AGENDA 2030

ROK 2020 – CO PRZYNIESIE NAM ”NOWA WSPANIAŁA NORMALNOŚĆ” JEŚLI SIĘ NIE OBUDZIMY ?

ROK 2020 – CO PRZYNIESIE NAM ”NOWA WSPANIAŁA NORMALNOŚĆ” JEŚLI SIĘ NIE OBUDZIMY ?

Polacy, obudźcie się , wracamy pędem do czegoś o czym na zawsze powinniśmy zapomnieć i do czego już nigdy nie dopuścić by wróciło, a wraca w jeszcze bardziej przerażającej postaci.

Wichrzyciele, chuligani, bandyci, skąd ja to znam ? Niestety pamięć Polaków jest bardzo, bardzo krótka. Tak przed 1989 rokiem władza traktowała każdego kto śmiał podważać cudowny system, krytykować rządy jedynej, słusznej partii.

Jest rok 2020 i w jaki sposób władza krytykuje protesty przedsiębiorców ? Przecież zmieniliśmy system, to oni po 1989 roku są sercem narodu, tymczasem PIS wraca do dialektyki z okresu rewolucji październikowej. Wtedy napuszczono masy właśnie na przedsiębiorców placem pokazując co mają i czego się dorobili. I dziś to samo, w imieniu ludu Kaczyński oskarżycielskim palcem pokazuje PATRZCIE CZYM ONI PRZYJECHALI ! JAKIE FURY !!

I lud , jak w 1917 się zagotował, jak to, co oni sobie wyobrażają, Jarosławie chcemy rozprawy z nimi, to my lud jesteśmy solą tej ziemi, klasa robotniczo-chłopska. I znowu garstka cwanych Żydów, syjonistów robi wodę z mózgu masie. Do czego chcecie wracać ? Jarosław chce własności państwowej, gospodarki nakazowo – rozdzielczej, jedyna zmiana tylko taka że tym razem nie do PZPR tylko do banków i wielkich korporacji będziecie się modlić.

To jest problem , przerażająco słabe wykształcenie polskich mas, znakomita większość nie wie, że pomiędzy modelem chińskim, a tym forsowanym przez oligarchię świata zachodu nie ma żadnej różnicy !! Do tego oni zmierzają i do tego zmierza rząd PIS, do komunizmu bankowo -korporacyjnego. Myśmy już to przeżyli, chcecie znowu SB, ZOMO, ORMO ? Spójrzcie ile PIS wydaje na policję. Wejdźcie do internetu i sprawdźcie, od 2015 roku tysiące nowych komend policji w Polsce, w każdym mieście powyżej 20 000 mieszkańców. Setki tysięcy nowych, policyjnych samochodów, najnowocześniejszy sprzęt do tłumienia protestów, łącznie z bronią skierowanej energii.

Do tego najnowocześniejsze systemy inwigilacji, PRISM, PEGASUS, kompatybilny system śledzenia i podsłuchiwania w czasie rzeczywistym jaki widzieliście w filmie „Enemy of the state” z Willem Smithem.

PIS mówi że ten co nie ma niczego do ukrycia ne musi się bać. Takie proste wytłumaczenie represji godnych komunistycznych i faszystowskich siepaczy . Oczywiście wszystko pod przykrywką walki z wpływami Rosji i Niemiec, rzecz w tym że to USA stworzyły obecną Rosję , a Niemcy są kontrolowane przez USA od 1945 roku razem z tą Rosją !

Wyście myśleli, że Wojska Obrony Terytorialnej to będzie takie polskie wojsko, bez ponurej historii, bez powiązań z poprzednim systemem, tymczasem Amerykanie budują sobie takie polskie Blackwater, prywatną armię. Czy w WOT nie obowiązuje rozkaz ? Obowiązuje ! Czy żołnierze WOT są przekonani że służą Polsce , tak jak żołnierze amerykańscy są przekonani że służą USA w Afganistanie, Iraku, Syrii, Sudanie, Libii ? Czyje interesy załatwiają amerykańscy marines ?
Czy wiecie o tym że przygotowują WOT na specjalnych szkoleniach do stosowania przymusu, przemocy by zaszczepić wszystkich Polaków ? Po to ten żyd, kuglarz Macierewicz buduje WOT, wszystko w imię walki z czerwonymi !

Przeraża tych żydowskich komunistów korporacyjno-bankowych : Kaczyńskiego, Morawieckiego Kamińskiego, Brudzińskiego, Kościńskiego polska klasa kapitału, tak jak nienawidzili jej żydowscy staliniści w latach 1945-1956. Polski przedsiębiorca to polski kapitał, ktoś kto chce mieć wpływ na polską rzeczywistość, budować państwo reprezentujące polskie interesy, polskość. Nie dziwi zatem to że z taką zaciekłością przedstawiają polskich przedsiębiorców jako wrogów klasowych, burżujów i krwiopijców, poruszających się drogimi samochodami. Ludzie obudźcie się , wracamy pędem do czegoś o czym na zawsze powinniśmy zapomnieć i do czego już nigdy nie dopuścić by wróciło, a wraca w jeszcze bardziej przerażającej postaci.

Dlaczego tamten system przegrał ? Bo to był system który jawni stosował przemoc, bił, katował, więził . mordował, zastraszał, terroryzował, zmuszał i wymuszał. Ta obecna postać tego samego potwora ma zupełnie inną twarz. Nie będą musieli już nikogo brutalnie aresztować, wywieźć w nieznane , strzelić w głowę i zakopać, użyją niewidzialnych technologii, nowoczesnych broni, w tym 5G. Wywołają gwałtowną chorobę, raka, niewydolność oddechową, zatrzymają serce, podniosą raptownie ciśnienie, doprowadzą do wylewu. Śmierć Guta, Żarskiej, Hambury to zapowiedź tego co nas czeka.

Nie zdajecie sobie sprawy że 5G to tylko jedna z wielu broni jakiej użyją przeciwko społeczeństwu. Mają w arsenale środki biodegradujące ( drobnoustroje ), chemiczne środki drażniące ( CS, gaz ), środki uspokajające, sygnały akustyczne, infradźwięki i ultradźwięki, środki termiczne, elektryczne urządzenia porażające, niskoenergetyczne lasery optyczne, światło stroboskopowe, sprzęt holograficzny, kierunkowe i wielokierunkowe bomby rozbłyskowe, oprogramowanie zakłócające, pianki specjalistyczne, nienuklearny impuls elektromagnetyczny, substancje zapachowe, substancje antytrakcyjne, bariery, pociski nieprzebijające, modyfikatory spalania. Te środki są stosowane przez armię USA od dawna, choćby w Somalii w 1995 roku przeciwko Somalijczykom.

Już nie będą potrzebowali spędów, bezpieki by sformatować społeczeństwo.

Podłączą się do Naszych mózgów i będą nami sterować, kierunkować nasze życie od urodzenia aż do śmierci. To oczywiste że każdy kapitał, poza korporacyjno-bankowym, musi być zniszczony, i temu służy ta pandemia, bo kapitał jest w stanie stawić opór, jest niezależny. Oni boją się nie tyle przedsiębiorców, co tysięcy ludzi jakich ci przedsiębiorcy zatrudniają.

Dlatego chcą, niszcząc tych przedsiębiorców, równolegle przejąć ich pracowników, uzależnić od państwa, by bronili już interesów tego państwa przeciwko przedsiębiorcom. To robi rząd PIS i Duda, korumpuje pracowników prywatnego sektora, oferuje łatwe zapomogi, zasiłki jakie pozwolą na to by bez pracy coś było w misce. To ten sam system jaki był do 1989 roku, czy się stoi czy się leży to się należy. Nie da się ukryć że masy tęsknią do tego systemu.

Ta rewolucja, tak jak tamte po 1917 roku znowu prowadzona jest przy wykorzystaniu mas jakie same sobie niosą zagładę. Nie są świadome , że kiedy system zostanie dopięty to te masy będą, obok ludzi wolnomyślących, ceniących niezależność, stopniowo i systematycznie redukowane, bo już nie przedstawiają żadnej wartości, stały się zbędne, zaśmiecają środowisko tonami gówna i masą śmieci, niszczą ekosystem, lasy, morza, jeziora.

Elita dysponuje już technologią za pomocą której może prowadzić proces produkcji automatycznie.

Zamiast 100 000 pracowników korporacje zatrudnią 100. By uniknąć rewolucji trzeba będzie te 99 900 albo uśmiercić, albo totalnie zniewolić. Kiedy pojawią się roboty, droidy zepchną masy jeszcze głębiej. Ten proces doprowadzi do utworzenia społeczeństwa technokratycznego, zniknie klasa robotnicza, chłopstwo, klasa średnia.

Zapytacie dlaczego syjoniści Kaczyński, Kamiński, Morawiecki, Kościński, Brudziński i ich szabesgoje Duda, Buk, Płażyński podjęli się zadania spacyfikowania Polski. Nie od dziś powtarzam , że Żydzi są na służbie elity, obiecano im że jeżeli, wykorzystując swoją wiedzę i inteligencję, osiągną cel, uczynią nieżydowskie elity Bogami na Ziemi w nagrodę otrzymają swoje państwo – Wielki Syjon w EREC, obejmujący terytorium Palestyny, części Jordanii, Syrii, Iraku, Libanu. Sądzę że ten Syjon będzie dużo większy.

Rodzinom szabesgojów które wesprą w tym dziele Żydów obiecano przyszłość w Nowym Wspaniałym Świecie, awans do roli namiestników terytoriów w Nowym Wspaniałym Świecie. Tak omamiono wielu ludzi służb, oficerów wojska, naukowców, lekarzy, prawników, architektów, dziennikarzy, inżynierów, elitę policji, najwyższych urzędników , a przede wszystkim polityków. To oni niosą na swoich barkach tę potworną przemianę, to ich sumienia obciąży ta zbrodnia na ludzkości, elity nie pobrudzą sobie rąk.

Ich także oszukano, widziałem ich przyszłość , jak gwałtownie umierali ze zdziwieniem w oczach, bo w Nowym Wspaniałym Świecie nie będzie miejsca dla świadków tej potwornej przemiany, staną się zbyt niebezpieczni dla elit.

Te napiszą nową wspaniałą historię rodzaju ludzkiego, w której będą bohaterami którzy wyprowadzili ludzkość z mroku, z epoki wojen, ludobójstwa i terroru. Nie zachowa się ani jedno świadectwo prawdy o przeszłości.

Rozejrzyjcie się wokół siebie, spójrzcie wstecz , czy tak już nie było, czy nie usunięto pomników przeszłości ? Czy żyjemy w kolejnym cyklu którego koniec zbliża się nieubłaganie ? Zastanówcie się, dlaczego tak niewiele zostało po poprzednich cywilizacjach, dlaczego spalono bibliotekę aleksandryjską, zniszczono i zatopiono świadectwa przeszłości, dlaczego zasypano pomniki historii, choćby wielki labirynt i jezioro Mojrisa, dlaczego pismo święte przerabiano setki razy i dlaczego nasi przodkowie tak usilnie chcieli zapisać swój przekaz w sposób alegoryczny na kamieniu, odpornym na kataklizmy i ząb czasu.

Udostępnij

Jeden komentarz

 1. Napisze tak,świat się zmienia-owszem ale to,co piszą tutaj o WOT-ach,to totalna bzdura! Najlepiej jest oceniać z góry, powierzchownie,nie znając charakterystyki działań WOT-ów. Ostatnie miesiące pokazały czym jest WOT i komu służą. Jest to służba Ojczyźnie,ale przede wszystkim obywatelom w różnych sytuacjach kryzysowych. Proszę spojrzeć, kto odgrywał główną rolę niesienia pomocy-zaraz po lekarzach,pielęgniarkach…
  Ci żołnierze w takim samym stopniu narażali swoje zdrowie i zdrowie swoich najbliższych jak lekarze czy pielęgniarki.
  A może kogoś bardzo boli powstanie WOT-ów i z jakiś osobistych pobudek wiesza na nich przysłowiowe psy. Polecam lekturę powstania WOT,dodając,że nie jest to „twór” Macierewicza,bo ich historia sięga dużo, dużo wcześniej-została tylko przez niego „wskrzeszona”. Dla zainteresowanych polecam…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ROK 2020 – CO PRZYNIESIE NAM ”NOWA WSPANIAŁA NORMALNOŚĆ” JEŚLI SIĘ NIE OBUDZIMY ?

Globalna Świadomość4 czerwca 20202 sierpnia 2022

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułWATYKAN I UFO – CO KRYJE SIĘ W NAJBARDZIEJ TAJEMNICZYCH ARCHIWACH ŚWIATA.Następny artykułZAGADKOWE MOBILIZACJE WOJSKOWE W CAŁEJ EUROPIE –

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

POLSKA PODDANA ZBIOROWEJ TERAPII OKULTYSTYCZNEJ WOJNA, ZUBOŻENIE, CHOROBY I GŁÓD – CZY GLOBALNY SYSTEM UPADNIE ? SOCJOTECHNIKA I NOWE METODY

Jeden komentarz

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

KIM SĄ ”PRZEBUDZENI” WŚRÓD NAS ? KTO NA TYM ŚWIECIE WIE NAJWIĘCEJ O KOSMITACH ? POLSKA PODDANA ZBIOROWEJ TERAPII OKULTYSTYCZNEJ

Kategorie

AGENDA 2030 (49) Alternatywna historia świata (146) Bez kategorii (2) Czarna Szlachta (10) extra-terrestrial (145) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • ROK 2020 – CO PRZYNIESIE NAM ”NOWA WSPANIAŁA NORMALNOŚĆ” JEŚLI SIĘ NIE OBUDZIMY ?
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Jeden komentarz
 • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?