Świat jest inny

NIEBOCENTRYZM – POGROMCA TEORII PŁASKIEJ ZIEMI I HELIOCENTRYZMU.

NIEBOCENTRYZM – POGROMCA TEORII PŁASKIEJ ZIEMI I HELIOCENTRYZMU.

Co to jest niebocentryzm? Jest to rzeczywistość w jakiej żyjemy. Żyjemy w środku ziemi a nad naszymi głowami około trzech tysięcy kilometrów mieszka nasz Ojciec, Stwórca ludzi. Natomiast hybrydy to potomkowie upadłych demonów, które nie mają pełnych genów ludzkich. Okazuje się że na ziemi pozostało tylko około 10% ludzi reszta to hybrydy potomkowie upadłych demonów.

Mądrość naukowa to nic innego jak utrwalanie kłamstwa zleconego przez demony. A hybrydy w ciele ludzkim słodko opłacają pseudo naukowców za szerzenie ich kłamstwa.

Obraz ten uwidacznia siedzibę Stwórcy Najwyższego Naszego Ojca ludzi. Po wygaszeniu słońca, księżyca ten Pałac, czyli widoczna kula w środku będzie oświetlała ziemię. Wszyscy mieszkańcy ziemi pewnego dnia ujrzą ten wspaniały Pałac, to będzie oznaczało przejęcie władzy nad ziemią przez Naszego Ojca Stwórcę, Stwórcę Ludzi nie mylić z hybrydami. Hybrydy są tworem potomków upadłych demonów i nie są w stanie podporządkować się władzy Boskiej,  gdyż nie mają tego w genach. Dla nich takie pojęcia jak : prawda, sprawiedliwość, dowód, przepraszam itd. nie mają żadnego znaczenia.

anigif ziemia

Pseudo naukowcy, geodeci, profesorowie, znawcy wszechświata. Miejcie męską odwagę stanąć do konfrontacji z Mariuszem Szczytyńskim i  udowodnijcie na oczach całego świata, że Mariusz Szczytyński kłamie, mówiąc że żyjemy w środku ziemi. Doświadczenie jest bardzo proste. Na odległości  czterech kilometrów na jeziorze puszczamy promień laserowy, trzydzieści centymetrów nad powierzchnią wody. W połowie tego promienia, czyli na dwóch kilometrach  mierzymy odległość tego promienia od tafli wody, pomiar pokazuje zagłębienie około dwudziestu centymetrów od tafli wody.

Jeśli okaże się że na dwóch kilometrach pomiaru woda podniosła się o dwadzieścia centymetrów do góry, to  temat życia na zewnątrz ziemi nie podlega dyskusji. Przy wszystkich badaniach tego zjawiska tafla wody obniża się o około dwudziestu centymetrów i to jest fakt niepodważalny, oczywisty.  Trzeba jeszcze szukać i korygować bo kłamstwo jest tak głębokie, jest niepojęte dla przeciętnego człowieka. Pasożyty przekręcili wszystko.  Ale Nasz Stwórca dał nam wskazówki które w czasie obecnym dają nam zrozumienie czasów przyjścia Jego Władzy nad ziemią.

Niebieska kula w środku to siedziba Naszego Stwórcy, około trzech tysięcy kilometrów nad naszymi głowami. Widzimy także krążące słońce, księżyc oraz tak zwane gwiazdy. Przeciętny osobnik wychowany na bajkach myszka miki czy kaczora donalda nie jest w stanie nawet pomyśleć, że jest oszukiwany. Sataniści, inaczej  hybrydy w ludzkich ciałach są mistrzami manipulacji i kłamstwa. Przekręcili podstawowe znaczenie pojęć.

Prawda, wyjaśnienie, dowód, teoria, przypuszczenie itd. Głównie chodzi o wyraz dowód. W poniższym filmie są zarejestrowane przeloty ziemskich samolotów przez słońce. Oczywiście na tak postawione twierdzenie przeciętny bezmózg powie puknij się w głowę to sfałszowane. I właśnie na takich  żeruje szatanistyczna mafia naukowych oszustów. Pomimo tego film ten ujawnia kłamstwo dalekiego kosmosu, słońca, księżyca itd. Są to obrazy nagrane aparatem nikon p 900 z zumem optycznym 83x. Jeśli ktoś twierdzi, że to fałsz to niech się uda na leczenie psychiatryczne.

Płaskoziemcy robią nieświadomie też dobrą robotę gdyż, nagrywają filmy  dobrym sprzętem fotograficznym z jednym Ale. Sugerują że żyjemy na płaskiej ziemi. Twierdzą że takie widoki potwierdzają płaską ziemię. Jest zatrudniony cały sztab płaskoziemców na całym świecie by zarzócić internet filmami, żekomo udawadniającymi, że ziemia jest płaska.

Odziwo nawet NASA nie protestuje na tak przedstawione argumenty. Tylko geocentryzm ma logiczne wyjaśnienie tego widoku. Niebocentryzm mówi o Ojcu Najwyższym Stwórcy ludzi, mówi o prawdziwej budowie ziemi i o tych niby kosmitach, którzy mieszkają pod naszymi stopami, czyli na zewnątrz ziemi. Po nieskutecznym kolejnym ataku na Pałac Naszego Stwórcy przygotowują się do desperackiego ataku na garstkę ludzi pozostałych na ziemi.

Te powyższe filmy rozbijają oficjalną kosmologię w pył. Wiara  o wielkim i dalekim kosmosie to bajki typu : kaczor donald. Dla większości zdeformowanych umysłowo osobników prawda ta jest nie zrozumiała, niepojęta i oczywiście nie do przyjęcia. Na podstawowe pytanie? Czy ziemskie chmury mogą przemieszczać się za słońcem czy księżycem. 99% osobników odpowiada nie wiem. Taka odpowiedź na tak zadane pytanie ujawnia stan deformacji rozumu u danej osoby. Jest to bardzo przykre ale taka jest prawda. Osobnicy ci nie są w stanie samodzielnie logicznie myśleć.

Słońce w środku ziemi

Kolejne ujęcie z kamery umieszczonej pod rosyjskim myśliwcem. Poniżej opis tego ujęcia.

Słońce w środku ziemi1

Przygłupy pokroju mocherowych beretów biorą to za cud od matki boskiej częstochowskiej. Jednak ten kulisty cień wokół środkowego promienia to widok Pałacu Stwórcy Najwyższego.

Pałac Stwórcy Najwyższego nagrany w Szwecji. Coraz częściej możemy podziwiać ten wspaniały widok. Jest to wspaniały znak dla ludzi, dla hybryd budzi strach i przerażenie.

vlcsnap-2017-12-31-18h55m36s293

Poniżej wyjaśnienie takiego widoku.

Oczywiście są różne wyjaśnienia tego widoku. Oficjalna nauka nazwała to zjawiskiem halo. Jest wyjaśnienie tego widoku astronoma z Torunia, który twierdzi że taki widok oznacza opady deszczu na drugi dzień a na pewno w następnym tygodniu.

Jeśli ktoś odkryje co to za obiekt to wszechwiedzący tzw. astronomowie mają już przygotowane wyjaśnienie.

Co jakiś czas oficjalne media przypominają przygłupom że, Planeta nibiru, albo jakiś niezindyfikowany obiekt z kosmosu zagraża nam ludziom na ziemi.

Tak naprawdę ten ukrywany obiekt zagraża hybrydom, satanistom, politykom, rządzącym tym światem. Na czele z lucyferem czyli szatanem i jego hordą demonów. Ludzie bynajmniej świadomi istnienia Stwórcy Najwyższego nie muszą się niczego bać. Jedynie powinni prosić aby znaleźć się pod jego władzą, gdyż kres władzy lucyfera nad ziemią kończy się. Elita hybryd dobrze o tym wie, że Ojca Stwórcę Ludzi nie da się pokonać co pokazały ostatnie zgrupowane ataki maszyn, robotów na jego Pałac. Ostatnio widzieliśmy dużo  zarejestrowanych, na całym świecie filmów o spadających i płonących  obiektach z kosmosu.

Poniżej film, który pokazuje dwa słońca. Film jest prawdziwy z jednym ale, nagrywający nie dopowiedział, że to drugie słońce jest odbiciem od luster zamontowanych na tej górze.

Dwa słońca czy jest to możliwe? Okazuje się że tak jest. Po co hybrydy robią takie numery? Inwestują miliony dolarów w tak zwane projekty naukowe, które służą jednemu celowi aby ukryć Pałac Najwyższego. Chodzi oto by przeciętny przygłup sfilmował to zjawisko i uznał to za cud. A po jakimś czasie pojawiają się wielcy naukowcy i to wyjaśniają.

Chodzi oto by prawdziwe obrazy Pałacu Najwyższego Boga Ojca Ludzie kojarzyli z oszustwem. Taki jest główny cel tych kosztownych manipulacji. Główny cel satanistów to ukrycie Siedziby Ojca Najwyższego Ludzi.

Czym jest niebocentryzm?  Jest to rzeczywistość w której żyjemy. Dla przeciętnego człowieka jest oczywiste, że żyjemy na ziemi. Jednak głębiej nie zastanawiamy się nad zjawiskami dziejącymi się obok nas. Wszechwiedząca szatańska nauka, sprytnie to wykorzystuje i podsuwa nam wymyślone przez siebie, różnego rodzaju teorie. Jeśli praktyka dowodzi czegoś innego, wtedy teoria upada.

I właśnie tą upadłą teorią jest oficjalna teoria, która mówi nam, że żyjemy na zewnątrz ziemi. Jednak przy wnikliwych obserwacjach i praktycznych doświadczeniach okazuje się, że żyjemy wewnątrz ziemi. Większość ludzi na tym świecie, nie zdaje sobie sprawy, jak ważne dla satanistów i ich pseudo nauki  jest ukrycie tej oczywistej prawdy. A prawda ta powala ich – szatańskie teorie, bajki, filozofie i różnego rodzaju brednie o wielkim kosmosie, o przybyszach z innych planet, o pobycie na księżycu, lądowaniu sond na marsie itd. Głównym celem tego przekrętu jest ukrycie siedziby Boga, która jak okazuje się, jest bardzo blisko nas, jest to około trzy tysiące kilometrów od nas.

Joko ziemia 3l wylot jokdJest to wylot na zewnątrz Ziemi na Antarktydzie w kształcie klepsydry. Szerokość tego wylotu w najwęższym miejscu to około 150 kilometrów.

Antarktyda wylot punkt a

Każdy może to sprawdzić na mapie w google.

Antarktyda wylot tylko z siatką na zewnątrz a

Kto zabrania dostępu do Antarktydy?

Odpowiedz jest prosta wojska Amerykańskie. Dlaczego?  Więc odpowiadam na to pytanie, dlatego, że wyszła by prawda o tak zwanych kosmitach, nieznanych cywilizacjach itd. Na zewnątrz ziemi jest drugi system życia połączony z naszym systemem, przez otwory na biegunach na Antarktydzie i Arktyce. Osobnicy mieszkający na zewnątrz ziemi to tak zwani mieszkańcy otchłani.

Kim są mieszkańcy otchłani? Są to potomkowie upadłych aniołów czyli demonów i mieszanka ludzi, tak zwanych hybryd. Mieszkają tam też ludzie podstępnie wywiezieni, między innymi przez hitlerowców. Po drugiej wojnie światowej zaginęło bez śladu wiele statków i samolotów. Dzisiaj to nam wyjaśnia zaginięcie w tajemniczych okolicznościach wielu ludzi na ziemi.

Joko ziemia 4 linia karmana zgrupowany h

Szataniści sugerują nam, że zagrażają nam: obcy, kosmici i różni przybysze z dalekiego kosmosu. Jednak tymi przybyszami są hybrydy z otchłani, czyli mieszkańcy, którzy mieszkają na zewnątrz ziemi. Dysponują oni wysoką technologią przewyższającą naszą tutaj w wewnątrz  ziemi. Te latające ufo i różnego rodzaju inne obiekty, to właśnie ci tak zwani kosmici.

Hybrydy mieszkają także razem z nami tutaj w środku ziemi i to właśnie oni wprowadzają tak zwany Nowy  Porządek Świata. Iluminaci, masoni, pasożyty, jezuici, Watykan, onz, who, itd. to satanistyczne organizacje, w których na czele władzy stoją hybrydy w ludzkich ciałach, które utrzymują kontakt z hybrydami mieszkającymi na zewnątrz ziemi.

Baczczcie, aby was kto nie zwiódł. Właśnie tym najpoważniejszym  zwiedzeniem jest ukrycie przez satanistów siedziby Naszego Stwórcy. Ojca Ludzi, dzisiejszych Słowian wywodzących się od Polaków.

Wylotu na Arktyce pilnują wojska Rosyjskie.

Arktykabc

Pasożyty są przerażeni na widok Siedziby Naszego Boga. Wszystkie teleskopy satanistów są nacelowane na Siedzibę Boga.

Na tym kanale znajdziecie całą niezbędną wiedzę na ten temat :

https://www.youtube.com/channel/UCthT0XsA4k_byHs8Ep7z28w

Udostępnij

54 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

NIEBOCENTRYZM – POGROMCA TEORII PŁASKIEJ ZIEMI I HELIOCENTRYZMU.

Globalna Świadomość5 czerwca 20206 sierpnia 2023

Pseudo naukowcy, geodeci, profesorowie, znawcy wszechświata. Miejcie męską odwagę stanąć do konfrontacji z Mariuszem Szczytyńskim i  udowodnijcie na oczach całego

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCO W POLSCE NALEŻY DO IZRAELA.Następny artykułELITY SZUKAJĄ NIEŚMIERTELNOŚCI – KRIOGENIKA, CYFROWA ŚWIADOMOŚĆ, CYBERNETYCZNE AWATARY.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

SEN BILLA GATESA O ZASŁONIĘCIU SŁOŃCA SPEŁNIA SIĘ ! BASTION OKULTYSTYCZNEJ KABAŁY – TE 13 DYNASTII WŁADA ŚWIATEM OD STULECI

54 komentarze

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! ŚWIAT JEST SCENĄ I NIC

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • NIEBOCENTRYZM – POGROMCA TEORII PŁASKIEJ ZIEMI I HELIOCENTRYZMU.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • 54 komentarze
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?