a pod nimi, na każdym boku państwa identyfikujące się z jednym z dwóch wrogich systemów. W 1944 roku uczyniono dolara walutą światową. W ten sposób oko piramidy, kontrolujące dolara, zaczęło kontrolować waluty i gospodarki innych państw.

Przez lata USA i ZSSR drążyły państwa pod sobą, tworzyły w tych państwach tajne, hierarchiczne organizacje jakie w rzeczywistości podlegały bezpośrednio oku – ponadnarodowej oligarchii. Do tych małych piramid kaperowano lokalnych, partyjnych polityków, dziennikarzy, sędziów, prokuratorów, ludzi służb, oficerów wojska, adwokatów, lekarzy.

Część obłaskawiano pieniądzmi, część tytułami naukowymi, awansami, władzą, luksusowymi dobrami. Starano się wszystkich zahakować, zebrać na nich kwity , bo tylko one dają gwarancję posłuszeństwa i lojalności. To nie było problemem w państwach komunistycznych, socjalistycznych, kto nie był TW, albo nie pracował w aparacie bezpieczeństwa lub partyjnym nie miał szans na godne życie.

Po upadku bloku wschodniego celowo upowszechniono przestępczość w całym byłym bloku wschodnim. Wszyscy rzucili się do pieniędzy, chciwi luksusu. Sędziowie , prokuratorzy, adwokaci masowo popełniali przestępstwa, ustawiali wyroki, procesy gospodarcze, cywilne, karne, chronili przestępców, handlarzy narkotyków, przemytników, fałszowali dokumenty, wsadzali do więzień niewinnych, mataczyli, urzędnicy, politycy, architekci , lekarze brali łapówki, ukrywali dochody, pracownicy banków, organów podatkowych prali brudne pieniądze. Ktoś ich obserwował, zbierał materiały. Z łatwością na wschodzie uformowano zastępy tragarzy którzy mają przenieść elitę do Nowego Porządku.

Gorzej było na zachodzie, gdzie przez lata wykształciła się silna i moralna klasa średnia, jaka gotowa była bronić państwa, któremu tyle zawdzięcza. Zaczęto ją drążyć od początku lat 70-tych, odchodząc od protokołu z Bretton Woods. Celowo zdewaluowano walutę by podnieść ceny , które błyskawicznie rosły w relacji do zarobków. Przyzwyczajona do życia w dostatku klasa średnia zachodu , by zachować swój status, coraz częściej sięgała po łapówkę, degenerowano ją dokładnie tą samą metodą jaką zdegenerowano klasę średnią na wschodzie.

Po 1989 roku zaczęto na wielką skalę eksportować zgniliznę i smród ze wschodu na zachód. Tę zamożną część klasy średniej zachodu, jaka była bogata na tyle, że dewaluacja waluty nie miała na nią większego wpływu, zarażono symbolami luksusu: narkotykami ( kokainą ), sekciarstwem, satanizmem, nihilizmem, perwersją seksualną, mordem rytualnym, dzieciobójstwem.

Doskonałym przykładem tego procesu jest działalność takich ludzi jak Jeffrey Epstein. To nie był tylko on, na zachodzie działało ich całe mnóstwo, fałszywych proroków, mesjaszy, kreatorów mody, idei wiecznej młodości i ekstrawagancji.

Po latach, także na zachodzie uformowano armię tragarzy jaka ma przenieść elity do Nowego Świata.

Musicie sobie uświadomić, że jesteście w błędzie, w ONZ, WHO, w organizacjach międzynarodowych nie siedzą Wasi przedstawiciele tylko ich żołnierze. Czy teraz rozumiecie dlaczego ONZ uchwala agendy, projektuje wymordowanie kilku miliardów ludzi, zniszczenie państw narodowych i ich gospodarek ?

Macie być przekonani, że to dla dobra ludzkości, że oddajecie życie by życie toczyło się dalej, że to plan zatroskanych o los planety bohaterów, którzy ludobójstwo uważają za mniejsze zło. Czy już wiecie dlaczego tak bezczelnie okłamują was dziennikarze, dlaczego milczą oficerowie, prawnicy, lekarze, architekci urzędnicy, dlaczego wielu z nich, z takim zaangażowaniem, buduje ludzkości ten obóz koncentracyjny bez krat ?

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ONZ I WHO PROWADZĄ WOJNĘ PRZECIWKO LUDZKOŚCI.

Globalna Świadomość3 czerwca 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułNIGDY NIE SYPIAJ Z KIMŚ KIM NIE CHCIAŁ BYŚ BYĆ – PRZYCIĄGAMY DO SIEBIE TO CZYM WIBRUJEMY.Następny artykułNAJWIĘKSZA TAJEMNICA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ? CYFROWE IDENTYFIKATORY NA CAŁYM ŚWIECIE ! NIE UCIEKNIESZ OD

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ONZ I WHO PROWADZĄ WOJNĘ PRZECIWKO LUDZKOŚCI.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?