Otwórz oczy

ELITY SZUKAJĄ NIEŚMIERTELNOŚCI – KRIOGENIKA, CYFROWA ŚWIADOMOŚĆ, CYBERNETYCZNE AWATARY.

ELITY SZUKAJĄ NIEŚMIERTELNOŚCI – KRIOGENIKA, CYFROWA ŚWIADOMOŚĆ, CYBERNETYCZNE AWATARY.

Ogromne pieniądze zawsze pozwalały elitom kupować wszystko, czego tylko zapragnęły – z wyjątkiem ucieczki przed śmiercią. W rezultacie wielu z nich ma obsesję na punkcie znalezienia sposobu na oszukiwanie śmierci, aby mogli cieszyć się swoim bogactwem dłużej niż trwa średnia długość życia.

Super-bogate elity zamrażają swoje mózgi za cenę 100 000 $ w nadziei że technologia w przyszłości pozwoli im ponownie żyć.

W raporcie Endoftheamericandream.com czytamy :

Ponieważ technologia wciąż się rozwija w bardzo szybkim tempie, elity są absolutnie przekonane, że kiedyś życie wieczne będzie możliwe, są oni jednocześnie zdeterminowani aby być częścią tej rewolucji.

Jednym ze sposobów, w jaki niektórzy ultra zamożni ludzie próbują przedłużyć swoje życie w przyszłości, jest rozwój nauki kriogenicznej. Niektórym zamrożono całe ciała, a innym zamrożono mózgi, ale jest to choć jest to bardzo kosztowne 

Wealthy Elite Freezing Brain 678x381

Superbogaci po śmierci zamrażają swoje mózgi za cenę 80 000 £ (100 000 $) w nadziei, że odrodzą się w ciągu przyszłych 200 lat.

Kriogenika, polegająca na głębokim zamrożeniu ciała do -196 ° C (-321 ° F), jest coraz częściej postrzegana jako sposób na pokonanie śmierci.

Obecnie istnieje kilka firm, które świadczą tego rodzaju „usługi” na całym świecie. W sumie kilkaset osób zostało już zamrożonych, a kilka tysięcy zarejestrowało się do projekty po śmierć.

I chociaż nikt nigdy nie został „przywrócony” z powodzeniem, istnieje bardzo żywe przekonanie, że pewnego dnia w przyszłości będzie można wrócić do krainy żywych i „doświadczyć zupełnie nowego życia”…

Jeden biznesmen wierzy w to, że obudzi się w przyszłości i „dozna zupełnie nowego życia” po umieszczeniu jego mózgu w ciele innej istoty ludzkiej. Urodzony w Wielkiej Brytanii mężczyzna, który chciał pozostać anonimowy ze względu na wrażliwość tematu, mówi, że „nie może wymyślić nic bardziej ekscytującego”.

Jedną z największych firm kriogenicznych jest „Alcor Life Extension Foundation” w Scottsdale w Arizonie. Przechowuje już 149 martwych „pacjentów”, w tym legenda amerykańskiego baseballu Ted Williams i najmłodsza osoba, która kiedykolwiek została zamrożona, Matheryn Naovaratpong, lat dwa, z Tajlandii. W oczekiwaniu na śmierć, elity wykupiły ponad 1000 miejsc przyszłego ”tymczasowego” spoczynku.

Gdy śmierć jest już blisko, technicy z Alcor muszą być pod ręką, aby rozpocząć proces zamrażania 

Tylko wtedy, gdy śmierć została prawomocnie stwierdzona, technicy mogą zacząć pakować ciało w lód, zakładając „resuscytator płuco-serce”, aby utrzymać krążenie krwi tak by mózg nie obumarł. Następnie podawane jest 16 różnych leków mających chronić komórki przed krystalizacją.

Oczywiście ta technologia nigdy nie będzie dostępna dla wszystkich, ponieważ jest niezwykle droga.

Czy w przyszłości bedziemy mieli „superbogatych nieśmiertelnych” którzy będą rządzić nami wszystkimi?

Prawdopodobnie nie, ale to nie powstrzyma to elit przed kontynuowaniem dążeń do życia wiecznego.

Kriogenika jest jedną z metod, którą się stosuje, ale nie jest jedyną. Transhumaniści, tacy jak Ray Kurzweil, są absolutnie przekonani, że technologia wkrótce umożliwi ludziom życie bez końca, podczas gdy rosyjski miliarder Dmitrij Itskov chce pełnej cybernetyzacji po śmierci.

Wynalazca i futurysta Ray „The-Singularity-is-Near” Kurzweil, obecnie dyrektor ds. Inżynierii w Google, oraz rosyjski magnat miliarder Dmitry Itskov chcą przenieść nasze umysły w cyfrowy świat.

Kurzweil wierzy w przyszłość, w której małe nanoboty przepłyną przez nasze strumienie krwi, naprawiając nas na poziomie molekularnym, dopóki nasza zależność od nich nie uczyni nas bardziej maszynowymi niż ludźmi. Itskov ma mniej subtelne podejście : chce wyrwać nasze mózgi z naszych ciał i umieścić je w robotycznych awatarach – i chce mieć możliwość zrobienia tego do 2025 r.

A w miejscach takich jak Dolina Krzemowa  ogromne pieniądze  są przeznaczane na poszukiwanie życia wiecznego…

Larry Ellison, ekscentryczny współzałożyciel konglomeratu oprogramowania Oracle, co roku przekazuje setki tysięcy dolarów na terapie przedłużające życie. „Nie rozumiem, jak ktoś może tu być, a więc nie być tutaj”  – mówi . Peter Thiel, współzałożyciel Paypal i nieoficjalny doradca technologiczny prezydenta USA Donalda Trumpa, ma obsesję na punkcie wiecznej młodośc „Zawsze miałem tak silne poczucie, że śmierć jest okropną rzeczą”  , powiedział Washington Post , że przekazał miliony dolarów na badania przeciw starzeniu się.

Bez wątpienia istnieją sposoby na przedłużenie naszego życia. Dobre odżywianie i regularne ćwiczenia to tylko niektóre z nich. Ale bardzo niewiele osób kiedykolwiek przekroczyło 100 lat, a maksymalny wiek, do którego ktokolwiek kiedykolwiek dojdzie, to około 120 lat.

Jesteśmy tu tylko przez ograniczony czas i jest to coś, z czym zmagali się najwięksi myśliciele w historii ludzkości. I pomimo całej naszej zaawansowanej technologii, wciąż nie znaleźliśmy sposobu na oszukanie śmierci.

zrodlo .https://newspunch.com/elite-freezing-brains-reborn/

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ELITY SZUKAJĄ NIEŚMIERTELNOŚCI – KRIOGENIKA, CYFROWA ŚWIADOMOŚĆ, CYBERNETYCZNE AWATARY.

Globalna Świadomość6 czerwca 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułNIEBOCENTRYZM – POGROMCA TEORII PŁASKIEJ ZIEMI I HELIOCENTRYZMU.Następny artykułCZY LUDZIE NA ZIEMI POSIADAJĄ JUŻ TECHNOLOGIĘ BOGÓW ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA UKRAINIE ! OKULTYSTYCZE ELITY UE CHCĄ NAS WPĘDZIĆ DO WOJNY

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ELITY SZUKAJĄ NIEŚMIERTELNOŚCI – KRIOGENIKA, CYFROWA ŚWIADOMOŚĆ, CYBERNETYCZNE AWATARY.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?