Świat jest inny

PSYOPS : BROŃ NEUROMAGNETYCZNA I ELEKTROMAGNETYCZNA DO MANIPULOWANIA I KONTROLI UMYSŁU.

PSYOPS : BROŃ NEUROMAGNETYCZNA I ELEKTROMAGNETYCZNA DO MANIPULOWANIA I KONTROLI UMYSŁU.

Broń elektro-magnetyczna : częstotliwości wykorzystywane do manipulowania zachowaniem i kontrolą umysłu. Jednym z narzędzi wykorzystywanych przez wojsko do modyfikacji zachowań i kontroli umysłu, są częstotliwości elektromagnetyczne służące zdalnemu sterowaniu żywych organizmów.

Podobne częstotliwości pracy używa twoja kuchenka mikrofalowa oraz system ELF (skrajnie niskie częstotliwości) wytwarzający częstotliwości akustyczne potajemnie manipulujące umysłami ludzi podczas ataku.

Użycie broni częstotliwościowej przeciw ludziom, związane jest z kontrolą zachowania i morderstwami opartymi na depresjach, samobójstwach i wymuszeniach.

Ten sposób działania nie jest nowy, ponieważ schematy działań oparte na użyciu broni neuro-elektro-magnetycznej zaprojektowano ponad 50 lat temu. Ta „cicha broń” ,była testowana podczas eksperymentów na niewinnych ludziach w wielu zakątkach świata. Częstotliwości oddziałujące na ludzki mózg mogą spowodować szereg poważnych skutków ubocznych.

Fale ELF powodują nudności, bóle głowy, szybsze bicie serca, stres, nerwowość, agresje, brak koncentracji. W 1974 roku, doprowadzono do pierwszej udanej transmisji głosu ludzkiego bezpośrednio do świadomości człowieka. Doświadczenie to zostało przeprowadzone przez dr. Joseph C. Reeda w laboratorium Army Institute należącego do firmy Sharp.

W doświadczeniu tym przekształcono głos hipnotyzera Waltera w fale o odpowiedniej częstotliwości ELF. Technika ta, została później rozwinęta dzięki metodzie Smirnowa. To nowe osiągniecie „techniki” ,zostało użyte z sukcesem podczas wojny w Zatoce Perskiej. Technologia ta umożliwia zahipnotyzowanie celu bez jego wiedzy i świadomości , bez pozostawienia materiału dowodowego.

Emitując fale, oscylujące w określonym zakresie częstotliwości można manipulować ofiarami i zmuszać je do wykonywania dowolnych zadań i czynów. Istnieje sześć rodzajów fal mózgowych: Delta w zakresie częstotliwości do 4 Hz. Theta w zakresie częstotliwości od 4 Hz do 8 Hz. Alpha w zakres częstotliwości 8 Hz do 12 Hz.

Rytmem czuciowym (SMR) jest średnia stopa (około 12-16 Hz), związana z fizycznym bezruchem i obecnością ciała. Celem ataku jest zawsze, właśnie ta częstotliwość . Beta w zakresie częstotliwości powyżej 12 Hz. Niska amplituda fal beta umożliwia manipulowanie myślami, lękiem i koncentracją. Gamma to zakres częstotliwości od 26-80 Hz. Rytm fal gamma jest zaangażowany w wyższą aktywność psychiczną, w tym postrzeganie, rozwiązywanie problemów, strach i świadomość.

Pistolet neuro-elektro-magnetyczny, musi być skierowane bezpośrednio w kierunku celu – ofiary.

Urzędy patentowe opatentowały ogromną ilość maszyn i pistoletów tego typu. Aparaty tego typu, mogą być stosowane w systemach sterowania bezpośredniego lub percepcji podprogowej. Jednym z nich jest aparat, opatentowany w USA pod nr 4877027 , przez Brunkana Wayne, 31 października 1989 roku.

Aparat ten indukuje dźwięk bezpośrednio do głowy atakowanej osoby, korzystając z mikrofal w zakresie od 100 MHz do 10,000 MHz, częstotliwość ta moduluje wybuch dźwięku w głowie ofiary co prowadzi do śmierci, oszołomienia lub przekazania konkretnej wiadomości. Inny aparat to, opatentowany w USA pod numerem 5123899, wynalazek Jakuba Galla, w dniu 23 czerwca 1992 roku. Jest to system zmiany stanów ludzkiej świadomości, wiąże się to z jednoczesnym zastosowaniem różnych bodźców, dźwięków o różnych częstotliwościach.

Jeszcze inny aparat to nakładka na karabin, pistolet … ,przydatna do wysyłania wiadomości podprogowych, opatentowana w USA pod numerem 5134484, przez Josepha Wilsona, w dniu 28 lipca 1992 roku. Nakładka ta zmienia zachowanie atakowanej osoby. Kolejnej urządzenie to :Subliminal Message Generator, US Patent # 5270800, wynaleziony przez Roberta Słodkowskiego, 14 grudnia 1993 roku.

Generator podprogowy wysyła komunikaty i super-nakazy przez nadajniki lub satelity do odbiorników telewizyjnych; umożliwia to pełną kontrolę społeczną przez wiadomości podprogowe. Metoda ta, może być stosowana również w sieciach kablowych i przekazie streamingowym .

Inny projekt to : Subliminal Message System audio.

opatentowany pod numerem: US Patent # 4395600, przez Rene Lundy i Davida Tylera, w dniu 26 lipca 1983 roku. Komunikaty podprogowe w tym urządzeniu służą do wplatania przeróżnych częstotliwości do sygnału audio w radiu i telewizji.

Psycho-akustyczny projektory, został opatentowany pod numerem US Patent # 3568347, przez Andrew Flandria, w dniu 23 lutego 1971 roku. System produkuje zaburzenia słuchowe, zaburzenia psychiczne i częściową głuchotę wroga w sytuacjach bojowych. Kluczem projektu jest skuteczne dostarczenie poleceń i nakazów bezpośrednio do umysłów wroga, widza, słuchacza, wyborcy…

W 1950 roku Wielka Brytania i Stany Zjednoczone postanowiły stworzyć światową sieć szpiegowską, aby upewnić się, że cała komunikacja pomiędzy Rosją i jej szpiegami jest monitorowana. System ten jest stale aktualizowany od czasu jego powstania. Program ten znany jest wam pod nazwą Echelon ,składa się z szerokiej sieci stanowisk nasłuchowych, wyjątkowo zaawansowanych komputerów i ogromnej ilości szpiegów rozsianych na terenie całego świata.

Echelon przechwytuje całą komunikacje w Internecie, sieciach GSM, UMTS, telefonach, telewizorach i radioodbiornikach, korzysta z łączności satelitarnej (prywatnej, wojskowej i dyplomatycznej) i usłyszy każde słowo. Jednak Echelon to tylko marketingowy slogan służący ukryciu większego i prawdziwego szpiega jakim jest system INDECT.

Wasze komputery, smartphony…, sprawdzane są pod kątem użycia słów kluczowych, jeśli lista słów kluczowych przekroczy 4 ,komputer … i jego zawartość analizowana jest przez specjalistów z NSA. Tekst ten spełnia warunki wykroczenia i jest analizowany przez specjalistów z NSA.

„Cicha broń” i Czarne Technologie przeznaczone są do monitorowania położenia i manipulowania umysłami populacji . Echelon i INDECT mają swe ośrodki na całym świecie, w tym Menwith Hill, North Yorkshire, w Anglii. HAARP, Remote Computer Center Mind Control na Alasce. A Pine Gap, w pobliżu Alice Springs w Północnej Australii.

Active Denial System.

NSA buduje również sieć wież mających do 500 metrów wysokości, , których lokalizacje rozciągają się od wschodniego do zachodniego wybrzeża USA.

Sieć ta została nazywana Gwen Land Network Wave i przesyła bardzo niskie częstotliwości, w połączeniu z ultra wysokimi częstotliwościami. System ten ma być awaryjnym sposobem komunikacyjnym na wypadek ataku jądrowego.

Oczywiście przypadkowo częstotliwości pracy sieci Gwen pokrywają się z częstotliwościami wykorzystywanymi w broni częstotliwościowej.

Wszystkie nowo budowane wieże mają powyżej 500 m wysokości, jest to standardowa strategia dla scenariuszy ataków jądrowych. Ciekawostką jest przenoszenie nadajników GSM i UMTS na wojskowe wieże transmisyjne.

Obecnie produkowane BTS mają płynną regulacje pasm transmisyjnych wykraczających poza przeznaczone im częstotliwości, co zmusza inteligentnego czytelnika do refleksji na temat propagacji fal w jego otoczeniu

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *