Zdrowo i pozytywnie

NIGDY NIE SYPIAJ Z KIMŚ KIM NIE CHCIAŁ BYŚ BYĆ – PRZYCIĄGAMY DO SIEBIE TO CZYM WIBRUJEMY.

NIGDY NIE SYPIAJ Z KIMŚ KIM NIE CHCIAŁ BYŚ BYĆ – PRZYCIĄGAMY DO SIEBIE TO CZYM WIBRUJEMY.

Dla tych, którzy traktują stosunki seksualne bardzo lekko muszą wiedzieć, że czakry regenerują się co 7 lat, więc jeśli byłeś z jedną osobą, nawet raz jej energia zostanie w Tobie 7 lat Kiedy masz z kimś stosunki seksualne, zaczyna się cały proces energetyczny.

Głównie czakry korzeniowe (Muladhara) łączą się i od tej intymności aury stopią się, łączą się, aby stworzyć wielką energię auryczną wokół obu.

Rozdzielając się, zostawiają ślad energetyczny i karmiczny. Im więcej stosunków z jedną osobą, tym głębsze jest połączenie.

Dlatego czasami tak bardzo przypominasz swoją byłą partnerkę lub z kim się zbliżyłeś, i zmień swoje wibracje i tworzysz więzi energetyczne, które łączą je tam, gdzie następnie nadal przesyła się energia na subtelnym poziomie.

W każdym związku zdobywa się część energii drugiej osoby. Jeśli uprawiasz seks z niewolnikami matrixa, niestabilnymi jednostkami, którym brak miłości, to przechodzisz na paradygmat, w którym nic cię nie uszczęśliwia, a nawet przyciągasz i przezywasz bolesne doświadczenia partnera.

Wręcz przeciwnie, jeśli uprawiasz stosunki z kimś świadomym, pełnym światła, miłości i utrzymują swoją energię czystą, generuje się cudowną wymianę pozytywnej energii dla obu osób. Oboje wznoszą się w miłości i świadomości.

Energia miłości i seksualności jest tak wielka i magiczna, że wibrują tak wysoko, że docierają do rozszerzonego stanu świadomości. Ta energia jest również w tobie i we mnie.

Jeśli sypiasz z osobą, która obecnie ma już partnera, w związku z tym nabywasz energię od tej osoby i jej partnera (oraz pary jej partnera).

Ale wszyscy przecież gdzieś kiedyś uprawialiśmy przypadkowy seks, mieliśmy przygody i robiliśmy szalone rzeczy… Spokojnie, nie ma w tym winnych, są tylko konsekwencje.

Dlaczego przyciągam do swojego życia, ludzi, których relacje ze mną są puste i bolesne ?

Z powodu wewnętrznych konfliktów: do zjazdu nauczyliśmy się kochać, ale nie umiemy docenić…

Najpierw wibracje: przyciągamy to, co wibrujemy.

Druga osoba jest odbiciem Ciebie, pokaże Ci swoje cienie, żebyś mógł je rozpoznać i nad nimi pracować.

W związku z tym zadajesz się z osobami o tym samym poziomie wibracyjnym. Możesz nawet się przywiązać („zakochać się”) w kimś takim. Więc wibracyjnie wyczuj swoją potrzebę miłości. Ale to odzwierciedla tylko relacje ze sobą. Kochaj siebie, a inni cię pokochają.

To nie jest zaproszenie do nieuprawiania seksu, wręcz przeciwnie trzeba kochać się ile tylko chcesz! Ale przede wszystkim wibruj wysoko, aby przyciągnąć osobę, z którą możesz być stabilny i która pomoże ci wzrastać Ludzie, którzy wibrują wysoko wiedzą, jak wybrać miłość i światło.

Nigdy nie sypiaj z kimś, kim nie chciałbyś być.

Udostępnij

73 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

NIGDY NIE SYPIAJ Z KIMŚ KIM NIE CHCIAŁ BYŚ BYĆ – PRZYCIĄGAMY DO SIEBIE TO CZYM WIBRUJEMY.

Globalna Świadomość3 czerwca 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułDYNASTIA ROTHSCHILDÓW TRZYMA W GARŚCI POLSKĘ.Następny artykułONZ I WHO PROWADZĄ WOJNĘ PRZECIWKO LUDZKOŚCI.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

DIOKSYNY – ZABÓJCZA TRUCIZNA GLOBALISTÓW PRAWIE W KAŻDYM RODZAJU POŻYWIENIA GLOBALNA.INFO NA YOUTUBE DOŚĆ CENZURY NA YOUTUBE – PRZECHODZIMY NA

73 komentarze

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

WSZYSTKIE PATENTY TESLI UJAWNIONE ! MEL GIBSON – ”TO DOPIERO CZUBEK GÓRY LODOWEJ” CUDA TARTARII – POZNAJ ŚWIAT ZNISZCZONY PRZEZ

Kategorie

AGENDA 2030 (260) Alternatywna historia świata (186) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • NIGDY NIE SYPIAJ Z KIMŚ KIM NIE CHCIAŁ BYŚ BYĆ – PRZYCIĄGAMY DO SIEBIE TO CZYM WIBRUJEMY.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • 73 komentarze
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?